آرلو پارکس، خواننده بریتانیایی، قرارهای خود در آمریکا را لغو کرد و گفت: “من شکسته ام” | آرلو پارکس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خواننده آرلو پارکس، برنده جایزه مرکوری و جوایز بریت، یک رشته کنسرت را لغو کرد و گفت که سلامت روان او “به یک مکان ناتوان کننده بدتر شده است”.

پارکس در رسانه های اجتماعی اعلام کرد که تصمیم گرفته است برخی از تاریخ های تور آمریکا را لغو کند و برای مدتی استراحت و بهبودی به لندن برود.

این چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که سام فندر، برنده جایزه بریتانیایی، مجموعه‌ای از برنامه‌های آینده خود را برای مراقبت از سلامت روان خود پس از «سوختگی» لغو کرد.

مشخصات پارکس از زمان اولین EP او، Super Sad Generation، در آوریل 2019، به طور تصاعدی رشد کرده است.

سال گذشته، سال شکست این خواننده 22 ساله بود، که در طی آن اولین آلبوم مورد تحسین منتقدان را منتشر کرد، به نام Collapsed in Sunbeams، و جایزه مرکوری و جایزه بهترین هنرمند جدید در بریتانیا را به خانه برد.

او همچنین یک تور بین المللی را آغاز کرد و برای بازیگرانی مانند هری استایلز و بیلی آیلیش افتتاح شد.

پارکس خطاب به طرفدارانش نوشت: “من در 18 ماه گذشته در جاده ها رفت و آمد داشتم و هر ثانیه خالی را در این بین پر کردم و تا آخر کار خودم را انجام دادم.

“مردم اطراف من شروع به نگرانی کردند، اما من مشتاق بودم که این کار را انجام دهم و می ترسیدم هوادارانم و خودم را ناامید کنم. من به طور ناسالم به خودم فشار آوردم، بیشتر و سخت تر از آنچه باید می کردم.»

او با اعلام لغو چندین برنامه آینده، افزود: «این گونه تصمیم‌ها را ساده نمی‌گیرم، اما شکسته‌ام و واقعاً باید پا را بیرون بگذارم، به خانه بروم و از خودم مراقبت کنم.

“من هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد تا این موضوع را برای شما جبران کنم – فعلاً می توانید در محل خرید خود بازپرداخت کنید.

“من برای همیشه از همه کسانی که به حضور من ادامه می دهند سپاسگزارم، چه رویایی است که طرفدارانی مانند شما داشته باشم – من برمی گردم – عاشق AP.”

او گفت که قصد دارد تور خود را در سالن کریستال بالروم در پورتلند، اورگان در 26 سپتامبر از سر بگیرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بوستون چمن مصنوعی در پارک ها را به دلیل “مواد شیمیایی سمی برای همیشه” ممنوع کرد | PFAS

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، شهردار بوستون، میشل وو، دستور …