پی پال می گوید اگر رابرت سارور مالک باقی بماند، دیگر از Suns حمایت نمی کند | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

PayPal روز جمعه اعلام کرد که اگر مالک رابرت سارور پس از پایان تعلیق او همچنان بخشی از حق رای دادن باقی بماند، شرکت دیگر اسپانسر Phoenix Suns نخواهد بود.

و اتحادیه ملی بسکتبالیست‌ها بعدا موضع خود را روشن کرد و مدیر اجرایی تامیکا ترماگلیو به ESPN گفت که بازیکنان NBA خواهان محرومیت مادام‌العمر سارور هستند.

پی پال گفت قرارداد شراکت فعلی آن با سانز پس از فصل آینده 2022-23 به پایان می رسد، به این معنی که در طول محرومیت یک ساله سارور از NBA منقضی می شود. سارور این هفته تعلیق شد، به علاوه 10 میلیون دلار جریمه شد، پس از تحقیقاتی که نشان داد الگوی رفتار و گفتار زن ستیزانه، زن ستیزانه و نژادپرستانه در طول 18 سال او به عنوان مالک Suns وجود دارد.

در بیانیه ای، دن شولمن، رئیس و مدیر عامل پی پال، به “سوابق قوی شرکتش در مبارزه با نژادپرستی، تبعیض جنسیتی و همه اشکال تبعیض” اشاره کرد و گفت که رفتار سارور “غیرقابل قبول و در تضاد با ارزش های ما” است.

شولمن گفت: «با توجه به یافته‌های تحقیقات NBA، در صورتی که رابرت سارور پس از گذراندن محرومیت خود با سازمان Suns در ارتباط باشد، حمایت مالی خود را تمدید نخواهیم کرد.

شولمن گفت PayPal همچنان از تیم، بازیکنانش و استعدادهای با تجربه و متنوعی که اکنون سازمان را رهبری می‌کنند، حمایت خواهد کرد، از جمله مربی مونتی ویلیامز، مدیر کل جیمز جونز، دستیار مدیر کل مورگان کاتو و معاون ارشد مردم و فرهنگ، کیم کوربیت. .

ویلیامز، جونز، کاتو و کوربیت سیاه پوست هستند. تحقیقات در مورد سارور نشان داد که او «حداقل پنج بار در دوران تصدی خود در Suns کلمه N را تکرار کرده یا ادعا کرده است»، اگرچه اشاره شد که وکلای مستقلی که توسط NBA برای انجام تحقیقات استخدام شده بودند «هیچ یافته‌ای دریافت نکردند که سارور از این زبان غیر حساس نژادی به قصد تحقیر یا تحقیر استفاده کرد.

بیانیه PayPal یک روز پس از آن منتشر شد که جهم نجفی، نایب رئیس Suns، خواستار استعفای سرور شد و گفت که باید برای رفتارهای زن‌ستیز، زن‌ستیزانه و نژادپرستانه در هر محیط کاری «تحمل صفر» وجود داشته باشد. برخی از بازیکنان، از جمله کریس پل، گارد سانز – رئیس سابق انجمن ملی بسکتبالیست ها – و لبرون جیمز، ستاره لس آنجلس لیکرز، نیز گفته اند که تحریم های NBA از سارور به اندازه کافی دور نبوده است.

این اظهارات پل و جیمز روز چهارشنبه، ساعاتی پس از آن بیان شد که آدام سیلور، کمیسر NBA، برخی از دلایل خود را برای تصمیم گیری برای تعلیق و جریمه، تحریم های مناسب توضیح داد. روز جمعه، ترماگلیو به ESPN گفت که اتحادیه “کاملا” می خواهد سارور از لیگ اخراج شود.

“در حالی که ما درک می کنیم که تحقیقات کاملی انجام شده است و ما بسیار خوشحالیم که NBA توانست آن را دنبال کند، زیرا به وضوح چیزی است که ما می خواهیم ببینیم که اتفاق بیفتد، ما همچنین می خواهیم کاملاً روشن کنیم که ما این کار را نمی کنیم. ترماگلیو در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: می‌خواهیم او به موقعیتی برگردد که در آن بر بازیکنان ما و کسانی که به طور روزانه به بازیکنان ما خدمات می‌دهند تأثیر بگذارد.

پی پال در سن خوزه، کالیفرنیا مستقر است. پلتفرم فناوری و شرکت پرداخت دیجیتال همچنین شریک Phoenix Mercury در WNBA و یک تیم فوتبال اسپانیایی است که هر دو متعلق به Sarver هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ناسا پرتاب موشک ماه آرتمیس 1 را دوباره با طوفان استوایی ایان به تاخیر انداخت | ناسا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ناسا به دلیل نگرانی در …