به روز رسانی زنده اخبار استرالیا: آلبانیز برای ملکه در لندن تاج گل می گذارد. روسیه لابیگران و خبرنگاران استرالیایی را به لیست سیاه اضافه کرد | آنتونی آلبانیز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

در لندن، رسانه‌ها گزارش می‌دهند که یکی از مردم تلاش کرده است تا قبل از اینکه توسط پلیس مهار و از سالن وست مینستر خارج شود، به سمت تابوت ملکه هجوم برد.

سناتور لیبرال قیمت جاسینتا او در ABC ظاهر می شود و در مورد تماس های خود برای ارائه لایحه یکی از اعضای خصوصی برای بازگرداندن ممنوعیت الکل به قلمرو شمالی صحبت می کند.

الکل بلافاصله پس از برداشته شدن این ممنوعیت‌ها تأثیر زیادی دارد… کاری که من پیشنهاد می‌کنم این است که الکل را در آن جوامع متوقف کنیم تا زمانی که مشاوره مناسب انجام شود… برای مقابله مؤثر با الکل در جوامع دور.

ما تعدادی از به حاشیه رانده ترین استرالیایی ها را در جوامع خود داریم و … الکل تأثیر منفی زیادی بر زندگی آنها دارد. ما این توانایی را داریم که این نوع اقدامات را به نفع ایمنی آنها، برای ایمنی جامعه، و در تلاش برای مهار الکل – مضرات الکل در آن جوامع، انجام دهیم.

پرایس در پاسخ به سوالی درباره صدایی به پارلمان، می گوید که در شرایط فعلی “بسیار بی ربط” است.

خودم و ماریون [Scrymgour] ما به عنوان زنان بومی از قلمرو شمالی انتخاب شده ایم. ما در تلاش هستیم تا با هم کار کنیم تا برخی از مسائل واقعاً حیاتی خود را حل کنیم. ما به جوامع متصل هستیم و برای من شخصاً ما یک سیستم دموکراتیک داریم که وجود دارد و مربوط به ما کسانی است که انتخاب می شوند، اطمینان حاصل کنیم که کار خود را به طور مؤثر انجام می دهیم، اطمینان حاصل کنیم که نماینده همه رای دهندگان خود هستیم و دغدغه های آنها در مجلس برای ارائه راه حل. من طرفدار اعمال بوروکراسی دیگری در قانون اساسی ما در ابتدا نیستم، به ویژه بوروکراسی که در امتداد خطوط نژادی باشد.

بارندگی‌های شدید جدا شده در طول شب به تاسمانی در میان فشار کم فشاری که در امتداد هزینه‌های شرقی حرکت می‌کرد، به تاسمانی رسید.

Friendly Beaches اوج 55 میلی متری را تجربه کرد.

یک فرورفتگی کم فشار به سمت جنوب در امتداد ساحل شرقی حرکت کرد #اون دیروز و در طول شب، سقوط های متوسط ​​تا محلی شدید را به همراه داشت. در اینجا نقشه بارش برای مقادیر از ساعت 9 صبح دیروز آمده است. Friendly Beaches با 55 میلی متر در بالای صفحه قرار دارد. pic.twitter.com/MXq2V4R9hZ

– اداره هواشناسی، تاسمانی (@BOM_Tas) 16 سپتامبر 2022

آنتونی آلبانیز در گرین پارک تاج گل می گذارد

نخست وزیر آنتونی آلبانیز به محض ورود به بریتانیا برای شرکت در مراسم خاکسپاری ملکه در روز دوشنبه، تاج گلی در گرین پارک گذاشته است.

او با او ملاقات خواهد کرد شاه چارلز بعداً امروز برای ارسال تسلیت از مردم استرالیا.

