آنج پستکوگلو از هواداران سلتیک می خواهد که به تشویق یک دقیقه ای ملکه احترام بگذارند سلتیک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آنگه پستکوگلو، سرمربی سلتیک، از هواداران میهمان خواسته است تا قبل از بازی یکشنبه در سنت میرن به تشویق یک دقیقه ای به یاد ملکه احترام بگذارند.

باشگاه پیزلی تایید کرده است که آنها قبل از بازی در سنت میرن پارک ادای احترام خواهند کرد. سلتیک در حال حاضر موضوع رسیدگی انضباطی یوفا پس از نمایش بنر ضد سلطنتی در جریان قرعه کشی چهارشنبه لیگ قهرمانان مقابل شاختار دونتسک از سوی هواداران است.

پستکوگلو وقتی از او پرسیده شد که آیا پیامی برای هواداران دارد یا خیر، گفت: من همان پیامی را برای هوادارانمان دارم که همیشه داریم. همانطور که قبل از بازی گفتم [against Shakhtar]، ما به پروتکل ها پایبند خواهیم بود. چهارشنبه شب بازوبند مشکی بسته بودیم.»

من فکر می کنم یک دقیقه کف زدن وجود دارد [on Sunday]این بازیکن 57 ساله افزود: ما به هر تعهد و مسئولیتی که به عنوان یک باشگاه فوتبال داریم پایبند خواهیم بود. ما این کار را با احترام انجام خواهیم داد. ما از هوادارانمان می خواهیم که همین کار را انجام دهند.»

قبل از بازی لیگ قهرمانان اروپا در ورشو یک دقیقه سکوت یا تشویق وجود نداشت. در یکی از بنرهای بین هواداران سلتیک نوشته شده بود “لعنت به تاج” در حالی که روی دیگری نوشته شده بود “متاسفم برای از دست دادنت، مایکل فاگان”، اشاره ای به مهاجمی که در سال 1982 به اتاق خواب ملکه کاخ باکینگهام نفوذ کرد. حامیان همچنین احساسات ضد سلطنتی را در آهنگ بیان کردند. در حین بازی.

استفان رابینسون، مدیر سنت میرن، اوایل روز جمعه گفت: “ما نهایت احترام خود را نشان خواهیم داد. فقط امیدواریم که همه محترم باشند.»

پس از تساوی 1-1 سلتیک مقابل شاختار در ورشو، آنگه پستکوگلو هواداران مسافر را تشویق می کند.
پس از تساوی 1-1 سلتیک مقابل شاختار در ورشو، آنگه پستکوگلو هواداران مسافر را تشویق می کند. عکس: Rafal Oleksiewicz / PA

پستک اوغلو بعداً پاسخ داد: «من از طرف طرفداران دیگری صحبت نمی کنم. من از باشگاه خود و هواداران خود مراقبت خواهم کرد. همانطور که گفتم، ما هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد، همانطور که فکر می کنم تا به حال به عنوان یک باشگاه فوتبال کاملا محترمانه عمل کرده ایم.

اتحادیه فوتبال اسکاتلند تمام بازی‌های آخر هفته گذشته را به دلیل مرگ ملکه به تعویق انداخت و به باشگاه‌ها این اجازه را داد که در صورت از سرگیری بازی‌ها در این آخر هفته احترام بگذارند یا نه. سنت جانستون قبل از بازی خانگی خود مقابل راس کانتی یک دقیقه تشویق خواهد کرد و پارتیک تیستل نیز قبل از بازی با کاو رنجرز همین کار را انجام داد.

رنجرز روز شنبه میزبان داندی یونایتد است، چند روز پس از آن که با پخش سرود ملی بریتانیا پیش از شکست مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا از یوفا سرپیچی کرد. باشگاه آیبروکس به دلیل مخالفت با دستورالعمل یوفا با هیچ تحریمی از سوی یوفا مواجه نخواهد شد. سرود بلافاصله پس از یک دقیقه سکوت پخش شد و طرفداران پس زمینه ای از یونیون جک را در پشت شبح ملکه ایجاد کردند.

باخت 3-0 روز چهارشنبه سومین باخت متوالی رنجرز در تمامی رقابت ها بود و تیم جیووانی فن برونکهورست تنها پس از 6 بازی لیگ برتر پنج امتیاز کمتر از سلتیک فاصله دارد.

این مدیر به تلویزیون رنجرز گفت: “ما مصمم هستیم که به مسیرهای پیروزی برگردیم.” “
ما خیلی خوب آماده شده ایم تا مطمئن شویم شیوه بازی را حفظ می کنیم، به خصوص شدت و شخصیتی که چهارشنبه گذشته نشان دادیم. ما باید آن را داشته باشیم تا فردا در ایبروکس نتیجه خوبی بگیریم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سگ پس از پرت شدن از پل فلوریدا در سطل زباله نجات یافت | فلوریدا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک سگ جوان پس از …