دالی برای ساراسنز پیروز می شود در حالی که هارلکین ها غیبت اسمیت را غمگین می کنند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

غیرممکن است که بدانیم آیا مارکوس اسمیت این مسابقه را به نفع هارلکینز تغییر می داد یا نه، اما این واقعیت که او اجازه بازی نداشت در حالی که تیم ساراسینز انگلیس همگی به پیروزی کم آنها کمک کرد – که در نهایت با پنالتی از راه دور الیوت دالی به پایان رسید – باعث شد ابری که بر فراز یک دربی سرگرم‌کننده لندن آویزان است و یادآوری می‌کند که راگبی باشگاهی در انگلیس به ندرت به خود کمک می‌کند.

تابای ماتسون، مربی هارلکین، تمام تلاشش را کرد تا لب‌هایش را گاز بگیرد، اما وقتی اسمیت به دویدن شاتل قبل از شروع بازی محدود می‌شود در حالی که اوون فارل و بیلی وونیپولا، و تا حدی مارو ایتوجه، جیمی جورج و ماکو محدود می‌شوند، چیزی اشتباه است. Vunipola مجاز به تأثیرگذاری بر امور به این روش هستند. برای یادآوری، بازیکنان انگلیس از تور استرالیا هنوز هم قرار است در حال استراحت باشند، اما، در حالی که ساراسنس از بازی کردن با اسمیت محروم شد. در غیاب او تامی آلن عملکرد تحسین برانگیزی داشت، اما نمی‌توان متعجب شد که آیا اسمیت، که عادت دارد خرگوش‌ها را دیر از کلاه بیرون بکشد و شکست‌ها را به پیروزی تبدیل کند، می‌توانست به اندازه کافی گرد و غبار ستاره بپاشد تا مسیر مسابقه هارلکین‌ها را تغییر دهد.

مشخص نیست که ادی جونز، که در Stoop حضور داشت، چقدر بر این تصمیم تأثیر گذاشته است. اتحادیه فوتبال راگبی می‌گوید که او به تنهایی این اختیار را ندارد که درخواست بازیکنان را برای بازگشت زودهنگام مسدود کند، اما نظرات خود را دارد و مارک مک‌کال، مدیر راگبی ساراسنز، پس از آن تأیید کرد که اظهارات سرمربی انگلیس قابل توجه است. ماتسون گفت: «تمام کاری که انجام می‌دهیم این است که برنامه‌ای در نظر بگیریم و انگشت شست را بالا یا پایین بگیریم. ما می‌دانستیم که احتمالاً برای هواداران ما و احتمالاً همه کسانی که از بیرون به داخل نگاه می‌کنند، یک سر و صدا ایجاد می‌کند. اما ما فقط با گروهی که داریم می‌توانیم جلو برویم.»

اوون فارل در پایان مسابقه توپ را به بیرون پرتاب می کند.
اوون فارل در پایان مسابقه توپ را به بیرون پرتاب می کند. عکس: گری باودن / رکس / شاتر استوک

حتی بدون اسمیت، هارلکین ها هنوز لحظات خود را داشتند و می توان ادعا کرد که عقب نشینی الکس دامبراند درست قبل از نیمه تمام به دلیل مصدومیت مهم تر بود، تأثیر او چنین بود. اما این ناهماهنگی به مشکل گسترده‌تری اشاره می‌کند. این یکی از چشم نوازترین وسایل در رقابتی است که ناامیدانه برای چشم های بیشتر است. اگر هر یک از طرفداران معمولی که راگبی لیگ برتر مشتاق جذب آن است، تلویزیون خود را روشن می کرد و انتظار داشت اسمیت را مقابل فارل صف آرایی کند، ممکن بود فوراً خاموش شود.

شرم آور است اگر آنها این کار را انجام دهند زیرا این یک رویارویی جذاب تا آخرین لحظه بود که فارل توپ را به بیرون زد تا بازی را به پایان برساند و با نوعی تهاجمی که به آن مشهور است جشن بگیرد. او یکی از بهترین اجراکنندگان ساراسینز بود. بیلی وونیپولا هم همینطور بود – برای هارلکینز بسیار دلخراشتر بود زیرا او در فصل گذشته دقایق بیشتری نسبت به اسمیت برای باشگاه و کشور بازی کرد. طرفین درگیر بازیکن هستند، مهمتر از همه، باشگاه، ادی جونز، PRL و سایرین [Rugby Players’ Association]مک کال گفت. “من فکر می کنم این یک روند واقعا خوب است، در واقع. تصمیمات به نفع بهترین بازیکن گرفته می شود و بدیهی است که ما از اینکه امروز بازیکنان خود را در دسترس داریم خرسندیم. این بسیار مهم است که یک قانون کلی برای همه وجود نداشته باشد. این نباید یک اندازه باشد. باید به صورت موردی باشد. من مطمئناً آن را یک فرآیند معقول می بینم.»

راهنمای سریع

جمع بندی

نمایش دهید

لی بلکت از تیمش خواست تا اشتباهات را حذف کند زنبورها در خانه مقابل 23 بر 8 شکست خورد بریستول. کالوم شیدی 18 امتیاز برای میهمان و مگنوس بردبری پنج امتیاز دیگر به دست آوردند.

