ارلینگ هالند بار دیگر در هدف منچستر سیتی وولوز 10 نفره را مجازات کرد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به نظر نمی رسد مشکلی در دستگاه خطاناپذیر ارلینگ هالند وجود داشته باشد. مهاجم منچسترسیتی پس از گلزنی با دقت روباتیک در مسابقه ای مقابل وولوز، تعداد گل های خود را به 11 گل در لیگ از 7 بازی و 14 گل از 9 گل در تمام رقابت ها رساند. یک بازی یک طرفه با اعتصابات جک گریلیش و فیل فودن باطل شد، اما این اعداد احمقانه مرزی هالند هستند که همچنان ابروها را بالا می‌برند و حس کلی ناباوری ایجاد می‌کنند.

برای هالند، این فصل تا کنون به یک استاد کلاس بزرگ در پایان رسیده است. با گلزنی در اینجا، او اولین بازیکن لیگ برتری شد که در چهار بازی اول خارج از خانه خود گلزنی می کند. سیتی در یک دقیقه پیش افتاد و همه چیز برای وولوز بد به بدتر شد، زمانی که ناتان کالینز با دو گل عقب افتادگی در دقیقه 33 به دلیل یک ضربه کونگ فوی وحشیانه روی گریلیش از بازی اخراج شد. سیتی اکنون 22 بازی خارج از خانه در لیگ را بدون شکست پشت سر گذاشته است.

ناتان کالینز از وولوز وارد یک چالش عجولانه با جک گریلیش می شود.
ناتان کالینز از وولوز وارد چالشی عجولانه روی جک گریلیش شد که منجر به دریافت کارت قرمز او شد. عکس: کارل رسین/ تصاویر اکشن/ رویترز

زمانی که سیتی با 55 ثانیه پیشی را از آن خود کرد، شروع یک بعد از ظهر بدبختی را برای هر کسی که طلای قدیمی پوشیده بود، نشان داد. سیتی به سمت راست حرکت کرد، فودن توپ را به سمت کوین دی بروین فرستاد، که سانتر او معمولاً بی نظیر بود. توپ از هالند در پست جلو فرار کرد اما نه از گریلیش در عقب، وینگر جانی را با مشت شکست داد تا اولین گل خود را از ماه می ثبت کند و سپس به جشن و شادی برود. فودن پیشانی گریلیش را بوسید و پپ گواردیولا که این هفته از فرم گریلیش دفاع کرد، به سادگی چند جرعه آب نوشید.

زمانی که هالند در دقیقه 16 توپ را وارد دروازه کرد، مسابقه به یک رویداد غیرواقعی تبدیل شده بود. بازی مطمئناً برای وولوز بود که کالینز یک چالش عالی و عجولانه روی گریلیش انجام داد که باعث شد هافبک سیتی از لگن و شکم خود پرستاری کند و وولوز با 10 مرد. کالینز در حالی که داور چهارم، تونی هرینگتون، برای بحث در مورد نظر خود، از طریق یک پیت استاپ بی‌ثمر، به سمت پایین تونل می‌رفت، هیجان‌زده و به ظاهر تسلی‌ناپذیر از زمین خارج شد. حالت دردناک صورت برونو لاژ همه چیز را می گفت، اما به اعتبار آنها وولوز فرو ریخت. کاپیتان آنها، روبن نِوِس، در دفاع میانی جایش را پر کرد و گونسالو گوئدس و دانیل پودنس مدام دور می‌شدند، دومی جان استونز را وارد دروازه می‌کرد تا یک شوت قدرتمند را درست از کنار یک تیرک بزند. اما سیتی واقعاً هرگز نیازی به نگرانی نداشت.

فیل فودن برای گل سوم خوزه سا را ​​شکست داد.
فیل فودن برای گل سوم خوزه سا را ​​شکست داد. عکس: مارتین ریکت / پی

میهمانان کاملاً کنترل داشتند، اما به نظر می‌رسد که هرچه راحت‌تر باشند، گواردیولا بیشتر به وضعیت بازیکنانش می‌پردازد. با رفتار مردی که به تازگی به او گفته شده چمدانش گم شده است، دیوانه وار دستانش را روی خط تماس تکان داد. با نزدیک شدن به یک ساعت، مدت کوتاهی پس از اینکه گوئدس پس از انتخاب شدن توسط رایان آیت نوری در داخل جعبه، خط های خود را پر کرد، گواردیولا چشمانش را بست و بی سر و صدا از روی صندلی خود در گودال خورش کرد زیرا سیتی به وولوز اجازه داد تا به ایده بازگشت بچسبد. . به جرات می توان گفت که این امیدها زمانی خاموش شد که فودن در فاصله 21 دقیقه ای از بازی، یک ضربه پایانی ماهرانه را روی پاس خوشمزه دیگری از دی بروین اعمال کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناس می گوید: جنگ اوکراین: احتمال استفاده روسیه از سلاح هسته ای بسیار کم است

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه بارها …