کوارتنگ 30 میلیارد پوند کاهش مالیات در بودجه کوچک را اعلام می کند – گزارش ها | سیاست اقتصادی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس گزارش ها، کواسی کوارتنگ در تلاش برای کاهش فشار ناشی از بحران هزینه زندگی و تقویت رشد اقتصادی، در حال آماده شدن برای اعلام کاهش 30 میلیارد پوندی مالیات است.

تصور می‌شود صدراعظم برنامه‌هایی را برای معکوس کردن افزایش اخیر بیمه ملی و مسدود کردن مالیات شرکت‌ها در یک بودجه کوچک اضطراری در روز جمعه ارائه خواهد کرد.

با این حال، کاهش مالیات می‌تواند قانون مالی را نقض کند که طبق آن بدهی ملی به عنوان سهم درآمد ملی بین سال‌های 2024-25 کاهش می‌یابد.

به گزارش تایمز، کوارتنگ احتمالاً هدف را فراتر از این به پارلمان بعدی در تلاش برای مقابله با “شوک های اقتصادی” احساس شده در کشور گسترش خواهد داد.

همچنین انتظار می‌رود که صدراعظم منصوب شده اخیراً برنامه‌های بحث‌برانگیزی را برای کاهش سقف پاداش‌های بانکداران در طی بیانیه مالی هفته آینده اعلام کند.

مینی بودجه کوارتنگ در پایان زمانی که انتظار می رفت پس از تشییع جنازه ملکه در روز دوشنبه، بازگشتی شدید به سیاست باشد، خواهد آمد. وزیر بازرگانی، جاکوب ریس-موگ، احتمالا جزئیات بیشتری از برنامه های دولت برای کمک به شرکت ها در گذر از بحران انرژی را ارائه خواهد کرد. و وزیر بهداشت و معاون نخست وزیر، ترز کافی، انتظار می رود روز پنجشنبه چشم انداز خود را برای گذراندن NHS در ماه های زمستان ترسیم کند.

پل جانسون، مدیر مؤسسه مطالعات مالی، گفت: «اگر ما 30 میلیارد پوند کاهش مالیات را داشته باشیم و بدانیم که وضعیت اقتصاد کمتر از گذشته است، ممکن است قوانین را تغییر دهند.

زمانی که اقتصاد شما کند می شود و مالیات ها را کاهش می دهید، واضح است که این امر منجر به استقراض بیشتر دولت و در نتیجه بدهی بیشتر می شود و خطر نقض قوانین مالی را افزایش می دهد.

کاهش مالیات صدراعظم به دنبال اعلام دولت در مورد سقف 150 میلیارد پوندی انرژی برای کمک به هزینه افزایش قبوض، منجمد کردن قبوض انرژی با میانگین 2500 پوند در سال به مدت دو سال است.

این جایگزین سقف قیمت انرژی Ofgem موجود است که قرار بود به 3549 پوند برسد و شامل حذف موقت عوارض سبز به ارزش حدود 150 پوند می شود.

سانجی راجا، اقتصاددان ارشد دویچه بانک، گفت: «بودجه کوچک کوارتنگ با یک بسته حمایتی انرژی بی‌سابقه برای خانوارها و مشاغل در میان یک پس‌زمینه کلان ضعیف‌تر تعریف می‌شود».

در ترکیب با کاهش مالیات بدون بودجه، مورد اصلی ما برای وخامت مادی در امور مالی عمومی است.

هرگونه تغییر در قوانین مالی در بودجه کامل که در ماه نوامبر پیش بینی می شود تأیید می شود.

در طول رقابت رهبری محافظه‌کاران، لیز تراس اصرار داشت که برنامه‌های مالی او 30 میلیارد پوند هزینه خواهد داشت، علیرغم اینکه اقتصاددانان رقم واقعی را به میزان قابل توجهی بالاتر تخمین می‌زنند.

او پیشنهاد کرد علیرغم اینکه به او هشدار داده شده بود که عدم توازن حساب‌ها باعث تورم، نرخ‌های بهره بالاتر و کاهش شدید پوند می‌شود، از افزایش برنامه‌ریزی شده مالیات شرکت کنار می‌زند.

تیم او همچنین با گروه‌های تجاری درباره اصلاحات در نرخ‌های تجاری و کاهش مالیات بر ارزش افزوده برای کمک به بحران انرژی و همچنین بررسی بلندمدت این مالیات‌ها صحبت کرده بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چگونه در شطرنج تقلب کنیم: تئوری ها و عواقب یک رسوایی بزرگ – توضیح ویدیویی | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، دنیای شطرنج با رسوایی شامل ادعاهای …