دفاع پپ گواردیولا از جک گریلیش به خاطر آمار ضعیفش در منچسترسیتی | شهر منچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پپ گواردیولا از جک گریلیش به دلیل عملکرد ضعیفش در منچسترسیتی دفاع کرد و گفت که کوین دی بروین و ایلکای گوندوگان از جمله کسانی بودند که این مهاجم را در جریان پیروزی چهارشنبه در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بروسیا دورتموند منزوی کردند.

گواردیولا در دقیقه 58 به همراه گوندوگان و ریاض محرز، مدت کوتاهی پس از اینکه جود بلینگهام گل اول را در ورزشگاه اتحاد به ثمر رساند، جای گریلیش را گرفت. با گل های جان استونز و ارلینگ هالند، سیتی پیشرفت کرد.

گریلیش در این فصل هنوز موفق به گلزنی یا پاس گل نشده است و در اولین بازی خود در سیتی در 38 بازی در تمامی رقابت ها تنها 6 گل و 4 پاس گل به ثبت رسانده است. از گواردیولا در مورد این بازیکن 27 ساله در این فصل سوال شد.

سرمربی تیم گفت: “او واقعاً خوب شروع کرد اما مجبور شد به دلیل مشکلی در مچ پا متوقف شود.” “آخرین بازی در یک سوم پایانی، او تنها کسی بود که در خط حمله دوش های تهاجمی انجام می داد، اما برای دادن پاس گل، همتایانش را در محوطه جریمه نداشت، بنابراین ما او را منزوی کردیم.

وقتی او مقابل مدافع کناری می رود، فقط ارلینگ آنجا بود. گوندو آنجا نبود، کوین آنجا نبود و باید باشند. در نیمه اول به خصوص با توپ هیچ حرکتی انجام ندادیم تا به بازیکنانی که توپ را در اختیار داشتند کمک کنیم و به او امکانات بیشتری برای آسان کردن کار بدهیم.

من از کاری که او انجام می دهد خوشحالم و خوشحالم. اکنون فقط یک سوال زمان است که کمی به قدرت خود در ابتدای فصل بازگردد.”

گواردیولا آمار گریلیش را رد کرد. ما برای گل ها یا پاس گل های باورنکردنی در استون ویلا قرارداد نبستیم. این یک دلیل دیگر بود و وقتی بازی کرد این کار را کرد. من می خواهم [him] تا گل بزند و پاس گل بدهد و او هم این کار را می کند. اما موضوع این نیست، بلکه به سهم او بدون توپ و آنچه که او می تواند برای سایرین بسازد، است.

اگر گریلیش از خارج از باشگاه مورد انتقاد قرار گیرد، گواردیولا نگران نیست. او گفت: “همیشه به آنها می گویم: “شما دقیقاً می دانید که چگونه بازی کردید، ما به دنبال چه چیزی بودیم – برنامه بازی چه بود، اگر کار کرد یا کار نکرد.” بنابراین مجبور نیستید به حرف‌های مردم گوش دهید، چه خوب و چه بد. شما می دانید و هر یک از ما می دانیم که آیا در این روز خاص بهترین کار را انجام داده اید یا خیر.

کایل واکر برای شروع ناهار روز شنبه در وولوز با تست تناسب اندام روبرو می شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استونی مانورهای نظامی فوری شش روزه برای 2800 نیروی ذخیره برگزار می کند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، استونی – همسایه روسیه و کشور …