دبل کولاک باعث پیروزی اندک رنجرز در برابر داندی یونایتد شد | لیگ برتر اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آنتونیو کولاک تولد 29 سالگی خود را با یک دبل جشن گرفت و رنجرز با پیروزی 2-1 مقابل داندی یونایتد در ایبروکس به 3 بازی باخت پیاپی پایان داد.

مهاجم کرواسی بازگشته تنها 8 دقیقه طول کشید تا در ابتدای بازی شلیک کند، اما هواداران میزبان در بیشتر زمان باقی مانده بازی تحت تاثیر بازی ناامیدکننده عابر پیاده تیم خود قرار نگرفتند.

کولاک چهار دقیقه پس از شروع مجدد برتری آبی های روشن را دو برابر کرد، اما با این حال نیازی به فوریت وجود نداشت و لیام اسمیت از یونایتد در دقیقه 59 اختلاف را کاهش داد تا اطمینان حاصل شود که نیم ساعت گذشته عصبی بود.

راهنمای سریع

خلاصه: مونتانو پس از شکست دادن کیلمارناک، لیوی را به رتبه سوم رساند

نمایش دهید

لیوینگستون پس از گلزنی کریستین مونتانو برای پیروزی 1-0 مقابل این تیم به رده سوم لیگ برتر صعود کرد. کیلمارناک در تونی ماکارونی آرنا.

این بازیکن کلمبیایی در دقیقه 25 با ضربه سر به خانه رفت تا تعداد گل های فصل خود را به عدد 3 برساند و برای اولین بار از سال 2020، سه برد متوالی در لیگ خانگی را به شیرها واگذار کند.

این کمتر از آن چیزی نبود که شایسته آنها بود زیرا تیم وست لوتیان سومین پیروزی متوالی را بر حریفان آیرشایر خود برای اولین بار در تاریخ خود جشن گرفت.

اما مدیر آنها، دیوید مارتیندیل، فریب نمی خورد. او گفت: “این خوب است که در رتبه سوم قرار بگیریم.” اعتقاد زیادی به رختکن وجود دارد و بیشتر سال‌ها برای پول ارزش قائل هستیم. ما در آنجا هستیم، با مشت بالاتر از وزن خودمان ضربه می زنیم و امیدواریم بتوانیم این کار را امسال نیز انجام دهیم.

جاش کمبل در نیمه دوم دو گل به ثمر رساند هیبرنیان مبارزه کرد تا 10 نفره را شکست دهد آبردین در جاده عید پاک

تیم میهمان تنها پس از چهار دقیقه از طریق لوئیس ‘دوک’ لوپس به جلو رفت، اما در پایان نیمه اول، لیام اسکیلز را با دو کارت زرد متوالی اخراج کردند.

مارتین بویل با یک پنالتی قبل از اینکه کمپبل دبلی را به ثمر رساند، در حالی که هیبس در نیمه دوم بر دونز تسلط داشت، گل را به تساوی کشاند.

سنت جانستون سرمربی کالوم دیویدسون از کیفیت مالکیت تیمش پس از تساوی 0-0 مقابل تیمش استقبال کرد شهرستان راس در مک دیارمید پارک، علیرغم توسل به ترکیب اصلی که شامل «دو یا سه» بازیکنی بود که در طول هفته تمرین را از دست دادند. هیچ یک از طرفین نتوانستند در مسابقه ای که هیچ جرقه واقعی در یک سوم پایانی نداشت، از بن بست خارج شوند، علیرغم اینکه در نیمه اول هر دو طرف چوبی زده بودند.

دو طرف در طول 90 دقیقه تنها توانستند یک شوت به سمت دروازه ایجاد کنند، علیرغم اینکه هر دو با ترکیبات نسبتا هجومی آماده شدند.

مدیر پارک مک دیارمید گفت: فکر می‌کردم خوب بودیم و در نیمه اول در بخش‌های خوبی از آن استفاده کردیم. ما خیلی خوب توپ را پاس دادیم. برنامه بازی جواب داد.

