مرگ دختر یک ساله در تصادف خودرو در لیدز | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس گزارش ها، یک دختر بچه یک ساله بر اثر برخورد یک خودرو در خیابانی خارج از خانه اش در غرب یورکشایر جان خود را از دست داد. پلیس دقیقاً بعد از ساعت 8 شب جمعه شب به آدرسی در Beeston، لیدز فراخوانده شد تا گزارش شود که نوزاد در اثر برخورد با یک ماشین به شدت مجروح شده است.

اورژانس به محل حادثه اعزام شد و کودک به بیمارستان منتقل شد. پلیس یورکشایر غربی تایید کرد که او بر اثر جراحات جان خود را از دست داده است و گفت که تحقیقات توسط تیم تحقیق برخورد اصلی آنها در حال انجام است.

سخنگوی این نیرو گفت: «پلیس حدود ساعت 20:10 روز جمعه 16 سپتامبر به آدرسی در خیابان کوپلند، لیدز تماس گرفت تا گزارش شود که یک کودک یک ساله در اثر برخورد با یک خودرو در یک خودرو به شدت مجروح شده است. راهرو

اورژانس در محل حاضر شد و یک کودک دختر کوچک به بیمارستان منتقل شد. متأسفانه این کودک پس از مدت کوتاهی بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

“تحقیقات امروز توسط برخورد اصلی ادامه دارد و تیم تحقیق و افسران متخصص برای حمایت از خانواده در زمانی که آشکارا یک زمان غم انگیز است کار می کنند.”

یکی از افراد مدعی شد که شاهد عواقب این حادثه در شبکه های اجتماعی بوده است و در پستی نوشته بود: «من همین الان یک صحنه وحشتناک را در یک بلوک از خانه های جدید به جا گذاشتم. زنی ناله می کرد. مردی را دیدم که کودکی بی جان را در آغوش گرفته بود.»

از کارآگاهان انتظار می رفت در محل حادثه تحقیقات تصادف را انجام دهند و از شاهدان اظهارات خود را بگیرند.

قرار بود پرونده ای به پزشکی قانونی لیدز ارسال شود و تحقیقات باز شود و به تعویق بیفتد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Lionesses انگلستان – ایالات متحده: بازی دوستانه بین المللی فوتبال – زنده | تیم فوتبال زنان انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …