نمایش دیرهنگام جویسون بنت واتفورد را شگفت زده کرد و امتیازی را برای ساندرلند ذخیره کرد قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تونی موبری گفت که جویسون بنت پس از اینکه بازیکن کاستاریکایی یک امتیاز را در تساوی 2-2 مقابل واتفورد در ویکاریج رود به دست آورد، با مشکل زبانی دست و پنجه نرم می کند.

سرمربی ساندرلند چهار بازیکن تعویضی از جمله بنت را فرستاد که گل تساوی دقیقه 86 تیمش را به ثمر رساند. موبری گفت: “یهودی واقعاً هنوز نمی تواند با کسی در باشگاه ارتباط برقرار کند. او به معنای واقعی کلمه درک هر چیزی را که ما به او می گوییم دشوار می یابد. او فقط به همه چیز لبخند می زند.

“این برای چند تا از جایگزین هایی که امروز گذاشتم یکسان است. هنگامی که آنها روی صندلی ایستادند و آهنگ های آغازین خود را خواندند، همه آنها به زبان فرانسوی بودند، بنابراین خیلی سریع دست زدند.

اما به عنوان یک باشگاه، ما در این زمینه به آنها کمک خواهیم کرد و از آنها درس خواهیم گرفت. این برای آنها بسیار بهتر از نشستن در اتاق هتل و تلاش برای یادگیری آن از طریق تلویزیون است.

نکته مثبت واقعی این است که بچه‌های جوان به ما کمک کردند تا امروز از 2-1 عقب نشینی کنیم و یک امتیاز بگیریم که به آنها کمک خواهد کرد.

اما اگر آن‌ها این کار را در تمرینات انجام نمی‌دادند، من آنها را نمی‌پوشیدم. شما نمی توانید مدام آنها را به عقب برگردانید و آنها را روی نیمکت رها کنید.”

کینان دیویس دروازه واتفورد را مقابل ساندرلند باز کرد
کینان دیویس دروازه واتفورد را مقابل ساندرلند باز کرد. عکس: Simon Dael/Shutterstock

موبری معتقد است که کسب چهار امتیاز ساندرلند از سفر به ردینگ و واتفورد در عرض چهار روز به او فرصت بیشتری می دهد تا بازیکنانی را که از الکس نیل به ارث برده است با تیم خود ترکیب کند.

وی افزود: “چهار امتیاز در جاده مقابل دو تیم، یکی با انتظارات زیادی که واقعا خوب کار کند.” [Watford] و یکی [Reading] که فصل را خیلی خوب شروع کرده است، به روند رسیدن به جایی که می‌خواهیم کمک می‌کند.»

برای سرمربی واتفورد، راب ادواردز، این سومین بازی متوالی بدون برد برای تیمش بود، اما او بی جهت نگران نیست. او گفت: “من از نتیجه ناامید هستم، اما در کل امروز نشانه های مثبت زیادی دیدم. برای یک دوره 20 دقیقه ای بعد از نیمه تمام تیمی را دیدم که می خواهیم 90 دقیقه باشیم.

راهنمای سریع

خلاصه لیگ یک: جغدها ایپسویچ را تکذیب کردند

نمایش دهید

شفیلد ونزدی با دو گل دیرهنگام به تساوی 2-2 با رهبران پرداخت ایپسویچ در هیلزبورو

کایدن جکسون تراکتور بویز را تنها پس از 4 دقیقه پیش انداخت و وقتی دومینیک آیورفا، مدافع جغدها در 20 دقیقه مانده به پایان دروازه خود را وارد دروازه خود کرد، به نظر می رسید که دیگر راهی برای بازگشت وجود نداشته باشد. با این حال، جورج بایرز قبل از اینکه مایکل اسمیت در دقیقه 89 بازی را به تساوی بکشاند، نتیجه را کاهش داد.

پورتسموث پس از به ثمر رساندن یک گل دیرهنگام با ایپسویچ در امتیازات هم تراز باقی می ماند تا تساوی 2-2 در مقابل آن داشته باشد پلیموث، که با 10 نفر در فراتون پارک به پایان رسید.

