آمیناتا دیالو: فوتبالیست به دلیل حمله به هم تیمی سابق خیرا حمراوی متهم شد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آمیناتا دیالو، فوتبالیست زن فرانسوی به دلیل حمله به هم تیمی سابق خود خیرا حمراوی متهم شده است.

دادستان دیالو را روز جمعه به “خشونت تشدید” و “ارتباط مجرمانه” متهم کرد و او را در بازداشت موقت قرار داد.

این جوان 27 ساله ابتدا در چارچوب تحقیقات در نوامبر گذشته دستگیر شد و سپس آزاد شد. دیالو همیشه به شدت هرگونه دخالت در آن را رد کرده است.

چهار مرد – بین 18 تا 23 ساله – نیز به دلیل حمله به حمراوی که موجی از شوک در سراسر فرانسه ایجاد کرد و فصل 2021-2022 را تحت الشعاع قرار داد، دستگیر شدند. آنها همچنین به «ارتباط مجرمانه» و «خشونت تشدید» متهم شدند.

حمراوی در 4 نوامبر 2021 در Chatou در ایولین از یک شام تیم PSG با هم تیمی خود Diallo به خانه می رفت.

این زوج به طور ناگهانی توسط مردان نقابدار با میله های آهنی مورد حمله قرار گرفتند. حمراوی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و از ناحیه پاهایش جراحت دید و برای بخیه زدن به بیمارستان منتقل شد.

او به روزنامه فرانسوی L گفت: “من در کمین بودم. این افراد پشت یک کامیون منتظر من بودند. آنها در زمان مناسب در مکان مناسب بودند. چگونه می توانستند به این خوبی مطلع شوند؟ هنوز سوالات بی پاسخ زیادی وجود دارد.” ‘تجهیز در ژوئن.

محققین ابتدا دیالو را به ظن دست داشتن دستگیر کرد، نشان می دهد که رقابتی بین دو هم تیمی که هر دو در خط میانی بازی می کنند وجود داشته است.

دیالو بدون هیچ اتهامی آزاد شد، قبل از اینکه صبح جمعه دوباره در خانه اش دستگیر شود.

به گفته بازرسان، دیالو توسط چهار مظنون دیگر در جریان بازجویی درگیر بوده است. او قبل از استناد به حق خود برای سکوت مجدداً هرگونه دخالتی در این امر را انکار کرد.

دادستان ها می گویند که سه مظنون از چهار مظنون اذعان کرده اند که در زمان وقوع حمله در صحنه بوده اند، در حالی که دیگری اعتراف کرده است که “قربانی” را زده است.

مقامات همچنین در حال بررسی این موضوع هستند که آیا این حمله به رابطه بین حمراوی و فوتبالیست سابق فرانسوی، اریک آبیدال، که مدیر فوتبال باشگاه سابقش بارسلونا بود، مرتبط است یا خیر. همسر آبیدال از آن زمان درخواست طلاق داده است.

به گفته وکلای او، حمله به حمروایی منجر به شکست روابط و “کمپین آزار و اذیت” در باشگاه او PSG شد.

این مرد 32 ساله همچنین از یک اینفلوئنسر شبکه‌های اجتماعی و یک روزنامه‌نگار مستقل به اتهام «افترا، توهین عمومی، تهدید و تجاوز به حریم خصوصی» شکایت کرده است.

حمراوی که 39 بازی ملی برای فرانسه به دست آورده است، در حال حاضر تا ژوئن 2023 با این باشگاه فرانسوی قرارداد دارد اما از ابتدای فصل از ترکیب حرفه ای کنار گذاشته شده است.

دیالو پس از پایان قراردادش با پاری سن ژرمن در تابستان در حال حاضر بدون باشگاه است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مت پس از امتناع از پلیس “مارش مومیایی ها” با پیگرد قانونی روبرو می شود | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس متروپولیتن پس از خودداری …