کارمند Chick-fil-A به دلیل جلوگیری از سرقت ماشین توسط مرد توسط مادر با نوزاد مورد ستایش قرار گرفت | فلوریدا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کارمند یک رستوران Chick-fil-A در فلوریدا پس از مبارزه با مردی که قصد سرقت ماشین از زنی را داشت که نوزادش را از خودرو خارج می‌کرد، در یک رویارویی دلخراش در پارکینگ که در ویدیو ضبط شده بود، به عنوان یک قهرمان تحسین می‌شود.

به طرز باورنکردنی، این حتی اولین بار نبود که توماس «مایکل» گوردون 26 ساله برای نجات فردی که در نزدیکی محل کارش مضطرب بود، عجله کرد. چهار سال قبل از آن، او به نجات دو دختر پس از سقوط جرثقیل ساختمانی بر روی ماشین آنها کمک کرده بود.

در یک پست فیس بوک از دفتر کلانتری که در مورد سرقت احتمالی ماشین تحقیق می کند، آمده است: “مایکل، تو یک فرد باورنکردنی هستی.”

به گفته معاونان کلانتر در حال گشت زنی در شهرستان اوکالوسا، که شامل شهرهای محبوب توریستی فورت والتون بیچ و دستین می شود، گوردون روز چهارشنبه مشغول کار در یک Chick-fil-A محلی بود که صدای جیغ زنی را در حالی که نوزادی را در آغوش داشت شنید.

این زن در حال بیرون آوردن نوزاد از ماشین بود که مردی که تخته ای تیز به دست داشت به او نزدیک شد و کلیدهای او را خواست.

سپس کلیدها را از بند کمر او ربود، در ماشینش را باز کرد و در حالی که او فریاد کمک می خواست سوار خودرو شد.

گوردون صدای او را شنید، به سمت او دوید و شروع به درگیری با ضارب کرد. ویدیوی تلفن همراه یکی از تماشاچیان، گوردون را ضبط کرد که مرد دیگر را پایین می‌آورد، با او روی پیاده‌رو می‌چرخد و او را در قفل سر قرار می‌دهد.

محتوای فیس بوک مجاز است؟

این مقاله شامل مطالب ارائه شده توسط فیس بوک. قبل از بارگیری هر چیزی از شما اجازه می‌خواهیم، ​​زیرا ممکن است از کوکی‌ها و فناوری‌های دیگر استفاده کنند. برای مشاهده این محتوا، روی “مجاز و ادامه” کلیک کنید.

زنی که با یک دست کودکی را در آغوش گرفته بود و با دست دیگرش تکان می‌داد فریاد زد: «یکی کمک کن!» همانطور که گوردون با مرد مبارزه می کرد. گوردون به نظر می‌رسید که ماشین‌باز احتمالی را تحت کنترل درآورده است، درست زمانی که تعدادی از همکاران و حداقل یکی از مشتریان از داخل رستوران بیرون آمدند تا به او کمک کنند.

این ویدئو نشان می‌دهد که یکی از همکاران یک تلفن همراه را بیرون می‌آورد و به نظر می‌رسد که با پلیس تماس می‌گیرد که زن دیگری به او نزدیک شد و فریاد زد: «بچه‌ای در دست داشت! چطور جرات میکنی؟ چطور جرات کردی او را اینطور بترسانی؟»

معاونان کلانتر بعداً وارد شدند و مردی را که به عنوان ویلیام برانچ 43 ساله شناسایی کردند، با یک فقره باتری و سرقت ماشین با سلاح زندانی کردند. آنها گفتند که او را با تلاش دیگری برای سرقت اتومبیل که دقایقی قبل گزارش شده بود رزرو کردند.

گزارش‌های مربوط به اقدامات گوردون پس از اینکه کلانتری ویدیویی از او را در حال دفع شعبه همراه با برخی اطلاعات در مورد پرونده منتشر کرد، توجه گسترده‌ای را در رسانه‌های اجتماعی به خود جلب کرد. کلانتری در بیانیه ای اعلام کرد که این فیلم به عنوان مدرکی برای پرونده ای که آنها علیه شعبه می سازند در اختیار بازپرس قرار گرفته است.

یک صفحه فیس بوک وابسته به رستوران Chick-fil-A که گوردون را استخدام می کند، پس از آن پستی را با نام او منتشر کرد.

در این پست آمده است: “در Chick-fil-A، ماموریت ما “خدمت” است. “Mykel آن را بیشتر برد … تا “پس‌انداز” کند.”

کلانتر اوکالوسا، اریک آدن، روز پنجشنبه به Chick-fil-A گوردون رفت و یک گواهی خدمت قاب شده و یک سکه تشریفاتی را به او تقدیم کرد که برخی سازمان ها از آن برای شناسایی دستاوردهای خاص استفاده می کنند.

گوردون پس از یک مراسم کوچک در خارج از رستوران به آدن گفت: “اگر تماسی برای کمک شنیدید، بدانید که من ابتدا آنجا خواهم بود.” وی با اشاره به گواهینامه و سکه خود گفت: بچه ها خیلی متشکرم – این را می گیرم، باید آن را در یک مکان بسیار امن قرار دهم.

گفتن گوردون اگر کلانتر صداي کمک بشنود او ابتدا آنجا خواهد بود، لاف زدن توخالي نيست.

در سال 2018، زمانی که اهل آلاسکا در خارج از همان Chick-fil-A سفارشات رانندگی دریافت می‌کرد، یک کامیون‌دار مجهز به جرثقیل نتوانست در یک پیچ در نزدیکی مذاکره کند و به ماشینی رفت که دو دختر 17 ساله داخل آن بودند.

در آن زمان روزنامه شمال غربی فلوریدا دیلی نیوز گزارش داد که گوردون به سمت وسیله نقلیه له شده دوید، یکی از دخترانی را که در آنجا روی زمین بود برداشت، او را به کنار آورد و سعی کرد او را آرام کند.

آن دختر به او گفت دوستش در ماشین هنوز زنده است. گوردون دختر دیگر را دید که در حال تلاش برای خزیدن از دهانه کوچک سمت مسافر بود. او متوجه شد که نمی تواند به او برسد، اما به داخل دوید تا یخ و حوله را بردارد.

در نهایت، گروهی از رهگذران – از جمله یک آتش نشان سابق – به زور یکی از درهای ماشین تخریب شده را باز کردند و دختر دوم توانست خود را رها کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ایالت پرستار نیست”: وزیر می گوید به انگلیسی ها گفته نمی شود انرژی کمتری مصرف کنند | محافظه کاران

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وزیر آب و هوا گفت: …