هریسون رید با ادامه بدبختی های فارست، گلزنی شش دقیقه ای فولام را تکمیل کرد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

این مانند مسابقات قهرمانی EFL در مورد استروئیدها بود. قهرمان دسته دومی سال گذشته فولام پس از انفجار سه گل در شش دقیقه نیمه دوم شایسته پیروزی مقابل ناتینگهام فارست، برنده پلی آف بود. فارست در چهارمین بازی متوالی لیگ برتر در شبی که فوتبال لیگ برتر پس از مرگ ملکه بازگشت، شکست خورد.

این واقعیت که الکساندر میتروویچ تولد 28 سالگی خود را با یک گل جشن نگرفت، نشان می‌دهد که منابع هجومی مارکو سیلوا در عمق وجود دارد، اما این زمان‌ها برای فارست نگران‌کننده است زیرا آنها تلاش می‌کنند تا 22 خرید تابستانی خود را به پایان برسانند.

زمین شهر نتوانست یک دقیقه سکوت را مدیریت کند زیرا بازیکنان و مدیران با احترام در اطراف تاج های گل گذاشته شده در مرکز ایستاده بودند.

چند فریاد “بیا تو قرمزها” از بچه ها در طول سکوت به زودی باعث نقض پروتکل های کمتر قابل درک دیگری شد زیرا اولین فرصت لیگ برتر برای نشان دادن احترام به ملکه فقید برای مدت کوتاهی به هم ریخت.

خدا را شکر که این بازی که به احترام فینال یک روزه کریکت در پل ترنت در روز شنبه برگزار شد، به جمعه شب منتقل شد، به طور زنده از تلویزیون پخش نشد. پس از شروع ترکیبی تیم های ارتقا یافته در فصل، این احساس یک فرصت قابل توجه برای هر دو بود. کرایه هولناک بود، به شیوه ای قدیمی، تکل ها و خلق و خوی ها در نیمه اول آتشفشانی شعله ور شد.

سه شکست متوالی به این معنی بود که فارست قدردان این بود که در همان اوایل کار خود را جلو انداخت. با قبول برتری دو گل به بورنموث، سومین باشگاه تازه وارد لیگ برتر، دفعه قبل، آنها می‌دانستند که این فقط شروع است. مورگان گیبز وایت زمانی که شوت او در تیر نزدیک، پس از ترکیدن برقی برنان جانسون به سمت راست، با تکل کنی تته به عقب منحرف شد، صاحب کرنر شد.

لوئیس اوبراین گل دوم فارست را به ثمر رساند
لوئیس اوبراین با گل دوم فارست در فاصله 13 دقیقه مانده به پایانی سخت به ثمر رسید. عکس: دیوید کلاین/رویترز

رکورد امضای فارست در گوشه ای به ثبت رسید، رایان یتس، کاپیتان در غیاب جو وورال، بازی را تکان داد و در تیرک عقب، تایوو آوونییی که به یاد می آورد، دومین گل خود را پس از انتقال 17 میلیون پوندی از یونیون برلین به خانه زد.

استیو کوپر در آستانه این بازی اعتراف کرد که “احساس ناشناخته” در مورد نحوه عملکرد تیمش با هر 11 بازیکنی که او انتخاب می کند وجود دارد، زیرا تقریباً کل تیم جدید او همچنان با یکدیگر آشنا می شوند. بنابراین شاید تعجب بزرگی نداشت که فولام، که سه دیدار قبلی خود در مسابقات قهرمانی را در اینجا برده بود، در ادامه نیمه با انسجام بیشتری بازی کرد.

الکساندر میتروویچ خوش فرم چند بار از پشت، در کانال سمت راست غارت کرد، زیرا فارست نتوانست کنترل بازی را در دست بگیرد. مهاجم صربستانی که روی پاس خوب تته دوید، به طرز غیرمشخصی هول کرد و اجازه داد ضربه او مهار شود و او به دنبال تبدیل شدن به اولین بازیکن فولام در پنج بازی متوالی لیگ برتر باشد.

آن منطقه یک شیار غنی برای فولام بود که می‌توانست آن را شخم بزند و ویلیان، در اولین بازی کامل خود برای میهمان، در نیمه‌ی راه دور اول، با شتاب به سمت پاس تکان‌دهنده میتروویچ رفت. استیو کوک، مدافع میانی فارست، تصمیم گرفت یکی از آنها را برای تیم بگیرد و احتمالاً با دریافت کارت زرد هنگام پایین آوردن بازیکن برزیلی، راحت شد، به خصوص زمانی که ضربه ایستگاهی آندریاس پریرا از روی دیوار و بالای تیر افقی منحرف شد.

فارست اولین تیم لیگ برتری بود که در این فصل 100 شوت زد و دین هندرسون، دروازه بان قرضی آنها، با دفع ضربه سر میتروویچ و دفع ضربه تته به پای او، نشان داد که چرا شایسته دعوت به انگلیس است. نزدیک پست

فولام ممکن است در نیمه اول ناامید شده باشد، اما آنها به زودی در نیمه دوم جبران کردند، زمانی که برتری آنها با سه گل در یک انفجار شش دقیقه ای پاداش شد. فارست نمی دانست چه چیزی به آنها برخورد کرده است. توسین آدارابیویو با زیرکی ییتس را از دست داد که میتروویچ مانع از علامت زدن او شد، در دقیقه 54 کرنر ویلیان را با ضربه سر به خانه فرستاد.

سپس، پس از کار خوب بیشتر توسط ویلیان، Palhinha در لبه منطقه ظاهر شد تا پای تته را به سمت گوشه بالا بکشد. این دومین گل او از زمان حضورش از اسپورتینگ بود.

فارست فرصتی برای کنار آمدن با پویایی در حال تغییر بازی نداشت، زمانی که تیم ریم نیز با یک حرکت دیرهنگام از خط میانی به خانه شوت زد و برای اولین بار از روی ارسال عالی بابی دکوردوا-رید از جناح چپ، پس از پاس فوق العاده میتروویچ از خط میانی، به خانه شوت کرد. .

به مناسبت هر سال سلطنت ملکه، یک دقیقه تشویق می‌شد، زیرا شهر زمین با سبکی مناسب‌تر و 20 دقیقه باقیمانده، درگذشت او را گرامی داشت.

کوپر با تعویض‌های هجومی‌اش شکست خورد و لوئیس اوبراین یک فینال هیجان‌انگیز را تضمین کرد، زمانی که از فاصله 15 یاردی به خانه کوبید، پس از اینکه آدارابیویو فقط توانست سانتر جناح راست جانسون را به مسیر او فشار دهد، اما فارست نتوانست گل تساوی را پیدا کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آیا اتهامات هرشل واکر واقعاً مهم است؟

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، این رسوایی می تواند تعیین کننده باشد …