برتری Manu Tuilagi و Tom Curry در تخریب 14 نفره Bath توسط Sale | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

“Cohesion” به یک کلمه رایج در راگبی تبدیل شده است و شکی وجود ندارد که کدام تیم بیشتر کلمه “C” را در اینجا به نمایش گذاشته است. علیرغم از دست دادن نیک شونرت با کارت قرمز دقیقه هفتم، سیل در یک روز درخشان اواخر تابستان در جنوب غربی برتری داشت. رویکرد ادغام شده و چشمگیر کوسه ها، که با قدرت و دقت کم اجرا شد، امیدهای یوهان ون گران را برای پیروزی به عنوان سرمربی جدید باث در زمین تفریحی به طور کامل خاموش کرد.

شاگردان ون گران هفته گذشته با شکستی کم از بریستول رقابت های لیگ خود را آغاز کردند، اما این با توجه به اینکه آنها 73 دقیقه یک مرد بیشتر داشتند، بسیار ناراحت کننده تر بود. فصل دیگری از ناامیدی و کم‌موفقیت‌ها به شما القا می‌کند، مگر اینکه ون گران بتواند تیم خود را تقویت کند و در هدف خود برای بهبود تناسب اندام موفق شود. با این سرعت، آنها دوباره سپاسگزار خواهند بود که سقوط یک تهدید نیست.

از سوی دیگر، Sale تیمی به نظر می رسد که می تواند برای عنوان قهرمانی به چالش بکشد: بعدازظهر چشم نوازی برای تام اوفلاهرتی، یکی از سربازان تابستانی آنها از اکستر بود، در حالی که اضافه شدن جانی هیل در ردیف دوم نیز به نظر می رسد. یک تناسب طبیعی راب دو پریز، در نیمه اول، مترونومیک و بی عیب بود در حالی که Manu Tuilagi در بهترین حالت ویرانگر خود بود.

اوایل به اندازه کافی برای باث سخت بود، حتی در 15 نفر. پس از اینکه آکر ون در مروه اولین خط را برای مدت طولانی به دان دو پریز شماره 8 فرستاد، سیل مراحل را طی کرد و اوفلاهرتی در اولین تلاش نقطه‌گذاری کرد.

نزدیک به 20 دقیقه پس از دریافت کارت قرمز شونرت که به دلیل تماس با سر در یک تکل از زمین اخراج شد، Sale دوباره به گل رسید. سایمون مک اینتایر، پروپاقرص، با یک پاس فوق‌العاده، دست‌های یک نیمه مگس را نشان داد که فضایی را برای ون در مروه ایجاد کرد تا چند تکلر را در راه دور بزند.

بن اسپنسر، کاپیتان میزبان و اسکرام هاف، پس از تحمل ضربه ای به سر در همان مرحله بازی، از زمین خارج شد. ضربه زدن توسط لوئیس بویس، قایق‌نشین جلو، نمونه‌ای از تلاش‌های بی‌اثر بات برای نشان دادن مزیت عددی خود بود.

پس از استراحت و یک انفجار هیجان انگیز نیمه دوم توسط اوفلاهرتی، بات به زودی ضدحمله ای را انجام داد که با حمل قدرتمند بویس انجام شد. جاش بیلیس و کامرون ردپات با یکدیگر همپوشانی ایجاد کردند تا جو کوکاناسیگا بدون هیچ چالشی در گوشه سرعت خود را طی کند. این باعث برانگیختن جمعیت شد و به نظر می‌رسید که در یک لحظه ممکن است یک مبارزه هیجان‌انگیز روی کارت‌ها باشد. فقط لحظه ای تام کری، ردیف عقب انگلیس از روی نیمکت تعویض ها بیرون آمد تا حرکت عالی توسط کوسه ها را به پایان برساند.

در کوارتر پایانی، طلسم طولانی فشار از Bath in the Sale 22 چندین پنالتی اسکرام را به همراه داشت و با کارت زرد راس هریسون به اوج خود رسید. اما کار تام کوری در کلاس جهانی شغال در نهایت یک پنالتی را به ارمغان آورد و باعث شد که بات بدون هیچ چیز از بین برود.

تام دی گلانویل در هشت دقیقه باقیمانده برای دومین تلاش باث تلاش کرد و وقتی فرانسیس در این تبدیل شکست خورد، برتری سیل به 10 کاهش یافت. با این حال، باز هم، این سیل بود که حتی با 13 مرد، پیچ را برگرداند. جانشین جونو راس به خاطر تلاشی که باعث شد یک امتیاز پاداش رضایت‌بخش برای تیم ساندرسون به ارمغان بیاورد، اخراج شد. آنها می توانند کمپین را با اشتیاق پیش بینی کنند، اما باث به شدت باید مشغول شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مناظره ران جانسون و ماندلا بارنز در رقابت های سنا ویسکانسین

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیل تبلیغات تلویزیونی توسط آقای جانسون، شاید …