عدنان سید روز دوشنبه برای رد محکومیت قتل در پرونده سریال | بالتیمور

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جلسه دادگاه روز دوشنبه در بالتیمور برای بررسی درخواست دادستان ها برای لغو محکومیت قتل عدنان سید در سال 2000، که پرونده او در پادکست پرطرفدار سریال شرح داده شده بود، تعیین شده است.

بالتیمور سان گزارش داد، قاضی مدار بالتیمور، ملیسا فین، جلسه استماع را برای ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی تعیین کرد.

این تحول پس از آن صورت می گیرد که دادستان های بالتیمور روز چهارشنبه درخواستی را ارائه کردند مبنی بر اینکه تحقیقات طولانی انجام شده با دفاعیات شواهد جدیدی را کشف کرده است که می تواند محکومیت سید را تضعیف کند.

سید بیش از 20 سال را به خاطر خفه کردن دوست دختر سابقش هه مین لی که در سال 1999 کشته شد، 18 سال داشت. جسد او در یک پارک بالتیمور به خاک سپرده شد.

سید، 42 ساله، برای دهه ها بی گناهی خود را حفظ کرده و در سال 2014 توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کرد، زمانی که فصل اول پادکست سریال بر روی این پرونده متمرکز شد و شک و تردیدهایی را در مورد برخی از شواهد، از جمله داده های برج تلفن همراه ایجاد کرد.

دادستان ها در درخواست خود گفتند که آنها ادعا نمی کنند که سید بی گناه است، اما آنها “به صحت محکومیت” اعتماد ندارند و توصیه می کنند که او با اعتراف یا قرار وثیقه آزاد شود.

مرلین ماسبی، وکیل ایالتی، گفت: «ما معتقدیم که نگه داشتن آقای سید در حالی که به تحقیق درباره پرونده با همه چیزهایی که اکنون می دانیم، زمانی که به نتایج اولین محاکمه اعتماد نداریم، ادامه می دهیم، ناعادلانه خواهد بود.

سان گزارش داد، طبق درخواستی که در این پرونده ارائه شده است، قانون مریلند می گوید که دادستان ها معمولاً 30 روز پس از تخلیه محکومیت فرصت دارند تا درباره رد اتهامات یا رسیدگی مجدد به پرونده تصمیم بگیرند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آیا بادهای سیاسی دوباره به نفع جمهوری خواهان می وزد؟

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، نشانه هایی از انحراف به سمت مسائلی …