متهم به تلاش برای قتل به دلیل چاقو زدن به دو افسر متد | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس متروپولیتن اعلام کرد، در پی ضربات چاقو به دو افسر پلیس در میدان لستر در روز جمعه، یک مرد 24 ساله به قصد قتل و صدمات شدید بدنی به عمد متهم شده است.

محمد رحمان برای درمان جراحات جزئی قبل از بازداشت پلیس به بیمارستان منتقل شد.

یکی از افسران پلیس که در حمله خشونت‌آمیز در مرکز لندن با چاقو زخمی شده بود، از بیمارستان مرخص شد. این افسر زن پس از اصابت چاقو به بازو دچار جراحات بالقوه تغییر زندگی شد.

Met گفت که یک افسر مرد که از ضربات چاقو متحمل شده بود، همچنان تحت نظارت پزشکی است.

گزارش شده است که یکی از افسران درگیر در بازداشت مظنون از ناحیه دست آسیب دید و یکی دیگر از جلیقه‌های محافظ خود با چاقو آسیب دید که در محل کشف شد.

تحقیقات در مورد این حادثه در جریان است و پلیس متروپولیتن از شاهدان درخواست کرده است تا حضور پیدا کنند.

سر مارک رولی، کمیسر Met، گفت که افسر مظنون را به دلیل سوء ظن به داشتن چاقو به چالش کشیده است. او از طریق رگ بازویش مورد اصابت چاقو قرار گرفت که منجر به از دست دادن خون زیادی شد، زیرا مظنون قصد فرار داشت. یک افسر مرد او را گرفت اما سه ضربه چاقو به گردن و یک بار به سینه اش خورد.

DCS Owain Richards گفت: «اقدامات این دو افسر و همکارانشان نشان دهنده ارزش کلیدی شجاعت است که در هسته پلیس متروپولیتن جریان دارد و در آغاز بهبودی خود از این وحشتناک، تمام حمایتی که نیاز دارند به آنها ارائه خواهد شد. حادثه.”

هرکسی که در منطقه بوده و این حادثه را دیده است یا ممکن است وقایع را با دوربین یا تلفن همراه ثبت کرده باشد، باید با شماره 020 8785 8244 با پلیس تماس بگیرد.

آنها همچنین می توانند با پلیس 101 صحبت کنند یا با Crimestoppers به ​​طور ناشناس با شماره 0800 555 111 تماس بگیرند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نسل بعدی 2022: 20 نفر از بهترین استعدادهای باشگاه های لیگ برتر | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اعتبار عکس: آرسنال اف سی/گتی ایماژ; …