کریکت شهرستان: ساری در مسابقه قهرمانی دو اسب در همپشایر جهش کرد | قهرمانی شهرستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

توپ اول: سیف نورث همپتون شایر را ایمن می کند

ساری از همپشایر سبقت گرفت و با دو بازی باقی مانده با هشت امتیاز پیشتاز بخش یک شد. این شکاف شامل پاداش تساوی آنها با نورث همپتون شایر است که پنجمین تساوی آنها در فصل در مقایسه با تعقیب کنندگانشان است. هر دو طرف به پیشرفت بازی‌های یکدیگر در دو دور پایانی نگاه خواهند داشت، زیرا اگر رقبایشان به احتمال زیاد در مسیر پیروزی هستند، ممکن است کمی از بیزاری بن استوکس برای تساوی پذیرفته شود. .

کریکت یک بازی موقعیتی است که چالش های آن در طول یک مسابقه و در طول یک فصل کاهش می یابد. تشبیهی که اغلب استفاده می‌شود از فرمت دو ورقه‌ای که شبیه به رمانی است کلیشه‌ای است زیرا درست است.

پس از اینکه امیلیو گی و راب کیوگ از نورثانتز قرن ها در اولین اینینگ ها با هاشم آملا و تام کوران با یک ضربه محکم به حریف مبادله کردند، سیف زیب با برتری تیمش تنها 32، چهار نزول در اینینگ دوم، به سمت چین رفت. تساوی به جز وضعیت نورثان ها در بخش یک برای سال 2023 تضمین می کند، اما دسته دریانوردان ساری بوی خون را در مشام خود داشتند. پسر شگفت‌انگیز یک‌باره (و او واقعاً بود، در 15 سالگی برای شهرستان خود بازی می‌کرد) یک قرن به پایان رسید، قرعه‌ای را که شهرستانش می‌خواست تضمین کرد و شاید، در تمام طول مسیر، ضعیف‌ترین صداهای تشویقی را شنیده بود. از ساوتهمپتون این مسابقه پنجمین قرن از پنج قرن بازی بود، زمانی که زمین در بهترین حالت خود بود، اما، و این چیزی است که اهمیت دارد، او در زمانی که تیمش بیشتر به آن نیاز داشت، بازی کرد.

توپ دوم: پنالتی گل به خودی برای چمپیونشیپ؟

لنکاوی به دلیل مسائل مربوط به رفتار بازیکن شش امتیاز کسر شد. نه برای اولین بار، تمایل کریکت به تعلیق جملات فقط برای فعال کردن آنها در انتهای تیز یک کمپین، بی جهت با روایت در حال توسعه تداخل داشت.

مهره‌ها و پیچ‌ها به این ستون مربوط نمی‌شود، اما زمان تحریم جرایم مرتکب شده در سال 2021 (مجازات آن در ژوئن و ژوئیه 2022 با رفتار نادرست فعال شد) اواسط سپتامبر 2022 نیست. البته، لنکاوی می‌دانست که باید زیر پا بگذارند. با دقت، اما موضوع این نیست – عدالت باید سریع و بی طرفانه باشد.

این نشان قبلاً فقط یک رویای دور برای رز سرخ بود، اما اگر آنها مراقب نباشند، فصل قرمز توپ آنها ممکن است از بین برود، و اسکس اکنون آنها را برای جایگاه سکو فشار می آورد، اکنون فقط چهار امتیاز با رتبه سوم فاصله دارد.

توپ سه: اسناتر جریان را تغییر می دهد و از کراوات اجتناب می کند

دل چه کسی با چشم انداز تساوی به تپش نمی افتد؟ حتی خواندن چنین امکانی بعد از رویداد می تواند هیجانی را در بدن شما ایجاد کند. من حدس می‌زنم که قطار‌ها در مورد موتوری با پیکربندی چرخ مخصوصاً کمیاب که به ایستگاه محلی آنها می‌کشد، همین احساس را دارند. درک نکردن بقیه جهان به سادگی لذت کمی گناه و قطعاً ما را افزایش می دهد.

پس از چند قهرمانی دیرهنگام از بن “بتسی” کود (که 69 امتیاز از شماره 9 بهترین امتیاز مسابقه بود)، اسکس برای پیروزی به 162 امتیاز نیاز داشت. استیو پترسون، در فصل خداحافظی خود پس از 17 سال رقابت برای رز سفید، یک توپ پنج گانه در کیف داشت، اما شین اسناتر در اعتصاب بود و با 9 امتیاز کمتر بود. در سمت چپ، اسناتر 65 امتیاز از شماره 8 را نداشت و اسکس 20 امتیاز مورد نظر را کسب کرد. فقط سه روز لازم است، اما یک ترن هوایی در یک فصل اسکس.