او به ABC گفت:

این افتخار بزرگی است که در اینجا نماینده استرالیا هستم. کاملاً واضح است که آنچه در اطراف خود می‌بینیم، محبتی است که اعلیحضرت ملکه الیزابت در میان مردم اینجا در بریتانیا، و البته، اینجا در استرالیا و درست در اطراف کشورهای مشترک المنافع، در دل خود داشتند. ملکه الیزابت یک عمر خدمت کرد. این یک زندگی با عزت بود. این زندگی است که احترام زیادی را از سوی شهروندان جهان، به ویژه استرالیا، به ارمغان آورد، و این باعث افتخار است که ادای احترامی برای ملکه الیزابت در اینجا به جا بگذارم.

صبح بخیر.

نخست وزیر آنتونی آلبانیز و فرماندار کل دیوید هرلی در لندن برای یک سری مراسم بزرگداشت زندگی ملکه الیزابت دوم هستند.

انتظار می رود آلبانیز مشاهده کند ملکهتابوت او در سالن وست مینستر و امضای کتاب رسمی تسلیت در خانه لنکستر قبل از یک حضار کوتاه با شاه چارلز سوم در کاخ باکینگهام پادشاه در آخر هفته میزبان نخست وزیر، سران کشورها و افراد VIP بین المللی خواهد بود.

آلبانیز نیز با نخست وزیر جدید بریتانیا، لیز تراس، و جاستین ترودو کانادایی روز شنبه به وقت لندن

در همین حال دولت روسیه می‌گوید 41 لابی‌گر دفاعی، خبرنگار و اعضای شورای محلی استرالیا را به فهرست افرادی که از ورود به کشور منع شده‌اند اضافه کرده است.

وزارت خارجه روسیه جمعه شب این لیست سیاه را منتشر کرد که به گفته آن پاسخی به «تحریم‌های با انگیزه سیاسی» توسط دولت استرالیا علیه افراد روس است که پس از تهاجم روسیه به اوکراین در 24 فوریه وضع شد. در اوایل این هفته مقامات اوکراینی گفتند که پیدا کرده اند محل دفن دسته جمعی بیش از 440 جسد در شرق شهر ایزیوم که از نیروهای روسی بازپس گرفته شد که در برخی از آنها نشانه هایی از شکنجه دیده می شد.

وزارت خارجه استرالیا در بیانیه‌ای اعلام کرد: استرالیایی‌های پیمانکاران مجتمع‌های نظامی-صنعتی، روزنامه‌نگاران و معاونان شهرداری که دستور کار ضد روسی را در این کشور شکل می‌دهند، برای مدت نامعلومی از ورود به کشورمان منع می‌شوند.

روزنامه نگاران نامی از ABC، Nine News، Seven News، Ten News، SBS، Sky News و The Australian به همراه چندین دانشگاه در این لیست قرار گرفتند. مدیران شرکت های پیمانکاری نظامی Thales Australia، DroneShield و BAE Systems نیز در این لیست حضور داشتند.

لوئیز السینگ و متیو رابرتسون، اعضای شورای Woollahra نیز نام برده شدند.

شورای Woollahra، در شرق سیدنی، اوایل سال جاری پیشنهاد تغییر نام خیابانی که کنسولگری روسیه در آن مستقر است – خیابان فولرتون – به “خیابان اوکراین” بود. این شورا در ماه ژوئن با اعتراف به “مخالفت شدید ساکنان” خیابان عقب نشینی کرد.

همچنین امروز، سومین مراسم تشییع جنازه یکی از پنج نوجوان کشته شده در تصادف در جنوب سیدنی، زندگی گابی مک لنان 15 ساله.

گبی به همراه دوستان مدرسه سامر ویلیامز 14 ساله، آنتونیو دسیستو 16 ساله، لیلی ون دی پوت 14 ساله و تایریس بیچارد 15 ساله زمانی که در 6 سپتامبر در پیکتون به دو درخت برخورد کرد، جان باختند. تایریس و لیلی طی دو روز گذشته در مراسم خاکسپاری خداحافظی کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آلمان نسبت به افزایش موارد COVID-19 در پاییز هشدار داد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، برلین — وزیر بهداشت آلمان روز …