گریزمان همچنان به عنوان بازیکن فوق‌العاده اتلتیکو باقی مانده است لالیگا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کآریم بنزما در دربی مادرید بازی نخواهد کرد. یان اوبلاک خواهد کرد. و در مورد آنتوان گریزمان، او هر دو را انجام خواهد داد. شما هرگز نمی دانید دقیقاً چه اتفاقی می افتد وقتی اتلتیکو مادرید میزبان رئال مادرید باشد، حداقل نه دیگر، اما یکشنبه شب در متروپولیتانو یک چیز وجود دارد که می توانید به طور منطقی از آن مطمئن باشید: در ساعت، مردی که پیراهن قرمز و سفید را پوشیده است. با شماره 8 پشت زمین، در کنار زمین می ایستد، نگاهی به ساعت می اندازد، منتظر می ماند تا ادامه دهد، در حالی که زمانش دوباره می چرخد، که همیشه همینطور است.

هر سه یا چهار روز یک‌بار همین‌طور است و اگرچه آنها انتظار نداشتند تا ماه سپتامبر در اینجا باشند و دوست دارند به زودی تغییر کند، هنوز این اتفاق نمی‌افتد.

روز شنبه، کارلو آنچلوتی تایید کرد که بنزما که نمی تواند با هم تیمی هایش تمرین کند، به این مسابقه نخواهد رسید در حالی که دیگو سیمئونه تایید کرد که اوبلاک از مصدومیت بهبود یافته و خواهد شد. بدون اینکه واقعاً این را بگوید، که او همیشه این را می گوید، چگونه او دارد سیمئونه همچنین تایید کرد که گریزمان نیم ساعت به اضافه وقت اضافه خواهد داشت. سرمربی اتلتیکو گفت: “در حال حاضر، ما به همین منوال ادامه می دهیم.”

ادامه دادن ممکن است کلمات مناسبی نیز باشد. گریزمان تنها کسی نیست که منتظر چیزهای اجتناب ناپذیر است. بقیه هم همینطور اتلتیکو هفت بازی انجام داده است. بهترین گلزن مشترک آنها در این فصل که 8 بار در دوران حرفه ای خود مقابل مادرید گلزنی کرده و 5 پاس گل داده است، هیچ کدام را شروع نکرده است. او در همه آنها به عنوان یار تعویضی به میدان آمده است. دقایقی که او در آن معرفی شد داستان را روایت می کند: 62، 62، 64، 63، 61، 63، 62.

گریزمان به صورت قرضی دو ساله از بارسلونا با بند خرید اجباری 40 میلیون یورویی در پایان حضور دارد. اگر او در نیمی از بازی هایی که در دسترس است بیش از 45 دقیقه بازی می کند. اتلتیکو نمی تواند 40 میلیون یورو بپردازد – و بارسلونا واقعاً نمی تواند پرداخت کند، حتی کمتر از آن گیر بیفتد – و بنابراین، پس از اینکه او فصل گذشته همیشه مجازی بود، اکنون با بازی کردن او را “بازی نمی کنند” او برای چند دقیقه کمتر از آنچه برای شمارش نیاز است. (نیم ساعت مانده به بازی، بازی امن است، با زمان اضافه.)

این وضعیت خوبی نیست، برای همه ضرر دارد و همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهد، اگرچه برای اعمال فشار بر بارسلونا برای مذاکره مجدد طراحی شده است و بهتر از جایگزین است: اصلاً گریزمان را نداشتن. باشگاه ترجیح می داد او را آزاد کند. با این حال، مربی بر ماندن او اصرار داشت و با اکراه او را متقاعد کرد که حداقل به طور موقت نقش کاهش یافته را بپذیرد.

