جوی اویسون الهام بخش کنت برای قهرمانی در جام سلطنتی لندن در مقابل لنکاوی | جام سلطنتی لندن

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

طرفداران کنت می توانند راحت بنشینند. آنها ممکن است دارن استیونز را از دست بدهند، اما یک جایگزین آماده در حال حاضر به شکل جوی اویسون وجود دارد. در روزی که در مورد خداحافظی با مرد همه کاره 46 ساله در حال رفتن بود، این اویسون 20 ساله بود که الهام بخش کنت شد تا با نمایشی درخشان و همه جانبه در یک برد 21 دوانی در ترنت، بر لنکاوی شکوه کند. پل.

تنها چند هفته پس از دوران حرفه‌ای او در کنت، بازی خوب اویسون در سال 97 با یک طلسم پرهیجان با توپ شامل دو ویکت دنبال شد و به کنت کمک کرد تا اولین پیروزی خود را در یک فینال لیست A از سال 1978 به دست آورد.

با تعقیب یک 307 حیرت‌انگیز، لنکشایر در دوره‌ای پر از افت و خیز به نزدیکی رفت، اما مجبور شد فصلی را که تقریباً از دست می‌داد، حل کند. آنها با شکست در فینال T20 Blast و در حالی که امیدشان به مسابقات قهرمانی کانتی تمام شده بود، به این مسابقه رفتند.

در حالی که اعضای رز سرخ در پایان به اشتراک گذاشتند، اویسون و هم تیمی هایش در جشن ها شادی کردند. شش ویکت مشترک بین گرانت استوارت و ناتان گیلکریست و یک 78 شیک از جو دنلی وجود داشت.

برای رمانتیک ها، البته، این روز در مورد استیونز نیز بود. قهرمان فرقه، یکی از کنت‌ها که تصمیم گرفته است در پایان فصل رها شود، در مراسمی که زندگی حرفه‌ای او را جشن می‌گرفت، یک 31 خش دار اما در نهایت حیاتی را به همراه داشت.

آسیب دیدگی کشاله ران که در طول دوره های او ایجاد شد، او را به هشت اور بدون دروازه با توپ محدود کرد و باعث خروج زودهنگام از زمین شد – اما این در طرح بزرگ چیزها اهمیت چندانی نخواهد داشت. این فوق‌العاده‌ترین بازیکن کریکت – مردی که از گینس نیرو می‌گیرد و عشقی باورنکردنی به بازی دارد – با یک مدال بر گردنش با کنت خداحافظی خواهد کرد.

دارن استیونز همه کاره کنت.
دارن استیونز 46 ساله همه کاره کنت آخرین بازی خود را برای کانتی انجام می داد. عکس: استیو پول / ProSports / Shutterstock

لنکشایر بازی پرتاب را از دست داد اما مدتی بعد لبخند می زد، در حالی که بن کامپتون در اوور اول برای یک اردک چهار توپ به سمت تام بیلی سقوط کرد. در آن زمان، زمانی که اولی رابینسون، 23 ساله، با اویسون مستقر شد، بچه ها به کمک آمدند.

حرکت کمی برای سریع‌ها وجود داشت و با توجه به نور خورشید بر پل ترنت، به این معنی بود که زندگی برای باتجرها خوب است.

رابینسون برای 48 توپ 43 سقوط کرد، اما اویسون راحت ماند و از زمینی که به خوبی می شناسد استفاده کرد. او که در رده‌های ناتینگهام شایر بالا رفت، تنها در ماه ژوئیه به کنت پیوست و ترنت بریج را در ابتدا به صورت قرضی ترک کرد، اما با یک قرارداد دائمی به توافق رسید که تا پایان فصل 2025 به پایان برسد. ناتس از جدایی او ابراز ناامیدی کرد و خودش به اویسون یک قرارداد سه ساله پیشنهاد داد، اما این بازیکن همه کاره تشنه بازی بیشتر در تیم اصلی است.

در اینجا، او در جلو و مرکز بود، با بالغ ترین ضربه ها. با رسیدن به 50 امتیاز از 72 تحویل، 47 مورد بعدی او 39 توپ گرفت، اما یک قرن شایسته از او فرار کرد، زیرا دنی لمب ماهرانه توپ را برای پایان دادن به سرگرمی تکان داد.

لنکاوی، با استفاده از زمان‌بندی بی‌نظیر کیتون جنینگز، شروعی الکتریکی در تعقیب و گریز داشت، اما یک فشار متوسط ​​از هر دو طرف – هری پادمور در یک، استیونز از طرف دیگر – باعث ایجاد ویکت جاش بوهانون شد و برای مدت کوتاهی نرخ گل‌زنی لنکاوی را کاهش داد. .

از آن به بعد پیچ ​​و تاب ها بی پایان بود. لمس های ماهرانه جنینگز – او یک جاروی کوچک عالی از استیونز برای چهار نفر ایجاد کرد – به گل سرخ کمک کرد تا کنترل خود را دوباره به دست بیاورند و آنها را به 125-2 در اور 22 رساندند. اما حمیدالله قدری، در حال چرخش، از جنینگز یک ضربه ساده برای پوشاندن 72 ضربه زد، و اویسون در سومین اوور خود ضربه ای زد و باعث شد تا دین ویلاس – صد در صد در نیمه نهایی لنکاوی – توپ را به مدت 11 به روی کنده هایش بکشد.

قادری و اویسون مقرون به صرفه ماندند و پس از 34 اور، نرخ اجرا مورد نیاز به بالای 8 بر اور رسید. استیون کرافت تصمیم گرفت که زمان تغییر اوضاع فرا رسیده است، و در فاصله دو اور پنج مرز را شکست، اما در 72 میانه را پیدا کرد و از آنجا، امیدهای لنکاوی از بین رفت. آنها یک بار دیگر مجبور شدند به نقره بسنده کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شوک پس از اینکه بایدن گفت تهدیدات هسته ای پوتین می تواند به معنای “آرماگدون” باشد – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، آنچه در مورد اظهارات بایدن …