پنالتی الکساندر ایساک امتیازی برای نیوکاسل مقابل بورنموث گرفت | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پنج امتیاز از سه بازی، نوعی از آمار است که در زمینه مناسب، می‌تواند به مربیان موقت کمک کند تا پست‌های مدیریتی دائمی‌تری داشته باشند.

از زمانی که گری اونیل مسئولیت موقت بورنموث را پس از اخراج اسکات پارکر بر عهده گرفت، سه بازی شکست ناپذیر بسیار خوب را انجام دهید و به راحتی می توان تصور کرد که کنسرسیوم مستقر در لاس وگاس در حال مذاکره برای خرید باشگاه از ماکسیم دمین است که فکر می کند به جای پیچ و تاب دادن به این باشگاه بپردازد.

بدیهی است که بورنموث زمان زیادی را بدون توپ روی تاین ساید سپری کرد، اما موقعیت آنها در خارج از مالکیت آنقدر خوب بود که ادی هاو بعدازظهر ناامیدکننده ای را مقابل تیمی که زمانی مترادف با آن بود، تحمل کرد.

با فیلیپ بیلینگ، جردن زمورا، مارکوس تاورنیه، کریس مفام و نتو که همگی برای بورنموث دفاعی محکمی تاثیرگذار بودند، اونیل به‌طور قابل‌توجهی سرمربی خوشحال‌تر به نظر می‌رسید.

اونیل گفت: “من نسبتا راضی هستم.” بازیکنان دقیقاً همان چیزی را که ما خواسته بودیم انجام دادند. ما واقعاً خوب دفاع می‌کردیم، گاهی اوقات از طریق نیوکاسل بازی می‌کردیم و هرگز احساس خطر نکردیم.»

و تصاحب؟ او با کنایه گفت: “تمام بازیکنانی که به آن علاقه دارند، چشم انداز یک سفر رایگان به لاس وگاس در پایان فصل است.”

هاو حال و هوای شوخی کمتری داشت. مدیری که بورنموث را در شش سال به سه ترفیع رساند، گفت: “من ناامید هستم، این عملکردی پایین تر از سطحی بود که خودمان تعیین کرده بودیم.” آنها بسیار عمیق و فشرده دفاع کردند و ما نتوانستیم از آن عبور کنیم. احساس ناامیدی بزرگی وجود دارد. امروز کاملاً آنجا نبودیم.»

علیرغم فشار قابل توجه نیوکاسل که در این فصل فقط یک بازی لیگ را برده است، اولین شانس واقعی نصیب بورنموث شد.

در حالی که نیک پوپ در زمین خطرناک گیر افتاده بود و کمی از خط خود فاصله داشت و نتوانست به صلیب زمورا برسد، تاورنیه ضربه سر حلقه ای را با فاصله کمی به سمت دروازه زد. بازی درخشان وینگر سابق میدلزبورو در ضدحمله، موضوع تکراری مسابقه ای خواهد بود که در آن، تیم اونیل، با دفاع سخت، نیوکاسل و هوادارانش را به همان اندازه ناامید کرد.

اگر در نگاه اول، میل بورنموث به بازی کردن از عقب به نظر می رسید که می تواند فرصت های زیادی را برای میزبان پر پرس آنها ایجاد کند، آنها آنقدر هوشمندانه سازماندهی شده بودند که مانورهای حمله خانگی به طور مداوم حدس دوم می زدند. بیلینگ که اسماً شماره 10 بود، مکرراً حرکت‌های بالقوه تهدیدآمیز نیوکاسل را در مبدا قطع می‌کرد.

برونو گیمارش هافبک خوبی است اما برای یک بار هم که پاس های برزیلی به ندرت خط دفاعی میهمان را تقسیم می کرد. به طور مشابه، الکساندر ایساک، مهاجم جدید سوئدی 60 میلیون پوندی هاو، احساسات خود را به شدت جیره بندی کرد.

فیلیپ بیلینگ در افتتاحیه بورنموث
فیلیپ بیلینگ در دروازه بورنموث گلزنی کرد، اما آنها فقط برای چند دقیقه برتری را حفظ کردند. عکس: بروس وایت / رنگ اسپورت / شاتر استوک

در واقع، زمانی که ضربه آزاد کایران تریپیر با ضربه آزاد کایران تریپیر به بیرون از تیرک برخورد کرد، آرام به نظر می رسید. ذخیره دو برابر

به محض اینکه دروازه بان ضربه بعدی جولینتون را به سمت پایین هدایت کرد، او به صورت آکروباتیک شیرجه زد تا رایان فریزر، وینگر سابق بورنموث را از ریباند محروم کند.

مسلماً در فاصله زمانی دور دومینیک سولانکه، مهاجم کلیدی بورنموث، به سختی توپ را لمس کرده بود. اما همیشه قرار بود روزی باشد که همکاران فوق‌العاده تسلیم‌ناپذیر او در دفاع میانی، مفام و مارکوس سنسی در حال پیشرفت، از سهم شیر در این بازی لذت ببرند.

اگرچه آن دو نقش بزرگی در تسلیم کردن ایسک داشتند، اما بدون شک از این که مصدومیت دو مهاجم بداهه‌نگار، حساس‌ترین و کم‌توان‌تر هوو، آلن سن ماکسمین و کالوم ویلسون، را کنار گذاشته بود، راحت شدند.

با این حال، هیچ رگه‌ای حاوی بیلینگ وجود نداشت، زمانی که او تمام سینوس‌ها را دراز کرد تا با صلیب زمورا روبرو شود، قبل از اینکه در پایان یک حمله فوق‌العاده روان بورنموث که در اصل از تاورنیه الهام گرفته شده بود، آن را فراتر از پاپ بزند.

گل تساوی نیوکاسل بلافاصله بعد از آن رسید. این ضربه از روی نقطه پنالتی بود، جایی که ضربه مطمئن ایساک، نتو را پس از بررسی VAR تایید کرد که دست جفرسون لرما، ارسال تریپیه را منحرف کرد.

میزبان پس از آن بورنموث را به حداکثر رساند اما بازیکنان اونیل حاضر به ضربه زدن نشدند. آن مردان پولدار لاس وگاس مسلماً می توانند بسیار بدتر از سرپرستی که مسئول جبران صدمه وارد شده از شکست 9-0 در لیورپول بود که مقدمه خروج پارکر بود، انجام دهند.

هاو گفت:” بورنموث از نظر تاکتیکی خیلی خوب عمل کرد، آنها فضای زیادی را برای ما نگذاشتند.” گری مستحق اعتبار زیادی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

به گفته تحقیقات، آزمایشگاه کوئینزلند از آزمایش هزاران نمونه شواهد تجاوز و قتل خودداری کرد کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تحقیقات شنیده شده است که …