جاش کوروما، هافبک پومپی، پنج دقیقه قبل از استراحت، بن بست را شکست، اما پیلگریمز پس از گل به خودی شان راگت، اوضاع را تغییر داد و در 11 دقیقه مانده به پایان، نایل انیس را تعویض کرد. پس از آن، برندان گالووی، تعویضی آرگیل، پس از دو اخطار دیرهنگام از زمین اخراج شد و ریکو هکت-فرچایلد، که مدت زیادی به بازی نرسیده بود، در دقیقه سوم وقت تلف شده با ضربه سر، گل تساوی را به ثمر رساند.

بولتون بعد از گل دیرهنگام داپو افولایان که شاهد شکست آنها بود، پنجم شدند پیتربورو 1-0.

بارنزلی پس از پیروزی 3-0 در رده ششم قرار گرفت کمبریجبا وجود اخراج هافبک لیام کیچینگ در نیمه دوم. دوانت کول در دقیقه 24 تایکس را پیش انداخت. کیچینگ در دقیقه 68 کارت زرد دوم را دریافت کرد، اما بارنزلی با ضربه سر رابی کندی به گل دوم رسید. جیمز نوروود یک سوم را در وقت های تلف شده اضافه کرد

جک دایموند هت تریک کرد لینکلن 6-3 پیروز شد بریستول روورز. بن هاوس لینکلن را زودهنگام جلو انداخت و دایموند یک ثانیه از نقطه پنالتی به او اضافه کرد. آرون کالینز در دقیقه 18 بازی را کاهش داد اما دیاموند درست قبل از پایان بازی دوباره ضربه ای زد. متیو ویرچ بلافاصله پس از شروع مجدد بازی را 4-1 کرد و دایموند در دقیقه 56 هت تریک کرد. رایان لافت یک گل دیگر برای روورز به ثمر رساند، اما بن هاوس گل ششم را برای ایمپس در همان ساعت به ثمر رساند.

باشگاه پایین برتون در نهایت با نتیجه 2-0 پیروز شدند اکستر. دجی اوشیلاجا و دیویس کلیور-دان برای برورز که اخیراً از مدیر جیمی فلوید هاسلبینک جدا شده بود، در نیمه دوم ضربه زدند.

جنگل سبزمبارزات ادامه یافت زیرا آنها در خانه 2-1 توسط سایر مبارزان شکست خوردند مورکامب، که برنده ای از فارند راسون شد.

MK Dons 2-1 پیروز شد آکسفورد. متیو اسمیت درست قبل از پایان نیمه اول به دونز برتری داد و ویل گریگ یک ثانیه آخر را از روی نقطه پنالتی قبل از اینکه جان موسینیو به نشانه تسلیت تکان دهد، یک ثانیه را اضافه کرد.

گل شان مک کانویل پس از تنها 32 ثانیه کافی بود آکرینگتون پیروزی 1-0 خانگی مقابل چلتنهام.

Conor Hourihane دو ضربه در مراحل پایانی به عنوان شهرآورد از پشت آمد تا بزند وایکامب 2-1.

فلیت وود و چارلتون 1-1 مساوی کرد. کالوم مورتون در فاصله نیم ساعته، قبل از اینکه مایلز لیبرن در 13 دقیقه مانده به پایان بازی را به تساوی بکشاند، بن بست را شکست. الیس هریسون با ضربه سر در وقت های تلف شده برنده، دومین گل او در این بازی بود پورت ویل ضرب و شتم شروزبری 2-1.

عکس: ویژگی های پل تامپسون/رکس

از بازخورد شما متشکرم.

نشانه های خوب زیادی وجود دارد. اما ما باید این ثبات را در بازی ها حفظ کنیم.

این شگفت انگیز است که چگونه گل ها می توانند بازی ها را تغییر دهند. گل دوم را زدیم و چند بار اتفاق افتاده که گل خوردیم و سپس کمی خاموش شدیم. ما می خواهیم این شدت را برای بازی کامل داشته باشیم.

