قاتل به جرم تجاوز جنسی در ولینگبورو و اقدام به قتل یک غریبه زندانی شد | جرم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک قاتل محکوم از مولداوی به دلیل تجاوز جنسی «شیطان و فاسق» و اقدام به قتل یک غریبه که او را در یک کوچه رها کرده بود، به حبس ابد محکوم شد.

سرگیو بویانجیو که پس از 10 سال خدمت به دلیل قتل دوست دخترش در سال 2002 به بریتانیا آمده بود، در ماه فوریه در حالی که به زنی در نورث همپتون شایر تجاوز می کرد و مکرراً بر سر زنی ضرب می کرد، در دوربین مدار بسته دستگیر شد.

فیلم به دست آمده توسط پلیس همچنین بویانجیو را نشان می دهد که فکر می کرد قربانی را کشته است و صحنه را ترک می کند تا سطل زباله ای را بیاورد که در آن سعی می کرد جسد ظاهراً بی جان او را پنهان کند.

این تصاویر همچنین نشان می‌دهد که زن بشدت مجروح – که بویانجیو می‌خواست به‌عنوان یک شاهد احتمالی آن را «از بین ببرد» – پس از چند ساعت دراز کشیدن در باران و سرما توسط یک رهگذر کشف شد.

در دادگاهی دو هفته ای در دادگاه تاج نورثهمپتون گفته شد که این زن در نزدیکی یک کلیسا در حالی که حدود ساعت 5 صبح از یک شب در ولینگبورو به خانه می رفت مورد حمله قرار گرفت.

او در معرض یک مصیبت 40 دقیقه‌ای قرار گرفت و از یک آسیب مغزی تهدید کننده زندگی رنج می‌برد و چیزی از مورد حمله در آنچه که دادستان‌ها به عنوان اعمال “شرارت ویران‌کننده” توصیف می‌کنند، به خاطر نمی‌آورد.

هیئت منصفه به اتفاق آرا بویانجیو را به اتهام اقدام به قتل و تجاوز جنسی در ماه گذشته محکوم کردند. او در اتهام دوم به تجاوز جنسی بی گناه شناخته شد، زیرا قبلاً اقدام به تجاوز جنسی را پذیرفته بود.

قاضی دیوید هربرت کی سی که بویانجیو را به مدت حداقل 26 سال در روز جمعه زندانی کرد، به او گفت: “شما مکرراً روی سر او کوبید در حالی که او بیهوش بود.

از شواهد مشخص است که پس از وارد کردن شش ضربه دیگر، شما معتقد بودید که او را با موفقیت کشته‌اید.»

قاضی گفت که شواهد نشان می‌دهند که بویانجیو به وضوح فکر می‌کرده است در حالی که سعی می‌کند تخلف را در صحنه پنهان کند و به دنبال شواهدی می‌گردد که ممکن است او را متهم کند.

قاضی هربرت افزود: «جرم شما با محکومیت به قتل عمدی در مولداوی تشدید می شود. ارزیابی من از شما با توجه به همه شواهدی که در اختیار دارم این است که شما مردی بسیار خطرناک هستید.

در جریان محاکمه بویانجیو، 38 ساله، از ولینگبورو، مشخص شد که او در 9 اکتبر 2009 در دادگاه منطقه ریسکانی مولداوی به جرم دزدی از مدرسه و “قتل عمدی” محکوم شد.

وکلای او تلاش کردند از گفتن جزییات محکومیت قبلی به اعضای هیئت منصفه برای قتل لودمیلا نور 19 ساله که جسدش در چاه فاضلاب یک جنگل پنهان شده بود، جلوگیری کنند.

Boianjiu’s KC مدعی شد که این محکومیت یک سلطه مغرضانه و “یک ضربه بزرگ شکستی” در محاکمه خواهد بود، اما پس از استدلال قانونی حکم به پذیرش آن داده شد.

به اعضای هیئت منصفه همچنین گفته شد که بویانجیو، سرپرست سابق مدرسه، به مسکو و ولادی وستوک در روسیه سفر کرد و تا سال 2008 به مولداوی مسترد نشد.

اسناد دادگاه از مولداوی نشان داد که علت مرگ نور نمی تواند مشخص شود، اما مشخص شد که او به قفسه سینه “تروما” از جمله هفت شکستگی متحمل شده است.

بویانجیو در 6 ژوئیه 2018 از محکومیت 14 ساله خود زودتر آزاد شد، اما در دادگاه گفته نشد که او چگونه و چه زمانی وارد بریتانیا شد، یا چه بررسی هایی برای اثبات تاریخ گذشته او انجام شد.

در محاکمه او شنیده شد که او ساعاتی قبل از جنایت در حال دست زدن به زنان در یک کلوپ شبانه مشاهده شده است.

دادستان گوردون آسپدن کی سی در طی سخنرانی پایانی خود در جمع هیئت منصفه گفت: «حقیقت زشت در اینجا این است که این مرد فوق‌العاده خطرناک، به دلایل خودخواهانه‌اش، تصمیم گرفت حمله‌ای با شرارت کاملا ویران‌کننده را علیه یک غریبه انجام دهد. قصد او تجاوز جنسی و در نهایت کشتن او بود. رفتار او شیطانی و فاسد بود.»

آسپدن گفت که بویانجیو که قربانی او چندین روز را در بخش مراقبت های ویژه گذراند، ساعتی پس از بازگشت به خانه مشترک خود در حالی که در ماشین یکی از دوستانش نشسته بود دستگیر شد.

لیز ویلکاکس، کارشناس DetCh گفت: «از حکم طولانی امروز سرجیو بویانجیو استقبال می‌کنم، زیرا به این معنی است که او دیگر نمی‌تواند به کسی آسیب برساند.

“این پرونده برای زن جوان درگیر بسیار آسیب زا بوده است و امیدوارم حکم امروز او را تا حدودی بسته شود. او در طول تحقیقات ما شجاعت فوق‌العاده‌ای از خود نشان داده است و من امیدوارم که با کمک شبکه پشتیبانی بزرگ او بتواند به حرکت خود ادامه دهد. سرگیو بویانجیو خطری فوق‌العاده برای زنان به همراه دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مت پس از امتناع از پلیس “مارش مومیایی ها” با پیگرد قانونی روبرو می شود | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس متروپولیتن پس از خودداری …