مالکی مکی، مدیر راس کانتی، از امتیاز تیمش راضی بود و می دانست که امتیازات خارج از خانه چقدر می توانند ارزشمند باشند.

او گفت: «نقطه سخت، کلین شیت خوب. احتمالاً در نیمه اول کمی بسکتبال بود، هر دو تیم به هم حمله کردند، ما به تیرک دروازه زدیم و آنها به تیرک دروازه برخورد کردند.

فکر می‌کردم در نیمه دوم با هدف واقعی به میدان آمدیم و سنت جانستون را کمی عقب انداختیم و فکر می‌کردم که در نهایت در مناطق وسیع کاملاً مسلط شدیم.»

از بازخورد شما متشکرم.

مدیر رنجرز، جیووانی فن برونکهورست، به “برد بزرگ” اشاره کرد که آنها را به فاصله دو امتیازی نسبت به سلتیک، رهبر با فرم، که یکشنبه به سنت میرن سفر می کند، برد، اما آنها باید بعد از استراحت بین المللی فرم بسیار بهتری پیدا کنند.

یونایتد، بار دیگر تحت هدایت لیام فاکس، سرمربی موقت، همچنان به دنبال اولین قهرمانی فصل در لیگ است، اما از جنبه‌هایی از بازی خود تشویق خواهد شد.

قبل از بازی، هواداران یونایتد یک دقیقه سکوت به یاد ملکه را بر هم زدند. هیاهو و شعار از گوشه استادیوم که صدها هوادار ترور را در خود جای داده بود، سرازیر شد.

رنجرز از همان ابتدا به دفاع یونایتد ضربه زد و رایان کنت و اسکات آرفیلد موقعیت های خود را قبل از ضربه کولاک از دست دادند.

لیام اسمیت، بازیکن داندی یونایتد، اولین گل یونایتد را با هم تیمی اش راس گراهام به ثمر رساند.
لیام اسمیت، بازیکن داندی یونایتد، گلزنی را با هم تیمی اش راس گراهام جشن می گیرد. عکس: استیو ولز / پی

کاپیتان جیمز تاورنیر پس از دزدی به یان هارکز جلو رفت و مهاجم را انتخاب کرد، مهاجمی که قبل از اینکه کارلیوهان اریکسون دروازه بان یونایتد را برای هشتمین گل خود در فصل به ثمر رساند، ضربه ای به محوطه جریمه زد.

حمله مورد انتظار محقق نشد.

دوباره به یونایتد بازگشت و باعث عصبانیت هواداران خانگی شد و آلن مک گرگور از پای خود برای متوقف کردن حرکت گلن میدلتون استفاده کرد.

در اوایل نیمه دوم یک ادعای پنالتی یونایتد وجود داشت که تونی وات تحت فشار بورنا باریشیچ، مدافع چپ رنجرز زمین رفت، اما داور کوین کلنسی هیچ اقدامی نکرد.

باریسیچ سپس در گل دوم رنجرز نقش داشت، ارسال او از سمت چپ توسط کولاک به بیرون زد.

لحظاتی پس از اینکه سادات آناکو جایگزین میدلتون شد، بازیکن تعویضی یونایتد با جیمی مک گراث در بازی اسمیت که درایو پایین او از مک گرگور خارج شد و به بالای دروازه پرواز کرد، درگیر گلزنی شد.

اضطراب ایبروکس را فرا گرفت و ناله ها به گوش می رسید. ون برونکهورست وارد عمل شد و آرفیلد و جک در دقیقه 69 جای خود را به اسکات رایت و مالیک تیلمن دادند و با طولانی شدن بازی، اریکسون از هر دو بازیکن تازه وارد دفاع کرد اما رنجرز بود که از شنیدن سوت پایان خوشحال شد.

فاکس پس از بازی گفت: “شما همیشه از بدترین شکست 2-0 در چنین مکانی می ترسید، اما بازیکنان ایستادند، شخصیت خود را نشان دادند و ما تا انتها پیش رفتیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …