“او یک افسانه قدیمی است”: Summerghand بار ایر جام طلا افزایش به کمال | مسابقه اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سامرگاند ثابت کرد که هیچ جایگزینی برای تجربه وجود ندارد زیرا این کودک هشت ساله معمولاً در اواخر وقت برای بدست آوردن جام طلای Ayr ضربه زد.

Commanche Falls به نظر آماده اضافه کردن نقص معتبر شش فرعی به جام مهماندارانی بود که در ماه ژوئیه برنده شد، اما او در گام های رو به مرگ محروم شد زیرا دنی تودوپ اسکاتلندی خود را با دونده همیشه سبز دیوید اومرا وارد رقابت کرد.

این دومین بار در این فصل بود که برنده 12-1 Commanche Falls را تکذیب می‌کند و سامرگاند برای پسر 5 ساله مایکل دادز به حساب می‌آید که این دو در ماه گذشته در یورک درگیر شدند. دو تیم خانه اول در طول دوران حرفه ای خود بیش از 90 بار بین آنها دویده اند و این پانزدهمین پیروزی برنده در هفتاد و یکمین شروع او بود.

O’Meara در حال برداشتن دومین جام طلای Ayr خود بود تا به پیروزی Louis The Pious در سال 2014 بیفزاید و به ITV Racing گفت: “او مدت زیادی با من بوده و یک اسطوره قدیمی است، نه؟ او چند بار اینجا دویده است و کمی به چوب کاری ضربه زده است. او یک اسطوره مطلق است.

لیام هرد هر روز او را سوار می کند و من واقعاً او را تاخت نمی زنم. مانند بسیاری از این دونده های خوب، آنها به کار زیادی نیاز ندارند. او مرتب می دود و به نوعی مراقب خودش است. او بازی را دوست دارد و دنی سواری فوق العاده ای بود، فکر می کنم آنها می گفتند بیش از 50 سال از قهرمانی یک جوکی اسکاتلندی در این مسابقه می گذرد.

در همین حال، Sakheer هیجان‌انگیز راجر واریان، با پیروزی بدون خونریزی در Mill Reef Stakes در نیوبوری، وعده موفقیت واضح هایداک او را تایید کرد. او که تنها به دلیل بی تجربگی در اولین بازی شکست خورده بود، در اولین حضور در مرسی ساید در ماه گذشته پیش از صعود به سطح گروه دو با موفقیت در سومین شروع خود، گام برداشت.

زمانی که دیوید ایگان نور روز را به پسر زوفانی نشان داد و دکمه خانه را فشار داد، نتیجه ابتدایی بود که همیشه رهبر اولیه را ردیابی می کرد. بازیکن محبوب 4-5 کاملاً سوخت تا حکم محکم سه و نیم در خط را به ارمغان بیاورد، با این پیروزی که در روز چهار تایمر را برای ایگان به ارمغان آورد. برای واریان، این ششمین برنده او در یک بعدازظهر برجسته در بالا و پایین بریتانیا بود.

ساخیر و دیوید ایگان با کروز در مقابل زمین در نیوبوری به خانه می روند
ساخیر و دیوید ایگان با کروز در مقابل زمین در نیوبوری به خانه می روند. عکس: استیون کارگیل/racingfotos.com/REX/Shutterstock

تنها شش روز پس از اینکه ترکیب مربی/جوکی در سنت لجر برای مالکان ساخیر KHK Racing Ltd فرود آمد، آنها می‌توانستند یک رقیب کلاسیک دیگر را در اختیار داشته باشند، با پیروزی 10-1 از 33-1 برای 2000 گینه سال آینده، کورال.

واریان گفت: “او اندازه و وسعت دارد، او بسیار هیجان انگیز است و من فکر می کنم که هفت فرلنگ یا یک مایل خواهد ماند.” “شما هرگز نمی توانید واقعاً انتظار داشته باشید که همه چیز برای ما به خوبی امروز پیش برود، اما همه چیز در حال کلیک کردن است. او در میدل پارک است، اما هفته آینده، خیلی زود است. باید ببینیم.»

راهنمای سریع

نکات یکشنبه گرگ وود

نمایش دهید

همیلتون: 1.30 نصب، 2.00 فاکس هیل (چرت)، 2.30 خط کش با استعداد، 3.00 ماتی هم، 3.30 Shesadabber، 4.00 Clan Jock (nb)، 4.30 A La Francaise.

پلمپتون: 1.50 Lord Of Aces، 2.20 Right Destination، 2.50 Borntobealeader، 3.20 Sergeant، 3.50 Only Money، 4.20 Gift Of Gold، 4.50 Invictus De Brion.

از بازخورد شما متشکرم.

پیش از این، میتباحی که تحت آموزش واریان قرار گرفته بود، در گروه سه جام جهانی سهمیه برنده را دوباره به دست آورد. در حالی که همیشه به آرامی در دستان ایگان و با سرعت داغی که توسط Look Out Louis تعیین شده بود، حرکت می کرد، شانس 9-2 به شدت ادامه داشت تا مهاجم ایرلندی ترزا مندوزا را در مراحل پایانی شکار کند. و ایگان به بازی Stay Alert هیو موریسون دست یافت تا در گروه سه Legacy Cup Stakes قرار بگیرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نسل بعدی 2022: 20 نفر از بهترین استعدادهای باشگاه های لیگ برتر | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اعتبار عکس: آرسنال اف سی/گتی ایماژ; …