راجرز و لستر در بحران: هر اتفاقی بیفتد من به مالکان احترام می گذارم | لستر سیتی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

موقعیت برندان راجرز در لستر پس از 6 شکست متوالی در لیگ، دور از انتظار به نظر می رسد و سرمربی لستر گفت که به هر تصمیمی که مالکان باشگاه در مورد آینده او بگیرند، پس از اینکه تیمش با شکست 6-2 مقابل تاتنهام به پایین ترین سطح خود رسید، احترام می گذارد.

من کاملاً ناامیدی هواداران را درک می کنم. من نمی توانم از آن پنهان کنم، این مسئولیت من است. هر اتفاقی که بیفتد من برای مالکان احترام زیادی قائل هستم زیرا از زمانی که اینجا هستم از من حمایت زیادی کرده اند. من بازی را می فهمم، فوتبال را می فهمم. امروز امتیاز بازی منعکس کننده بازی نبود، اما نتیجه این است که شکست سنگینی داشتیم و باید بهتر می‌بودیم.

هر اتفاقی که برای من در لستر بیفتد، چه بمانم و به مبارزه ادامه دهم، همیشه به آنها احترام خواهم گذاشت. از دست دادن شش مورد آخر خواندن عالی نیست. اما این چالشی است که من از آن لذت خواهم برد. من قبلاً هرگز این طلسم را در حرفه ام تجربه نکرده بودم. من قطعاً می خواهم ادامه دهم.»

دومین باخت متوالی سنگین خارج از خانه، لستر را با یک امتیاز از هفت بازی ابتدایی خود با یک امتیاز در رده آخر جدول قرار داد و آنها تاکنون 22 گل دریافت کرده اند. او گفت: “اگر آنها مانند بازی های بزرگ بازی کنند و اشتباهات خود را کاهش دهند، از جدول بالا می روند.” زمانی که از کرنرها، از موقعیت‌هایی که کنترل بازی را در دست دارید، امتیاز می‌دهید، بسیار تلخ است. اما شما تیمی را ندیدید که امشب بدون اعتقاد، بدون اقتدار، بدون شجاعت بازی کند.”

آنتونیو کونته به بازیکنانش تاتنهام هشدار داده است که اگر بخواهند برای کسب افتخارات بزرگ رقابت کنند، مجبور به چرخش خواهند بود. سون هیونگ مین که هت تریک سریع او لستر را به لرزه درآورد. بازی را از روی نیمکت شروع کرد، در حالی که کریستین رومرو، بن دیویس و امرسون رویال نیز از تیمی که در اواسط هفته به اسپورتینگ لیسبون باخت، خارج شدند.

کونته توضیح داد: «می‌خواهم این تیم را با سطحی برتر بیاورم. نه برای این که بازیکنان فکر کنند: من در تاتنهام خواهم ماند زیرا در هر بازی بازی خواهم کرد. اگر این اتفاق بیفتد، به نظر من به این معنی است که شما برای چیزی مهم مبارزه نمی کنید.

ما به تازگی این مسیر را برای باشگاه آغاز کرده ایم. اگر بازیکنان می خواهند برای چیز مهمی بازی کنند، برای بردن جام، باید این را درک کنند. در غیر این صورت، آنها به بازی خود در هر بازی ادامه می دهند اما هیچ چیزی را نمی برند. این واضح است. در گذشته این اتفاق افتاده است و تکرار می‌کنم، می‌خواهم سعی کنم این را تغییر دهم و این تیم را به سطح دیگری برسانم.»

کونته به شوخی گفت که پس از اکسپلویت های سون، هر مهاجمی که در تلاش است ممکن است به سراغ او بیاید و بخواهد از روی نیمکت شروع کند. سانی هرگز مشکلی نخواهد داشت. ما در مورد یک پسر خوب صحبت می کنیم. یک بازیکن شگفت انگیز و برجسته. یکی از دو بهترین تیم من با هری [Kane]. دیدن سانی با توپ بعد از هت تریک عالی بود. برای من و هم تیمی هایش شگفت انگیز بود. ما به این نیاز داشتیم – نه تنها سانی – و من خوشحالم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

فروشندگان داغ: با تلاش بریتانیایی ها برای صرفه جویی در قبوض انرژی، آن ها بازگشته اند | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، Onesie یک دهه پیش پر …