شرکت‌های کوچک بریتانیایی که در دوران همه‌گیری تأسیس شده‌اند، با چشم‌اندازی ناخوشایند با نزدیک شدن به رکود مواجه هستند | کسب و کار کوچک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تعداد بی‌سابقه‌ای از افرادی که کسب‌وکار خود را در طول همه‌گیری شروع کردند. اکنون تعداد شرکت‌هایی که تحت تأثیر استرس رئیس بودن قرار گرفته‌اند و رکودی که در شرف وقوع است، در حال انحلال هستند.

بر اساس ارقام خانه شرکت ها، در سال 2020-21، 810316 شرکت تاسیس شد که بالاترین تعداد ثبت شده است و 753168 شرکت دیگر در سال بعد.

اما 581824 شرکت در سال 2021-2022 منحل شدند که یک رکورد دیگر و رشد سالانه نزدیک به یک سوم است، اگرچه برخی از این شرکت ها بدون حمایت در طول قرنطینه زودتر تعطیل می شدند.

امسال برای بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک که با بحران هزینه زندگی دست و پنجه نرم می کنند، بدتر به نظر می رسد. نظرسنجی از 1000 مالک کسب‌وکار کوچک توسط Opinium به نمایندگی از Sage، شرکت نرم‌افزار حسابداری، نشان داد که 38 درصد در آستانه فرسودگی هستند و 17 درصد آنها افزایش قیمت انرژی، افزایش تورم و تاخیر در زنجیره تامین را مقصر می‌دانند.

بیش از نیمی از آنها گفتند که به طور کلی از کار دست می کشند و 54 درصد گفتند که سلامت روان آنها تحت تأثیر نگرانی در مورد توانایی آنها برای استخدام و حفظ کارمندان قرار گرفته است.

سم کنت کسب و کار دیجیتال مارکتینگ خود، Social Hand Granade را در ابتدای همه گیری، پس از بیکاری شروع کرد.

پرتره لوئیز دوهرتی
لوئیز دوهرتی در اوایل سال جاری مجبور شد استارتاپ فناوری خود را تعطیل کند.

او گفت: “به دلیل ارتباطاتی که ایجاد کرده بودم، چند مشتری داشتم که می توانستم خیلی سریع با آنها همراه شوم.” «سپس قرنطینه واقعاً رخ داد و هیچ‌کس مطمئن نبود که چه زمانی قرار است از آن خارج شویم. بنابراین بسیاری از مردم مانند شرکت ها بودجه خود را کاهش می دهند و من بیشتر مشتریانم را از دست دادم. وقتی از قفل خارج شدیم، مجبور شدم همه چیز را از ابتدا بسازم.”

همه چیز شروع به بررسی کرد، و کنت حتی توانست زمانی را برای راه اندازی Chat Up Fine، کمپینی علیه آزار و اذیت آنلاین، با همکارش ریچارد پرایور، پیدا کند.

کنت گفت: “اکنون، همه نگران این رکود عظیم هستند و همه آنها دوباره شروع به کاهش بودجه خود کرده اند.” فقط دو مشتری باقی مانده اند، و او شروع به درخواست شغل برای تامین مخارج خود کرده است.

من هر روز صبح ساعت 4.30 بیدار می شوم و حدود ساعت 5 صبح کار را شروع می کنم. نیمی از وقت‌ها را تا ساعت 7 یا 8 شب تمام نمی‌کنم، زمانی که چشمانم خیس می‌شوند و دیگر نمی‌توانم بخوانم.»

Aoife Fitzmaurice، معاون آتی محل کار Sage، گفت که مشاغل کوچک انعطاف پذیری باورنکردنی را در طول همه گیری نشان داده اند.

او افزود: “اما اثرات مداوم این امر، در کنار تورم افسارگسیخته و بحران استخدام، بر صاحبان مشاغل آسیب می‌زند.”

لوئیز دوهرتی مجبور شد استارتاپ فناوری خود، Yoller، یک سایت شبکه اجتماعی را در ماه ژوئن تعطیل کند. او یک میلیون پوند سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرده بود و این سایت را در 140 کشور راه‌اندازی کرده بود، اما استرس ناشی از تلاش 19 ساعته در روز تلاش برای حفظ همه چیز باعث اشک او شد.

او گفت: “من در کار وسواس داشتم، هر چیز دیگری در زندگی من به یک طرف گذاشته شد.” “من اغلب از ساعت 6 صبح شروع می کنم، صاف کار می کنم، سپس در ساعت 1 صبح به رختخواب می خزیم و چند ساعت بعد دوباره همه چیز را شروع می کنم.

“لحظه ای که فهمیدم در حال تجربه فرسودگی هستم، زمانی بود که خودم را مجبور کردم به تعطیلات بروم – وقتی برگشتم و کوهی از کار را در انتظارم دیدم، اشک ریختم.”

دوهرتی گفت که تورم فزاینده و بحران استخدام دیگران را مجبور به ترک کار خواهد کرد. او می‌گوید: «کار بیش از حد در انواع شغل‌ها تشویق می‌شود، و در سفر استارت‌آپی‌ام دیده‌ام که چگونه سلامت روانی بنیان‌گذاران به طور مداوم نادیده گرفته می‌شود و نادیده گرفته می‌شود.»

«مقیاس ردپای آسیب قلبم را می‌شکند. برای صاحبان مشاغل کوچک که اغلب به تنهایی کار می کنند، خطر این است که اغلب کسی آنجا نیست که بگوید: “شما خیلی استرس دارید.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ایرلند می گوید مذاکرات با بریتانیا “اکنون در فضای متفاوتی” است – ویدئو | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، پس از نشست کنفرانس بین دولتی …