فانتوم اپرا پس از 35 سال در برادوی بسته می شود | موزیکال

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

The Phantom of the Opera، طولانی‌ترین نمایش برادوی، قرار است در فوریه ۲۰۲۳ به پایان برسد.

سخنگوی روز جمعه گفت این نمایش موزیکال – که از سال 1988 در برادوی پخش می شود، رکود اقتصادی، جنگ و تغییرات فرهنگی – آخرین اجرای خود را در 18 فوریه در برادوی اجرا می کند. بسته شدن آن کمتر از یک ماه پس از سی و پنجمین سالگرد آن انجام خواهد شد. با ۱۳۹۲۵ اجرا به پایان خواهد رسید.

درآمد باکس آفیس از زمان بازگشایی نمایش پس از همه‌گیری نوسان داشته است – به بیش از 1 میلیون دلار (870,000 پوند) در هفته رسید اما به حدود 850,000 دلار نیز کاهش یافت. هفته گذشته به 867997 دلار رسید.

فانتوم اپرا بر اساس رمانی از گاستون لرو، داستان آهنگساز بد شکلی را روایت می کند که خانه اپرای پاریس را تسخیر کرده و دیوانه وار عاشق یک سوپرانوی جوان بی گناه به نام کریستین می شود. از آهنگ های مجلل اندرو لوید وبر می توان به Masquerade، Angel of Music، All I Ask of You و The Music of the Night اشاره کرد.

به عنوان یک تهیه کننده رویای این را دارید که یک نمایش برای همیشه اجرا شود. در واقع، تولید من از گربه‌های اندرو با افتخار برای دهه‌ها اعلام کرد «اکنون و برای همیشه». با این حال، «فانتوم» از نمایش فوق‌العاده برادوی آن نمایش پیشی گرفته است. کامرون مکینتاش، تهیه کننده، در بیانیه ای گفت، اما همه برنامه ها بالاخره بسته می شوند.

اولین نمایش در سال 1986 در لندن افتتاح شد و از آن زمان تاکنون بیش از 145 میلیون نفر در 183 شهر این نمایش را دیده اند و بیش از 70000 اجرا به 17 زبان اجرا شده است. تنها در برادوی، این موزیکال بیش از 13500 اجرا را برای 19 میلیون نفر در تئاتر مجستیک اجرا کرده است.

بسته شدن فانتوم به این معنی است که طولانی‌ترین تاج نمایش به شیکاگو می‌رسد که در سال 1996 شروع شد. شیرشاه بعدی است که اجراهای خود را در سال 1997 آغاز کرد.

این بیماری همه گیر در برادوی با تعطیلی سینماها برای بیش از 18 ماه تلفات خود را گرفت. برخی از محبوب‌ترین نمایش‌ها – همیلتون، شیر شاه و شرور – به خوبی بازگشته‌اند، اما نمایش‌های دیگر با مشکل مواجه شده‌اند. شکستن حتی معمولا نیاز به یک جریان ثابت از گردشگران دارد، اما بازدیدکنندگان از شهر به سطح قبل از همه گیری بازنگشته اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مسافران هوایی استرالیا که بیش از سه ماه منتظر گذرنامه هستند، به دلیل تداوم تاخیرهای کووید | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هزاران استرالیایی در حال رفتن …