من نمی توانم تلاش و تعهد بازیکنان را سرزنش کنم. چیزی که می‌خواهم از آن بیاموزیم این است که وقتی در اوج هستیم و در اوج هستیم، باید تا زمانی که می‌توانیم سوار آن شویم.»

تیم ادواردز ابتدا از طریق کینان دیویس و سپس با گل به خودی لوک اونین پیش افتاد. سرمربی گفت که از نحوه تساوی ساندرلند ناامید شده است. اولین مورد زمانی داده شد که شوت آجی آلس توسط فناوری خط دروازه از روی خط عبور کرد، در حالی که مدافعان واتفورد برای ضربه دوم، بنت را بدون علامت رها کردند.

راهنمای سریع

لیگ دو: Beckles برتری Orient را افزایش داد

نمایش دهید

عمر بیکلز رهبران را اخراج کرد لیتون اورینت به پیروزی 1-0 مقابل والسال برای حفظ رکورد 100٪ خانه خود. تنها تیم شکست ناپذیر لیگ دو پس از ضربه ای که Beckles از کرنر درست قبل از یک ساعت شروع کرد، امتیازات را به دست آورد.

اندی کوک دو بار و تایریک رایت گل سوم را به ثمر رساندند بردفورد شکست 3-0 را به بلند پرواز تحمیل کرد استیونیج، اگرچه بانتم ها براد هالیدی را در یک دقیقه مانده به پایان مسابقه اخراج کردند.

بارو با دو گل جاش گوردون که گل دوم یک پنالتی بود، از استیونیج به مقام دوم صعود کرد و آنها را به پیروزی 2-0 رساند. نیوپورت.

نورث همپتون پس از اینکه سام هاسکینز با دو گل در پیروزی 3-0 مقابل سنگلاخ، تعداد گل های فصل خود را به 10 رساند، به رتبه سوم رسیدند. روچدیل. جان گاتری سه دقیقه قبل از پایان نیمه اول بازی را به دست آورد تا اینکه هاسکینز در ریباند پس از مهار پنالتی دقیقه 73 او ضربه سر بزند و در 10 دقیقه مانده به پایان بازی به پایان برسد.

سومین گل فصل از جاش هاکس داد ترانمر پیروزی شگفت انگیز 1-0 در سالفوردکه قبلا در خانه شکست نخورده بودند.

ضربه های نیمه دوم ویل رندال و هری بیوتیمن برای ساتون محکوم هارتلپول با نتیجه 2-0 شکست خوردند و روند بدون برد خود را به 18 مسابقه رساندند.

کریستین دنیس به سمت برنده هدایت شد کارلایل همانطور که آنها می زدند AFC ویمبلدون 2-1. منسفیلد پیروزی 2-0 را در گیلینگهام با گل های لوکاس آکینز – که گلن موریس نیز یک پنالتی را مهار کرد – و جورج لاپسلی.

هری کلیفتون اخراج شد گریمزبی به پیروزی 1-0 در کولچستر و کورتنی بیکر-ریچاردسون ششمین گل فصل را شاهد بودیم کرو ضرب و شتم کراولی با همین امتیاز

سویندون 1-0 برنده بودند دانکاستر به لطف گل جیکوب ویکلینگ و استاکپورت در مقابل هاروگیت 0-0 به پایان رسید.

عکس: ویژگی های گاوین الیس/رکس

از بازخورد شما متشکرم.

ادواردز افزود: “من مطمئن نبودم که داور چه داده است. من فکر کردم که ممکن است یک ضربه ایستگاهی باشد، زیرا به نظر نمی رسید که ساندرلند درخواستی داشته باشد، بنابراین وقتی آنها شروع به جشن گرفتن کردند، شگفت زده شدم.

چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانیم به آنها بپردازیم و برخی از اصول اولیه را باید تقویت کنیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو : آخرین بولتن اخبار | 27 سپتامبر – ظهر

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، آخرین بولتن اخبار | 27 سپتامبر …