آرسنال شروع بی‌نظیری در WSL داشت در حالی که بث مید کارت قرمز زودهنگام برایتون را مجازات کرد | سوپرلیگ بانوان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پرده بالا. از آنجایی که فصل سوپر لیگ زنان در یک جمعه سرد در حومه لندن آغاز شد، مراتع مه‌آلود ومبلی با نور خورشید بسیار دور از آن احساس می‌شد. شاید این برای بهترین بود. نبردهای جدیدی باید در پیش گرفت، رقابت‌های جدیدی برای پرورش یافتن وجود دارد، و برای آرسنال یک کمپین جدید وجود دارد که امید آشنا را برای برکناری چلسی از تاج و تخت خود به ارمغان می‌آورد. زمان رفتن به سر کار است.

ظرفیت جمعیت 3238 نفر و استقبال درخشانی از قهرمانان فاتح بث مید و لی ویلیامسون وجود داشت. Gunnersaurus با بازوبند مشکی خود در حال عکس گرفتن بود، زیرا دایناسورها نیز می توانند غمگین باشند. مهمتر از همه، یک پیروزی معمول برای نایب قهرمان فصل گذشته بود، نتیجه ای که از لحظه اخراج اما کولبرگ در دقیقه ششم برایتون به 10 بازیکن تبدیل شد.

آرسنال گاهی اوقات کار سختی را انجام می داد، به خصوص در نیم ساعت ابتدایی. اما همانطور که آنها در بازی مستقر شدند و الگوها و حرکات قدیمی را تغییر دادند، تجمل یک تابستان نسبتاً آرام مشهود بود. کیتلین فورد بازی خوبی در جناح چپ داشت، کیم لیتل در وسط نقش مهمی داشت، استین بلکستنیوس ظاهر خوبی داشت و گرسنگی بی قرار مید دو گل نیمه دوم را برای او به ارمغان آورد.

مطبوعات قوی بودند و لیزا هورتیگ، خرید جدید، اولین بازی قدرتمندی داشت، حضور تهدیدآمیز دائمی بر شانه آخرین مدافع. سی و چهار ضربه حاکی از ناکارآمدی خاصی در مقابل دروازه است. اما این نیز گواهی بر دروازه‌بانی خوب و دفاع برایتون بود که کسری عددی خود را با عزمی غرورآمیز و زخمی جبران کرد.

به نوعی، کارت قرمز به جای اینکه به آرسنال در کوتاه مدت کمک کند، مانع شد: شکستن حرکت اولیه آنها، مجبور کردن برایتون به یک قوز دفاعی، محدود کردن شرایط تعامل. برایتون که با یک خط متوسط ​​به بالا شروع کرد، به سرعت با اعداد تا لبه محوطه جریمه خود عقب نشینی کرد، و اغلب حتی عمیق تر از آن. اگر فورد و مید هکتارها در کناره‌ها فضا داشتند، آن‌وقت فضا در مرکز کمیاب‌تر بود و آرسنال به مدت 20 دقیقه دست و پا می‌زد و انگار می‌خواست با دست‌های سرد یک ساتسوما را جدا کند.

اما کولبرگ کارت قرمز را دریافت کرد.
اما کولبرگ تنها پس از شش دقیقه به دلیل خطا روی استین بلکستنیوس کارت قرمز دریافت کرد. عکس: جان سیبلی/ اکشن تصاویر/ رویترز

خود اخراج کمی مدیون ثروت بود. چالش کولبرگ که بلکستنیوس را در لبه محوطه جریمه در حالی که او از دروازه پاک می دوید، یک کارت قرمز واضح بود. اما بازی‌های تکراری نشان داد که بلکستنیوس در زمان دریافت توپ احتمالاً یک آفساید بود. مطمئنا کولبرگ، یکی از اعضای تیم ملی سوئد در یورو 2022، هنگام خروج از زمین ناراضی به نظر می رسید. هوپ پاول برایتون را به 4-4-1 تغییر داد و برای یک شب طولانی ساکن شد.

و با این حال برای تیمی که اساساً مجبور شده بود خود را در تابستان بازسازی کند، پاول به خوبی برایتون را سازماندهی کرده بود. آنها شکل خود را حفظ کردند و خطوط خود را پاک کردند و در جایی که نتوانستند مالکیت توپ را بدست آورند، تصمیم داشتند حداقل آن را کاهش دهند. و آرسنال، با وجود تمام حرکت‌های رو به جلو، فقط یک زیپ کوچک نداشت، سوئیچ‌ها به اندازه کافی سریع نبودند و لمس‌های اضافی بسیار زیادی داشتند. در واقع، کمی قبل از گل ابتدایی، برایتون حتی ممکن است یک برتری شوک را از دست داده باشد، الیزابت ترلند پس از یک ضدحمله برق آسا و ارسال سانتری از لی گیوم-مین چشمگیر، با فاصله کمی از دروازه خارج شد.

تقریباً بلافاصله لیتل پس از کار عالی فوورد در سمت چپ، با یک شوت پایین برخورد کرد، و می‌توانید احساس کنید که آرسنال کمی آرام می‌شود. بلکستنیوس به تیر دروازه برخورد کرد. لیا والتی نوک انگشتان مگان والش را با صدای بلند از دور نیش زد. ویویان میدما، که به عنوان یک مهاجم دوم معمولی شروع کرده بود، شروع به پرسه زدن و چرخیدن کرد و وارد بازی شد.

بلکستنیوس مسابقه را چهار دقیقه پس از نیمه دوم به پایان رساند و پس از پاس مید، دروازه را به پایان رساند. و به این ترتیب، آنچه بعد از آن انجام شد، واقعاً یک جلسه تمرینی باشکوه برای هر دو تیم بود، زیرا آرسنال روز سه‌شنبه در لیگ قهرمانان مقابل آژاکس توپ را با یک چشم به زمین زد و برایتون در تلاش برای بیرون آمدن با وقار از بازی خارج شد و لیز خورد.

کاری که آنها انجام دادند. مید پس از اینکه به کات بک مبدل میدما دست پیدا کرد، یک سوم را به ثمر رساند و پس از پشت سر گذاشتن خط دفاعی برایتون، گل چهارم را به ثمر رساند. اما با وجود همه دویدن ها و تعقیب و گریزها، برایتون هرگز فروکش نکرد. آنها حتی توانستند چند ضربه به آرسنال بزنند که یوناس ایدوال با علاقه به آن اشاره خواهد کرد. کار تمام شد، در شب. اما برای آرسنال مراحل سخت تازه شروع شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بعدی برای لیز تراس چیست؟ سه سناریوی احتمالی برای نخست وزیری او | لیز تراس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیری لیز تراس در موقعیتی …