آیا شاه چارلز از اعطای 3 میلیارد دلاری مالک پاتاگونیا پیروی خواهد کرد؟ | نامه ها

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اکنون که پادشاه چارلز سوم باید از منافع تجاری خود در امپراتوری دوک نشین کورنوال کناره گیری کند، انتقال قدرت چگونه اتفاق خواهد افتاد.

اما با توجه به علاقه دیرینه پادشاه به همه چیزهای زیست‌محیطی، از جمله تغییرات آب و هوایی، آیا از نظر اخلاقی مثمر ثمر نخواهد بود اگر او از ایوان شوینارد، بنیانگذار شرکت پوشاک در فضای باز پاتاگونیا پیروی کند (ایون شوینارد – کیسه‌ی خاکی وجودی که تأسیس کرد. و پاتاگونیا با استعداد، 15 سپتامبر)؟

Chouinard متعهد شده است که مالکیت این شرکت را به ارزش حدود 3 میلیارد دلار به یک سازمان غیرانتفاعی و غیرانتفاعی اختصاص داده که متعهد به استفاده از تمام سود خود برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و حفاظت از زمین های توسعه نیافته در سراسر جهان است، منتقل کند. این نوع سرمایه داری خیرخواه مطمئناً الگویی برای شرکت های آینده است که در حال حاضر عمدتاً به نفع مالکان، مدیران عامل و سهامداران است.

همانطور که ما به سمت یک اقتصاد مبتنی بر انرژی های تجدید پذیر حرکت می کنیم، مدل سرمایه داری ما باید حتماً از آن پیروی کند. آیا پادشاه ما با تمام اعتبار سبز خود با این تغییر رادیکال تر اما اجتناب ناپذیر در تفکر اقتصادی برای پاسخگویی به خواسته های محیط زیست و کار برای سود کره زمین موافقت خواهد کرد؟
پروفسور آلن بلیکلی
سنن، کورنوال

درباره هر چیزی که امروز در آبان نیوز خوانده اید نظری دارید؟ لطفا پست الکترونیک نامه شما برای ما و برای انتشار در نظر گرفته خواهد شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

به گفته تحقیقات، آزمایشگاه کوئینزلند از آزمایش هزاران نمونه شواهد تجاوز و قتل خودداری کرد کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تحقیقات شنیده شده است که …