توپ چهار: تساوی در ادگباستون به هیچ کدام از این دو شهرستان کمک نمی کند

سقوط ادگباستون را خالی از سکنه کرد زیرا وارویک شایر با سامرست همکار خود در مسابقه‌ای روبه‌رو شد که فروکش کرد و در نهایت یک تساوی حاصل شد که صرفاً تأیید کرد که کریکت بخش دو در سال 2023 همچنان تهدیدی برای دو طرفی است که در بیرمنگام به بن بست رسیده‌اند.

هواداران سامرست در این فصل با تابلوهای امتیاز 82-7 و موارد مشابه آشنا شده اند، اما نیم قرن از لوئیس گریگوری و ساجد خان بازدیدکنندگان را به 219 رساند، امتیازی که زمانی که تیم میزبان می توانست تنها 196 امتیاز را به دست آورد، بسیار بهتر به نظر می رسید. پاسخ.

111 جورج بارتلت به تام آبل کاپیتان این فرصت را داد تا اعلام کند و با گذراندن چهار ساعت در میانه میدان، از وضعیت زمین مطلع شد. او Warwickshire 364 را برای برد تعیین کرد.

علیرغم تلاش مفسران رادیو برای تزریق تنش به مسابقه و هجوم ویکت‌های دیرهنگام، تساوی که همیشه محتمل‌ترین نتیجه زمانی بود که ضربات سامرست و نه بازکننده‌های وارویک‌شر از غرفه در شروع روز چهارم بیرون آمدند، به درستی از راه رسید. این که آیا آبل به درستی تماس گرفته است (Warwickshire در 64th در زمانی که دست‌ها تکان می‌خورد، شش نفر عقب افتاده بودند) را فقط می‌توان زمانی که فصل به پایان می‌رسد قضاوت کرد.

توپ پنج: استونمن نحوه بازی کردن شرایط را نشان می دهد

صبح دوشنبه در سنت جانز وود یک فوریت در مورد آن داشت. جویبارهایی از مردان پیر، ساندویچ ها و دوربین های دوچشمی در کیسه ها، راه رفتن های نه چندان روان، از ایستگاه مترو بیرون آمدند و به سمت زمین حرکت کردند. این یک جمعیت مناسب برای نبرد ارتقاء بود، اما نه جمعیتی که ضربان قلب مردان بازاریابی را افزایش می دهد.

ضربه زدن در ساعت 10:30 صبح در ماه سپتامبر کار آسانی نیست و ضربه زننده های گلامورگان با این نگرش به راه افتادند که به زودی یک نفر با نام آنها روی آن قرار می گیرد، بنابراین بهتر است چند شوت بزنند، برای برخی یک توپ. آنها 70-5 بودند و به سختی یک ساعت بازی کردند و بازی معمولی هوشمندانه از کریس کوک و بازی موثر دیرهنگام از Ajaz Patel طول کشید تا از 200 گذشت.

تیم میزبان شرایط بسیار بهتری را بازی کرد، مارک استونمن در قرن اخیر دوش های متوسط ​​را به ثمر رساند و 176 امتیاز را به دست آورد. علیرغم اینکه دیوید لوید و ادی بایرم در سکوی افتتاحیه 123 حضور داشتند، تعداد بازدیدکنندگان به 220 نفر رسید و بازیکنان میدلسکس 20 ویکت را به اشتراک گذاشتند. در مسابقه

این چیزهای ناامید کننده از سوی میهمانان بود، به ویژه اینکه امتیازهای دریافت شده جایگاه ارتقاء خود را به حریفان خود واگذار کرد. چه صبح اول ترس از شرایط دعوت به خفاش را نشان دهد، چه صرفاً یک طرز فکر مثبت باشد، لحن مسابقه ای را رقم زد که در آن نتیجه پس از یک ساعت اول پیش بینی شده بود.

توپ ششم: قابلمه با گاز در حال پختن است

متیو پاتس قلب بزرگی نشان داد که برای کشورش که توسط انگلیس کنار گذاشته شده بود و جانشین و رقیب خود، اولی رابینسون، ثابت می کرد که شرایط لازم برای رفتن با مهارت غیرقابل شک خود را دارد، بازگردد. پیسر دورهام به کار روزانه بازگشت و دو بار از لسترشایر با نتایج 6-52 و 7-52 عبور کرد و میهمان به راحتی پیروز شد.

نگرش پاتس بزرگ‌ترین دارایی او در حرفه‌ی تست نوپای او بود و دویدن سخت برای 39 اور در بخش دو نشان می‌دهد که فقط برای دوربین‌ها نیست. در ورزشی که در آن بازیکنان می‌توانند به طور مداوم در مورد حجم کاری کپور به نظر برسند و بازی می‌تواند با سرعتی تقریباً مضحک کند شود، به نظر می‌رسد پاتس نمی‌خواهد جای دیگری برای اوج کار خود باشد، و آماده بازی دیگری باشد.

این مقاله از وبلاگ کریکت 99.94 است
دنبال کردن گری نایلور در توییتر

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ناسا پرتاب موشک ماه آرتمیس 1 را دوباره با طوفان استوایی ایان به تاخیر انداخت | ناسا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ناسا به دلیل نگرانی در …