بلکت عملکرد اشتباهی را از تیم خود به نمایش گذاشت، تیمی که تنها با یک امتیاز امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد. او گفت: «تعداد فرصت‌هایی که وجود دارد، شما نگاه می‌کنید، فکر می‌کنید و فکر می‌کنید، اینطور نبود که ما گاهی بی‌خبر به نظر می‌رسیدیم، ما فرصت‌هایی را خلق می‌کردیم. ما اشتباهات بسیار زیادی با توپ مرتکب شدیم، به همین دلیل است که دائماً می گویم باید مجموعه مهارت های خود را ارتقا دهیم و این چیزی است که از بازیکنان Wapss می خواهیم.

نمانی نادولو دو تلاش را به ثمر رساند تا لستر نیوکاسل را با نتیجه 36-21 شکست دهد و اولین پیروزی مدافع عنوان قهرمانی باشد. ببرها در عرض سه دقیقه با تلاش جیمز کرونین پیش افتادند، اما فالکونز با دو ضربه خود از طریق جاش بارتون و جورج مک گویگان، به او ضربه زد. نادولو تلاش کریس اشتون را با یک پاس عالی ایجاد کرد تا ببرها در وقت استراحت پیش بیفتند، اما فالکونز در اوایل بازی دوم از طریق متئو کارراس به گل رسید و یک 30 نهایی هیجان انگیز باقی ماند. 10 دقیقه پایانی ببرها یک پیروزی امتیازی به دست آوردند.

فیل داوسون، مدیر راگبی نورث همپتون، گفت که تیمش در مقابل 15 مرد بسیار بهتر از 12 مرد پس از پیروزی 38-22 مقابل لندن ایرلندی بازی کرد. The Exiles نیمه دوم را با تام پیرسون، هنری آروندل و راب سیمونز آغاز کردند که همگی در سطل گناه بودند، اما آن دوره دلهره آور را بدون آسیبی به خاطر Saints پشت سر گذاشتند، بدون اینکه دن بیگار بیمار، تلاش می کرد بیش از حد مجبور به بازی کند. تنها پس از اینکه میهمانان به قدرت کامل برگشتند، دقت بازی آنها بازگشت، زیرا آنها اولین برد خود را از زمانی که داوسون جانشین کریس بوید شد، ثبت کردند.

داوسون گفت: “ما به اندازه کافی بالینی نبودیم، توپ را در دست نداشتیم و کارهایی را انجام دادیم، که مایوس کننده است، اما کاری که انجام دادیم این بود که وقتی توپ به 15 رسید، به اسلحه هایمان چسبیدیم و موفق شدیم. در اوج قرار بگیر بخش‌های بزرگی از بازی ما برگشتند، اما بازی با 12 بازیکن سخت است – ما در گذشته این کار را چند فصل پیش انجام داده‌ایم و آن را از شما دور می‌کند.”

نورثهمپتون در نیمه اول با نتیجه 10-0 پیش افتاد، با گلزنی ژوارنو آگوستوس، و برتری خود را از طریق امتیازات نیمه دوم توسط اولی اسلیتهولم و الکس میچل افزایش داد. ایرلندی لندن با تلاش ویل جوزف و یک ضربه پنالتی برگشت، اما جورج فوربانک قبل از تسلیت اولی هاسل-کالینز مسائل را حل کرد. رسانه PA

از بازخورد شما متشکرم.

هارلکینز با دو بار تلاش در 10 دقیقه ابتدایی کادان مورلی – دومین بار توسط دامبراند – و یک پنالتی آلن که آنها را 17-0 جلو انداخت، شروعی نفس گیر داشت. این اولین مسابقه ساراسینز در فصل بود و تا به حال آن‌ها مانند آن بازی می‌کردند، اما دالی در تمام طول بازی درخشان بود و اولین امتیاز میهمانان را با یک تلاش در سمت چپ ثبت کرد و سپس یک مسابقه دیگر را برای Max Malins در سمت راست ترتیب داد.

پس از اینکه دامبراند نیک تامپکینز را برای جلوگیری از ضدحمله ساراسینز مساوی کرد، هارلکینز با تلاش سوم از طریق جو مارچانت پاسخ داد، سپس پاس فارل را قطع کرد و وینگر او را آزاد کرد، اما شماره 8 مجبور شد به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ، جای خود را باز کند. پس از استراحت، نفوذ فارل و تلاش های مالینز افزایش یافت – پس از پاس رتبه ای از هارلکین هارلکوین هار لوئیس گالتما – و تامپکینز آنها را پیش انداخت و اگرچه پنالتی آلن برای مدت کوتاهی امتیازات را 27-27 به تساوی کشاند، دالی با یک ضربه آخر حرف آخر را زد. ضربه پررونق از داخل نیمه هارلکین ها.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان‌های خیریه سبز میلیون‌ها عضو را تشویق می‌کنند تا با «حمله محافظه‌کاران به طبیعت» مخالفت کنند | فعالیت های زیست محیطی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسات خیریه زیست محیطی میلیون …