منچستریونایتد – ریدینگ: سوپر لیگ زنان – زنده | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

نقطه عطفی برای کاپیتان منچستریونایتد.

مقداری خواندن قبل از مسابقه. بیشتر از جاناتان لیو.

فصل جدید WSL از شب گذشته آغاز شد. شروع قوی از آرسنال و جاناتان لیو برای دیدن آن حضور داشت.

در توییتر…

🚨 𝗧𝗘𝗔𝗠 𝗡𝗘𝗪𝗦 🚨

تیم رویالز شما برای اولین روز کمپین جدید – از جمله اولین بازی های رقابتی برای @LaurenW17 و چارلی ولینز، با @emsmitch3 از مرخصی زایمانش برگشته و برای اولین بار طرف رو به بیرون هدایت میکنه👊

بیا URRZZZZZZ!#MUNREA pic.twitter.com/8EIPOydjdS

— خواندن FC Women (@ReadingFCWomen) 17 سپتامبر 2022

تیم ها

منچستریونایتد: Earps، Batlle، Blundell، Toone، Zelem، Galton، Ladd، Le Tissier، Garcia، Turner، Russo.

زیرمجموعه ها: باگلی، توریسدوتیر، تونکارا، بو ریسا، مور، استانیفورث، لئون، پریس، توماس.

خواندن: مولونی، موکندی، ایوانز، رز، ولینگ، آیکلند، وید، کوپر، رو، وودهام، ترولزگارد.

بازیکنان فرعی: برنز، پولتر، داوی، کالدول، پرایمر، میدوز توسن، پری.

مقدمه

پس از به پایان رساندن چهارم، چهارم، چهارم در سه فصل خود از زمان ارتقاء، منچستر یونایتد هنوز تاکسی در صف منتظر است. آیا این کمپین زمانی است که آنها نهایتاً سه نفر برتر را که عبور از لیگ قهرمانان را تضمین می کند، جمع آوری کنند؟

نشانه ها خوب به نظر می رسند. مدیر مارک اسکینر اکنون یک فصل کامل را در اختیار دارد و برخی از بازیکنان چشم نواز تابستانی خوش بینی بیشتری را ایجاد کرده اند. آنها شامل نیکیتا پاریس هستند که تعداد شیرهای پیروز یونایتد را به چهار نفر رساند.

مهاجمان آلسیا روسو و الا تون تأثیر زیادی در تابستان طلایی انگلیس گذاشتند، مانند مری ارپس دروازه بان این تیم، و یونایتد امیدوار است که این عامل احساس خوب به آنها یک تیرکمان بچه گانه در فصل جدید بدهد.

یونایتد باید با سفر به اسپرز شروع می‌کرد، اما لغو بازی‌های هفته گذشته به دلیل مرگ ملکه به این معنی است که آنها در دهکده‌ای شلوغ Leigh Sports Village برتری خانگی دارند.

بازدید کنندگان خواندن فصل گذشته هشتم شد – با 17 امتیاز کمتر از یونایتد – پس از پایان بدی که در این رقابت‌ها داشت. از دست دادن ناتاشا هاردینگ کاپیتان ضربه بزرگی بود، اما سرمربی کلی چمبرز با آوردن شش چهره جدید، از جمله ژاکلین برنز، دروازه بان ایرلند شمالی، تیم را تازه کرد. ریدینگ امیدوار است که دستگیری‌های متحرک سقوط نگران‌کننده‌ای داشته باشد زیرا جایگاه آنها در لیگ در پنج فصل گذشته کاهش تدریجی را نشان داده است: 4-5-5-7-8.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کارشناس می گوید: جنگ اوکراین: احتمال استفاده روسیه از سلاح هسته ای بسیار کم است

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه بارها …