دریافت کنندگان صلیب ویکتوریا و جورج برای شرکت در مراسم تشییع جنازه ملکه | ملکه الیزابت دوم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دریافت کنندگان بالاترین افتخاراتی که می تواند به پرسنل نظامی و غیرنظامیان برای خدمات به کشورشان اعطا شود، باید در مراسم تشییع جنازه ملکه شرکت کنند.

هفده نفر از 23 دریافت کننده صلیب ویکتوریا برای شجاعت نظامی و جورج صلیب برای شجاعت غیرنظامی در مراسم روز دوشنبه شرکت خواهند کرد، از جمله یک نفر از نیوزلند و چهار نفر از استرالیا.

در میان دریافت کنندگان جورج صلیب شرکت کننده جیم بیتون GC CVO است که پس از سه گلوله به وی در هنگام خنثی کردن تلاش یک مرد مسلح برای ربوده شدن دختر ملکه، پرنسس آن، در سال 1974، این افتخار را دریافت کرد.

بیتون گفت: «این یک افتخار بود که برای اعلیحضرت کار کنم. “خاطرات بسیار خوبی دارم.”

هفت نفر از جمله CSgt جانسون بهاری وی سی، که به خاطر دو بار نجات همکارانش در عراق زیر آتش بود، صلیب ویکتوریا را دریافت کردند.

بهاری، 43 ساله، از هنگ سلطنتی پرنسس ولز، گفت: «از درگذشت اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم عمیقاً متأسفم.

او الگوی فوق‌العاده‌ای بود و برای بسیاری الهام‌بخش بود. در هر نامزدی که با او داشته‌ام، او شفقت، فروتنی و گرمی خالص از خود نشان می‌دهد.

سنجاق کردن صلیب ویکتوریا یکی از بهترین خاطراتی است که در قلبم نگه خواهم داشت.

احساس می کنم بسیار متواضع و افتخار می کنم و در واقع خوش شانس هستم که در مراسم تشییع جنازه او شرکت کردم.»

سایر نمایندگان جورج کراس عبارتند از تونی گلدهیل جی سی و سرگرد پیتر نورتون جی سی.

تونی گلدهیل جی سی
تونی گلدهیل جی سی در افتتاحیه نمایشگاه قهرمانان فوق العاده در موزه جنگ امپریال لندن در سال 2015. عکس: فرانک بارون/ آبان نیوز

نورتون، 59 ساله، رئیس انجمن VC و GC، در سال 2006 پس از بررسی یک بمب دست ساز (IED) در نزدیکی بغداد، که منجر به از دست دادن پای چپ، جراحات شدید در پای راست شد، جورج کراس دریافت کرد. ، شکم، پشت و بازوی چپ.

«در ژانویه 1983 سوگند وفاداری به والاحضرت ملکه الیزابت دوم، وارثان و جانشینان او را دادم. تقریباً 40 سال بعد، که بیش از 30 سال آن در لباس یونیفرم سپری شده است، من همچنان این وفاداری را صادق می دانم.»

برای من، ملکه الیزابت دوم رئیس بود و از هر سال خدمت او لذت می بردم.

اعطای نشان جورج صلیب توسط او بزرگترین افتخار بود و متعاقباً این افتخار و خوشحالی بود که او را در موارد متعدد ملاقات کردم.

گلدهیل، 84 ساله، یک افسر پلیس سابق است که در ماه مه 1967 به دلیل شجاعت به دلیل تعقیب یک ماشین بی‌احتیاطی، نشان جرج صلیب را دریافت کرد.

او به PA Media گفت: “من یک سلطنت طلب واقعی هستم، بنابراین شرکت در این راهپیمایی باعث افتخار خواهد بود. در چند روز آینده تمرین و کارهای مختلف دیگر داریم.

“این چیزی است که من به آن بسیار افتخار خواهم کرد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شرکت دارویی Mark Cuban Cost Plus اولین شریک برنامه بهداشتی را اعلام کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، Capital Blue Cross و Mark Cuban …