برنامه ردیابی دوره Flo حالت ناشناس و خلاصه‌های سلامت دیجیتال بیشتری را منتشر می‌کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برنامه ردیابی دوره Flo حالت ناشناس قبلا اعلام شده خود را منتشر کرد که به گفته شرکت به کاربران امکان می دهد بدون مرتبط کردن نام، آدرس ایمیل و شناسه های فنی با داده های سلامت خود به برنامه دسترسی داشته باشند.

Flo با شرکت امنیتی Cloudflare برای ساخت ویژگی جدید همکاری کرد کاغذ سفیدی منتشر کرد که مشخصات فنی آن را به تفصیل شرح می داد. حالت ناشناس به 20 زبان بومی سازی شده است و در حال حاضر برای کاربران iOS در دسترس است. Flo گفت پشتیبانی اندروید در ماه اکتبر اضافه خواهد شد.

کات اورت، معاون محصول و محتوا در Flo، در بیانیه‌ای گفت: «اطلاعات سلامت زنان نباید یک تعهد باشد. “هر روز، کاربران ما برای به دست آوردن بینش شخصی در مورد بدن خود به Flo مراجعه می کنند. اکنون، بیش از هر زمان دیگری، زنان شایسته دسترسی، ردیابی و بینش اطلاعات شخصی سلامتی خود بدون ترس از پیگرد قانونی هستند. امیدواریم این نقطه عطف نمونه ای باشد. برای صنعت و الهام بخشیدن به شرکت ها برای بالا بردن سطح استانداردهای حفظ حریم خصوصی و اصول امنیتی.”

فلو اولین بار اعلام کرد که قصد دارد یک حالت ناشناس را بلافاصله پس از تصمیم دابز دادگاه عالی که Roe v. Wade را لغو کرد، اضافه کند. کارشناسان حریم خصوصی نگرانی هایی را مطرح کردند که داده های موجود در برنامه های سلامت زنان می تواند برای ایجاد پرونده ای علیه کاربران در ایالت هایی که اکنون سقط جنین غیرقانونی است، استفاده شود. دیگران استدلال کرده اند که انواع مختلف داده ها بیشتر به سقط جنین غیرقانونی اشاره می کنند.

هنوز، گزارش‌ها و مطالعات نشان داده‌اند که بسیاری از برنامه‌های ردیابی دوره‌های محبوب استانداردهای ضعیفی برای حفظ حریم خصوصی و اشتراک داده دارند. سازمان بررسی برنامه‌های مراقبت و سلامت مستقر در بریتانیا دریافت که بیشتر برنامه‌های محبوب داده‌ها را با اشخاص ثالث به اشتراک می‌گذارند و بسیاری از آنها اطلاعات رضایت کاربر را در شرایط و ضوابط جاسازی می‌کنند.


LifePoint Health مستقر در برنت‌وود، تنسی، همکاری با Google Cloud را برای استفاده از Healthcare Data Engine برای جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات بیمار اعلام کرد.

HDE Google Cloud داده‌ها را از سوابق پزشکی، آزمایش‌های بالینی و داده‌های تحقیقاتی جمع‌آوری و سازماندهی می‌کند. سیستم سلامت گفت که استفاده از این ابزار به ارائه دهندگان دید جامع تری از داده های سلامتی بیماران، همراه با ارائه قابلیت های تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی ارائه می دهد. LifePoint همچنین از HDE برای ساخت برنامه‌ها و مدل‌های مراقبتی جدید دیجیتال و همچنین یکپارچه‌سازی ابزارهای شخص ثالث استفاده خواهد کرد.

توماس کوریان، مدیرعامل Google Cloud در بیانیه ای گفت: «LifePoint Health اساساً نحوه ارائه مراقبت های بهداشتی در سطح جامعه را تغییر می دهد. گردآوری داده‌ها از صدها منبع، و به کارگیری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در آن، قدرت داده‌ها را برای تصمیم‌گیری در زمان واقعی باز می‌کند – خواه در مورد استفاده از منابع، شناسایی بیماران پرخطر، کاهش فرسودگی شغلی پزشک یا سایر موارد حیاتی باشد. نیاز دارد.”


مؤسسه ملی بهداشت این هفته اعلام کرد که 130 میلیون دلار در طول چهار سال، تا زمانی که بودجه در دسترس باشد، برای گسترش استفاده از هوش مصنوعی در تحقیقات زیست‌پزشکی و رفتاری سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

پل صندوق مشترک NIH به سمت هوش مصنوعی (برنامه Bridge2AI) با هدف ایجاد مجموعه داده‌های «گل سرسبد» که از نظر اخلاقی منبع و قابل اعتماد هستند و همچنین تعیین بهترین شیوه‌ها برای فناوری نوظهور است. همچنین انواع داده هایی را تولید می کند که محققان می توانند در کار خود از آنها استفاده کنند، مانند صدا و سایر نشانگرهایی که می توانند علائم بالقوه مشکلات سلامتی را نشان دهند.

اگرچه استفاده از هوش مصنوعی در فضاهای علوم زیستی و مراقبت های بهداشتی در حال گسترش است، NIH گفت که پذیرش آن کند شده است زیرا مجموعه داده های زیست پزشکی و رفتاری اغلب ناقص هستند و حاوی اطلاعاتی در مورد نوع داده یا شرایط جمع آوری نیستند. این آژانس خاطرنشان می کند که این می تواند منجر به سوگیری شود، که کارشناسان می گویند می تواند ترکیب نابرابری های موجود در سلامت

دکتر لارنس ای.تاباک که در حال حاضر وظایف مدیر NIH را انجام می دهد، گفت: «تولید مجموعه داده های اخلاقی با کیفیت بالا برای امکان استفاده از فناوری های هوش مصنوعی نسل بعدی که نحوه انجام تحقیقات ما را متحول می کند، بسیار مهم است. بیانیه. راه‌حل‌های چالش‌های طولانی‌مدت در سلامت انسان در دستان ما هستند و اکنون زمان آن است که محققان و فناوری‌های هوش مصنوعی را به هم متصل کنیم تا سخت‌ترین سؤالات تحقیقاتی خود را حل کنیم و در نهایت به بهبود سلامت انسان کمک کنیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رایان گرنتهام بازیگر Riverdale به دلیل قتل مادرش به حبس ابد محکوم شد | کانادا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، رایان گرنتهام بازیگر که در …