پس از اعطای بودجه جایگزین به باشگاه تنیس، چالش حقوقی مربوط به ورزش کاهش یافت | حقوق (استرالیا)

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

قانونی بودن برنامه زیرساختی 100 میلیون دلاری دولت موریسون به اصطلاح ممکن است هرگز در دادگاه مورد آزمایش قرار نگیرد، زیرا یک باشگاه تنیس که بودجه خود را از دست داده است، چالش خود را کنار گذاشته است.

باشگاه تنیس چمن بیچ ورث پس از دریافت نیمی از بودجه پروژه خود از دولت ویکتوریا، کمک مالی 250000 دلاری که آن را در معرض خطر یافتن احتمالی پرونده علیه Sport Australia دیگر فایده عملی نداشت، پرونده دادگاه فدرال خود را متوقف کرد.

رئیس باشگاه، اندی کار، به آبان نیوز استرالیا گفت: «گرفتن این تصمیم دشوار بود، به ویژه به این دلیل که من سطح بالایی از اطمینان داشتم که در بحث قانونی پیروز خواهیم شد» که اسپورت استرالیا «غیرقانونی عمل کرده» و الزامات را رعایت نکرده است. برنامه کمک مالی زیرساخت های ورزشی جامعه

بیچورث این چالش را در اواسط سال 2020 آغاز کرد و از دادگاه خواست تصمیم اسپورت استرالیا مبنی بر امتناع 500000 دلار کمک مالی را به دلیل ارزیابی موازی پروژه های انجام شده توسط دفتر وزیر ورزش وقت بریجت مک کنزی لغو کند.

روز پنجشنبه، قاضی دیوید اوکالاگان، پرونده را با رضایت، بدون هیچ گونه دستوری در مورد هزینه ها، رد کرد.

کار گفت که این نتیجه “انعکاس خوبی از عدالت واقعی” نیست زیرا باشگاه هنوز برای پروژه پیشنهادی خود 250000 دلار کمبود دارد.

ما توانسته‌ایم زمین‌های تنیس خود را بسازیم، اما اکنون به‌جای باشگاه، توالت‌ها و اتاق‌های تعویض لباس برای اعضای خود و جامعه‌مان، یک تخته بتنی داریم.

بیش از این – بیش از سه سال بود که ما اصلاً امکانات تنیس در شهرمان نداشتیم … و این به طور کامل دوره قرنطینه های بسیار سخت در ویکتوریا را پوشش می داد، و تنیس یکی از معدود ورزش هایی بود که می توانست به نوعی ادامه دهد. که.”

کار گفت که او دخترش را به همسایه Myrtleford برد “تا او بتواند در یک صبح شنبه تنیس بازی کند”، یک سفر رفت و برگشت 60 کیلومتری، در حالی که “بسیاری از مردم بازی تنیس را متوقف کردند” به دلیل کمبود امکانات.

“این برای باشگاه غیرقابل قبول و ناامید کننده است – ما در تمام آن مدت بدون دادگاه بودیم که احتمالاً باید می داشتیم.”

کار گفت که برنامه زیرساخت‌های ورزشی دولت موریسون “به وضوح ضرورت وجود یک کمیسیون یکپارچگی فدرال را نشان می‌دهد” بنابراین باشگاه‌ها از نوعی توسل به جز اقدام دادگاه علیه دولت برخوردار بودند که او آن را “نبرد کلاسیک دیوید و جالوت” توصیف کرد.

جاش بورنشتاین، مدیر موریس بلکبرن، گفت: در حالی که این شرکت “مفتخر است که از طرف مشتری ما مبارزه با آسیب های ورزشی را آغاز کرده است، اما این یک نتیجه کمتر از عالی است”.

“باشگاه تنیس چمن Beechworth یک سازمان ورزشی اجتماعی کوچک و داوطلبانه است و نباید شرکت‌های حقوقی را بیابد که مایلند برای مخالفت با اعتبار برنامه‌های ورزشی سیاسی‌شده به‌عنوان طرفدار عمل کنند.”

بیچورث استدلال کرده بود که اسپورت استرالیا به طور نامناسبی از دولت موریسون در مورد اینکه کدام پروژه ها را تأمین مالی کند، راهنمایی می کند.

همچنین از دادگاه خواسته بود که کمک مالی 35980 دلاری به باشگاه هدف Wangaratta Clay را لغو کند، زیرا مک کنزی نتوانست اعلام کند که عضوی از آن بر خلاف استانداردهای وزارتی است و همین امر باعث استعفای او در فوریه 2020 شد.

اسپورت استرالیا پذیرفته بود که پروژه بیچورث در توصیه های مالی به دفتر وزیر در 3 آوریل 2019 گنجانده شده است.

بیچورث ادعا کرد که در 11 آوریل 2019، دفتر مک‌کنزی گزارشی امضا شده را بازگرداند که پروژه بیچ‌ورث را حذف کرد، یکی از 184 موردی که اسپورت استرالیا توصیه کرده بود و متعاقباً تأیید نشد.

برنامه 100 میلیون دلاری زیرساخت های ورزشی موضوع گزارش حسابرس کل تند بود که نشان می داد دفتر مک کنزی برنامه را به سمت صندلی های هدفمند و حاشیه ای منحرف کرده است.

در دفاع از خود، اسپورت استرالیا استدلال کرده بود که مک‌کنزی پروژه‌ها را انتخاب می‌کند اما کمک‌های مالی نهایی را تایید نمی‌کند، و ادعا می‌کند که دستورالعمل‌های خودش که خلاف آن را نشان می‌دهد اشتباه بوده و بر اساس «الگوی» بخش مالی است.

اسپورت استرالیا اصرار داشت که با وجود انبوهی از تغییرات دیرهنگام برای دریافت کنندگان کمک هزینه که توسط وزیر ورزش فدرال فدرال یا دفتر وی درخواست شده بود، اظهار نظر نهایی در مورد درخواست های مورد تایید برای تامین مالی را حفظ کرده است.

مک‌کنزی به‌طور مداوم انجام اشتباه در رابطه با این برنامه را انکار می‌کند و اصرار می‌کند که تحت تأثیر قرار گرفتن پروژه‌ها در صندلی‌های حاشیه یا هدف قرار نگرفته است.

یکی از سخنگویان اسپورت استرالیا گفت: «خوشحال است که این روند با رضایت طرفین منتفی شده است».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن هشدار داد در صورت بازپس گیری کنگره توسط جمهوری خواهان، تورم بدتر خواهد شد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، رئیس جمهور با تغییر به حالت مبارزات …