ژاکی لامبی می گوید احزاب بزرگ استرالیا را “کشتند” و حزب کارگر را به خاطر کاهش مالیات مرحله سوم محکوم کرد | ژاکی لامبی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ژاکی لامبی خواستار پایان دادن به احزاب سیاسی اصلی استرالیا شد و در عین حال انتقاد شدیدی را از عدم تمایل حزب کارگر به کنار گذاشتن مرحله بحث برانگیز کاهش مالیات در مرحله سوم مطرح کرد.

سناتور مستقل تاسمانی به حضار در جشنواره ایده‌های خطرناک در سیدنی در روز شنبه گفت که شکست دولت فدرال در افزایش پرداخت‌های جویندگان کار به بالای خط فقر در حالی که از کاهش مالیات عبور می‌کند، نمادی از نظام سیاسی «شکسته» است.

تخمین زده می شود که کاهش مالیات در 10 سال آینده 243 میلیارد دلار برای مالیات دهندگان هزینه داشته باشد.

او گفت: «همه افراد ثروتمند خارج از کشور، حدود پنج یا 10 درصد از آنها در چند سال آینده، یک کاهش بزرگ مالیاتی دریافت خواهند کرد، زیرا ظاهراً آنها برای زندگی در حد توان خود به آن نیاز دارند.

ما رهبر حزب کارگر داریم که مترقی است… [gets] انتخاب شده و حدس بزنید چه، جویای کار چگونه است؟

ما مردمی داریم که زیر خط فقر زندگی می‌کنند.»

لامبی گفت که تسلط احزاب اصلی “کشور را خفه می کند و می کشد”، در حالی که دستاوردهای گسترده نامزدهای مستقل در انتخابات فدرال ماه مه “دستیابی به موفقیت” مورد نیاز استرالیا بود.

“آنها دارند [mainstream parties] هیچ تجربه زندگی نداشتند، زیرا آنها در تمام طول زندگی بر الاغ خود بوسیده شده اند… جای تعجب نیست که این کشور مشکلی دارد.

او گفت: «خدا را شکر به خاطر این گل، این موفقیتی است که کشور ما منتظر آن بود. لازم است آنها اکنون بایستند و الگوی خود قرار دهند تا در آینده استقلالی‌ها و بازیکنان خرد بیشتری داشته باشیم.

ائتلافی از احزاب کوچک و افراد مستقل با تجربه زندگی می تواند این کار را بسیار بهتر انجام دهد. ما باید مصالحه کنیم.»

لامبی گفت که جناح‌های حزب لیبرال و کارگر حول «جغرافیا و فلسفه» سازمان‌دهی شده‌اند و قدرت زیادی برای تصمیم‌گیری و انتخاب نامزدها دارند که منجر به «هک‌های حزبی و شبه‌نظامیان» رهبری کشور می‌شود.

او گفت: «این در مورد شایستگی نیست. این در مورد توانایی، کاریزما یا هوش نیست. این در مورد اعداد است. این یک بازی اعداد است. احزاب بر اساس شایستگی اداره نمی شوند، آنها بر اساس وفاداری اداره می شوند.

«در طول 30 سال گذشته، ما تنها شش نخست وزیر از خارج از سیدنی داشته ایم… آخرین انتخابات توسط دو جوان سیدنی برگزار شد. درباره آن چطور. نخست وزیران از شهرهای بزرگ می آیند، زیرا نخست وزیران از احزاب بزرگ می آیند… زیرا این تنها چیزی است که ما پیشنهاد کرده ایم.»

لامبی به حضار گفت که وظیفه پشتیبانان و نمایندگان مجلس در احزاب اصلی این است که «خط را حفظ کنند» و از سیاست‌ها حمایت کنند، حتی اگر با اعتقادات شخصی‌شان همسو نباشد، فرآیندی که «تنبل و ناکارآمد» بود.

او از لزوم آشکار پنی وانگ وزیر امور خارجه فعلی برای سکوت در مورد بحث ازدواج همجنس گرایان در زمان نخست وزیری جولیا گیلارد ابراز تاسف کرد.

او در مورد وونگ، که او همچنین به عنوان یک “نماینده کارآمد خونین” توصیف کرد، گفت: “از شناختن او، واقعاً قلب او را شکسته است.” «شما چاره ای ندارید… تفرقه برای خودتان مرگ سیاسی است.

«به همین دلیل است که حزب [Labor] خیلی آهسته حرکت کرده است… و اگر آهسته تر حرکت کنند من به کما خونی مبتلا می شوم. من هرگز یک مدل کسب و کار را ندیده ام که مانند آن در کانبرا اجرا شود.

نظام سیاسی ما در نهایت به چه سیستم احمقانه ای رسیده است.»

لامبی گفت که سیاستمداران در کنار مردم نیستند و “آیا همتای شما نیستند”، در حالی که از دست دادن سناتور سابق حزب کارگر، کریستینا کنلی و خزانه دار سابق جاش فریدنبرگ در انتخابات فدرال ثابت کرد که کرسی های امن می تواند با افراد مستقل مستقل حاشیه ساز شود. نامزد

او گفت: “اگر یک سیاستمدار را به عنوان همسر می خواهید، بروید و یک سگ بخرید.” آنها را مجبور کنید برای آن کار کنند، صندلی هایشان را ناامن کنید. اگر در یک صندلی امن هستید، چیزی تحویل نمی گیرید، این روش کار می کند.

«اگر با آنها مانند مبلمان رفتار کنید، هرگز آنها را از دست نخواهید داد، حتی اگر دیگر کار نکنند. تو رئیس آنها هستی.»

برای اظهار نظر با دفتر Wong تماس گرفته شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پلی آف MLB 2022: رتبه بندی مدعیان عنوان از اول تا بدترین | MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیفصل بعد MLB از روز جمعه …