مردی پس از “اختلال” در خوابیده ملکه در ایالت وست مینستر بازداشت شد | ملکه الیزابت دوم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه شخصی از پله‌ها به سمت کاتافالک می‌دوید و تابوت را لمس می‌کرد، مردی «به دنبال آشوب» در سالن وست‌مینستر، جایی که ملکه در حالت خوابیده است، دستگیر شد.

گفته می‌شود پلیس متروپولیتن برای بازداشت این مرد دقیقاً قبل از ساعت 10 شب جمعه عجله کرده است، دومین روز کاملی که عزاداران توانستند به پادشاه سابق ادای احترام کنند، فقط چند ساعت پس از برگزاری مراسم بیداری اعضای ارشد سلطنتی.

یک منبع به آبان نیوز گفت که این مرد با پرتاب از خط عبور کرد و موفق شد از پله‌ها بالا برود و تابوت را لمس کند، قبل از اینکه به سرعت بازداشت شوند – گزارشی که نه از سوی مجلس و نه مجلس عوام رد نشد.

در بیانیه ای از اسکاتلند یارد آمده است: “فرماندهی پارلمانی و حفاظت دیپلماتیک مردی را در سالن وست مینستر در پی اغتشاش بازداشت کرد.”

وی افزود: این مرد “به دلیل تخلف بر اساس قانون نظم عمومی دستگیر شد و در حال حاضر در بازداشت است”.

گمان می‌رود این اغتشاش درست قبل از ساعت 10 شب رخ داده است، زمانی که بسیاری از عزاداران بیش از 12 ساعت در صف ایستاده بودند. صدا و سیما نشان می دهد که دسته عزاداران از صحنه جدا شده و در عوض منظره بیرون مجلس را نشان می دهند.

چند ساعت قبل، پادشاه، پرنسس آن، شاهزاده اندرو و شاهزاده ادوارد در اطراف تابوت ملکه ایستاده بودند، در جایی که به عنوان بیداری شاهزاده ها شناخته می شد. انتظار می رود شب شنبه شب مراسمی مشابه توسط نوه های ملکه برگزار شود.

این اتفاق پس از آن رخ می دهد که مردی در دادگاه وست مینستر به دلیل ادعاهایی مبنی بر اینکه دو زن در حالی که در صف منتظر بودند تا ملکه را در حالت خوابیده ببینند مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند، ظاهر شد.

با توجه به افزایش خطر حملات تروریستی به دلیل جمعیت زیادی که در مرکز لندن تجمع کرده‌اند، برنامه‌ریزی زیادی برای ترتیبات امنیتی برای آماده‌سازی این ایالت انجام شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پرسش و پاسخ: Soda Health چگونه برنامه‌ریزی می‌کند تا مزایای تکمیلی «پچ‌ورک» را تغییر دهد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، حتی با سابقه کار اجتماعی، رابی …