نگرانی میکل آرتتا بازیکن آرسنال از مشکلات آمادگی جسمانی امیل اسمیت رو | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میکل آرتتا گفته است که نگران وضعیت آمادگی امیل اسمیت رو است که کمپین او پس از یک رشته مشکلات مصدومیت هنوز شروع نشده است.

اسمیت رو به چهار بازی تعویضی محدود شده است و به نظر می رسد که پس از آخرین بازی، در شکست این ماه مقابل منچستریونایتد، هنگام گرم کردن بدنش دچار شکست شده است. پیش فصل او به دلیل آسیب دیدگی کشاله ران مختل شد و پیشنهاداتی وجود دارد که جراحی می تواند بهترین گزینه برای رفع آن باشد.

آرتتا گفت: “من نگران این واقعیت هستم که ما او را در دسترس نداریم و زمانی که او سعی می کند تمرین کند، 100٪ احساس آمادگی نمی کند یا درد ندارد.” این نگرانی اصلی است و ما باید راه حلی برای آن پیدا کنیم. ما در تلاشیم تا این کار را انجام دهیم.»

این هافبک تهاجمی در فصل 2021-2022 10 گل لیگ برتر به ثمر رساند و به زور به تیم انگلیس راه پیدا کرد، اما دورنمای او برای دعوت به جام جهانی دور از دسترس به نظر می رسد. آرتتا گفت: «بسیار ناامیدکننده است. او کودکی است که عاشق بازی کردن فوتبال است. این بزرگترین چیز در زندگی او است. و زمانی که او توانایی انجام این کار را نداشته باشد، به خصوص پس از اجرای بازی ها و نمایش هایی که سال قبل با ما داشت، کار دشواری است. اما مصدومیت بخشی از فوتبال است که در مرحله‌ای از دوران حرفه‌ای خود به آن دست خواهید یافت. اینگونه است که با آن لحظات سخت روبرو می شوید و اکنون قدم بعدی را برمی دارید.»

آرتتا کمتر در مورد وضعیت الکساندر زینچنکو صحبت کرد. اتحادیه فوتبال اوکراین صبح جمعه اعلام کرد که او به دلیل مصدومیت ساق پا به مدت دو هفته از میادین دور خواهد بود و بازی‌های بین‌المللی مقابل اسکاتلند و ارمنستان را از دست داد، اما سرمربی باشگاه او وقتی از او خواسته شد تا در بازی روز یکشنبه کنار گذاشته شود، لب به لب شد. سفر به برنتفورد

“ما باید صبر کنیم تا [Saturday] برای اتخاذ این تصمیم.» اینکه او در آن لحظه کجا بود و چه تصمیمی برای هفته بین‌المللی گرفته‌ایم به این معنی نیست که برای آخر هفته نیز همین تصمیم را خواهیم گرفت.»

بن وایت موضوع سردرگمی مشابهی پس از گزارش‌ها حاکی از آن بود که غیبت او در تیم انگلیس به دلیل مصدومیت بوده است، اما آرتتا گفت این مدافع که در این فصل در پست دفاع راست بازی کرده است، کاملا آماده است. این موضع اتحادیه فوتبال نیز قابل درک است. آرتتا گفت: “من فکر می کنم که بن دلایل زیادی برای انتخاب شدن دارد.”

توماس پارتی پس از از دست دادن سه بازی گذشته به دلیل مصدومیت به تمرینات بازگشته و ممکن است به برنتفورد بازگردد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رایان گرنتهام بازیگر Riverdale به دلیل قتل مادرش به حبس ابد محکوم شد | کانادا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، رایان گرنتهام بازیگر که در …