گریزمان این کار را با خویشتنداری قابل توجه انجام داده و شانه هایش را بالا انداخته است: «همین چیزی است که هست»، در حالی که سیمئونه اعتراف کرد: «من یک باشگاه هستم.» همزمان با رئیس جمهور، انریکه سرزو، مدعی شد که مربی می تواند هر کسی را که می خواهد انتخاب کند. این کمک می کند که به خوبی کار شد: گریزمان سه گل دارد. واقعیت این است که او در 30 دقیقه بسیار خوب بازی می کند. در سال 60، ما نمی دانیم.

واقعیت این است که این چیزی نیست که او می‌خواهد و پس از شکست در بایر لورکوزن در روز سه‌شنبه، برای اولین بار سیمئونه به طور واضح گفت که ترجیح می‌دهد دقایق بیشتری داشته باشد. ترک ها خود را نشان می دهند. سیمئونه روز چهارشنبه گفت: “تیم با گریزمان در زمین بهتر بازی می کند.” روز شنبه، او معرفی گریزمان را اینگونه توصیف کرد که به اتلتیکو یک “گام اضافی، “سلسله مراتب” بیشتر، ترکیبی بزرگتر داده است.

با این حال، سیمئونه در پاسخ به این سوال که آیا دربی ممکن است شبی باشد که ارزش برگزاری یک مسابقه را داشته باشد، یا شاید این موقعیتی بود که غیبت گریزمان او را بیشتر آزار می‌دهد، سیمئونه در پاسخ گفت:[Álvaro] موراتا و ژوائو [Félix] خوب بازی می کنند گریزمان در 30 دقیقه خوب بازی می کند.

فده والورده در جریان شکست رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لایپزیگ
فده والورده که در جریان شکست رئال مادرید مقابل لایپزیگ در لیگ قهرمانان اروپا به تصویر کشیده شده است، در فرم خوبی قرار داشته است. عکس: Bagu Blanco/Pressinphoto/Shutterstock

اگر این بدان معنی است که اتلتیکو باید در نیمه دوم پیشرفت کند – گاهی اوقات، تقریباً می تواند احساس کند که خود بازی در انتظار گریزمان است، گویی که تا زمان معرفی اجتناب ناپذیر او اهمیتی ندارد – آنچلوتی می داند که در راه است و می تواند آماده شود. علاوه بر این، در مورد رئال هم همینطور است.

اگرچه آنها بدون بنزما هستند، اما مادرید در غیاب او آخر هفته گذشته 4 گل به ثمر رساند. رودریگو که به احتمال زیاد جلوتر از ادن هازارد انتخاب می شود، فوق العاده بود. فده والورده در حال پرواز است. کازمیرو هنوز از دست نرفته است. لوکا مودریچ هفته گذشته 37 ساله شد، نه اینکه بدانید. به خصوص وینیسیوس جونیور فوق العاده بازی می کند.

تیم آنچلوتی 8 برد از 8 برد را کسب کرده است – و این نیمه دوم کلیدی بوده است. امتیاز مجموع نیمه اول بازی ها مادرید 6 حریف 5 است. امتیاز مجموع نیمه های دوم 16-0 است. آنچلوتی به شوخی گفت: ما یک استراتژی داریم که به آن استراتژی خستگی می گویند. “ما آنها را وادار می کنیم که فکر کنند ما خسته شده ایم و سپس در نیمه دوم … مانند همیشه مقابل اتلتیکو رقابتی خواهد بود. من انتظار هیچ چیز جدیدی ندارم: یک بازی خوب، با یک نتیجه باز.”

اگر آن بخش از طرح تضمین شده باشد – ساعت فرا می رسد، گریزمان می آید – بقیه باید بازی شود. سیمئونه گفت: “در دربی ها، همیشه فکر می کنید مهم است که چگونه وارد آن شوید و من ترجیح می دادم این کار را با یک برد در اواسط هفته انجام دهم.” اما وقتی بازی شروع می شود، داستان کاملاً جدیدی است. یک فیلم جدید شروع می شود و ما نمی دانیم چگونه به پایان می رسد، به همین دلیل است که بسیار سرگرم کننده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازگشت لیگ برتر، اخبار تیم و موارد دیگر: شمارش معکوس فوتبال – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …