مهلت ساعت یازدهم ورسستر برای بازی یکشنبه لیگ برتر با اکستر | ورچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتحادیه فوتبال راگبی برای میزبانی اولین بازی خانگی فصل یکشنبه مقابل اکستر، ورچستر واریرز را به تعویق انداخته است، اما باشگاه همچنان در بحران مالی با سرزنش کارکنان به مالکان به دلیل “قول شکسته” غرق شده است.

RFU مهلتی را برای ورچستر تا ظهر روز جمعه تعیین کرده بود تا ضمانت‌هایی را در مورد مفاد ایمنی و پزشکی ارائه کند یا از لیگ برتر محروم شود. اتحادیه تایید کرد که با تلاش کادرفنی باشگاه که همچنان منتظر دستمزدهای پرداخت نشده هستند، آنها فراهم شده اند و بازی می تواند برگزار شود. بازی شنبه بین تیم زنان ورسستر و هارلکینز نیز چراغ سبز نشان داده است.

به دلیل تعداد محدودی از مهمانداران، که داوطلبانه هستند و تدارکات پزشکی، ووستر مجاز به استفاده از ظرفیت کاهش یافته 4999 تماشاگر – همگی در جایگاه شرقی – برای بازی یکشنبه شده است. مهمان نوازی و خدمات محدود غذا و نوشیدنی وجود نخواهد داشت. با این حال هیچ نشانه ای از اتمام فروش باشگاه وجود ندارد، علیرغم اصرار مالکان در اوایل این هفته مبنی بر اینکه معامله تقریبا انجام شده است، که خشم کارکنان باشگاه را برانگیخت و این سوال را مطرح کرد که باشگاه تا چه زمانی می تواند به این کار ادامه دهد. فراتر از آخر هفته فعالیت کنند

کارکنان جلسه ای را روز جمعه برگزار کردند که در نهایت مشخص شد به جای کاهش ابزارها به دلیل دستمزدهای پرداخت نشده – برخی 65 درصد از حقوق ماه اوت را دریافت کرده اند، برخی دیگر اصلاً هیچ چیز – آنها به طور مؤثر داوطلب خواهند شد تا از ادامه بازی اطمینان حاصل کنند. RFU گفته است که به همکاری با باشگاه بر سر “تامین مالی و پیشنهادات بالقوه مالکیت جدید” ادامه خواهد داد، اما چشم انداز فراتر از آخر هفته هنوز بدون سرمایه گذاری جدید تاریک به نظر می رسد. در روز پنجشنبه، وای‌فای و ایمیل‌ها از کار افتادند و روز جمعه از یک اینفوگرافیک خشن و آماده برای معرفی تیم یکشنبه استفاده شد – خلاصه‌ای دقیق از میزان کمبود نقدینگی باشگاه. کارکنان باشگاه پس از ورود به بازی‌های آخر هفته، جیسون ویتینگهام و کالین گلدرینگ، مالکان مشترک را در بیانیه‌ای محکوم کردند.

در بیانیه آمده است: «با وجود اینکه 35 درصد دستمزد باقیمانده خود را در ماه آگوست دریافت نکردیم – و برخی از بازیکنان و کارکنان هر دو تیم اصلاً هیچ چیزی را دریافت نکردند – ما تصمیم گرفته‌ایم هر کاری که می‌توانیم انجام دهیم تا مطمئن شویم دو بازی آخر هفته می‌توانند برگزار شوند. انگیزه های ما کاملاً برای خانواده جنگجویان، ادامه مسابقات راگبی برتر در Sixways و نشان دادن حمایت خود از کادر بازی است که حرفه ای و فداکاری فوق العاده ای از خود نشان داده اند. رویدادهای اخیر استرس بیشتری را به وضعیت ناامیدکننده و نامطمئن برای همه ما اضافه کرده است و نمی توانیم قول بدهیم که این حسن نیت تا ابد ادامه یابد.

ما از وعده‌های شکسته‌شده مستمر و عدم ارتباط افراد بالا عصبانی هستیم و امیدواریم که مالکیت جدید با فاصله گرفتن از کسانی که در حال حاضر در موقعیت هستند وارد شود. تمرکز ما اکنون بر روی آماده سازی ورزشگاه برای هوادارانی است که همراه با بازیکنان و کارکنان قلب تپنده واقعی این باشگاه بزرگ هستند. همه ما از پیام های حمایتی که از طرفداران راگبی در سراسر جهان دریافت کرده ایم بسیار سپاسگزاریم.

مدیر راگبی استیو دایموند همچنین تصریح کرد که این بازی ممکن است به دلیل حسن نیت کارکنان باشگاه برگزار شود. او گفت: «بازی مقابل اکستر است، خدا را شکر. “کار سخت زیادی از طرف مردم پشت صحنه در شرایط سخت. اما همه کارکنان پذیرفته‌اند که در این شرایط کار کنند که برخی حقوق کامل دریافت نکرده‌اند و برخی حقوق دریافت نکرده‌اند. ورچستر تنها چیزی است که آنها به آن اهمیت می دهند، همه در این طرز فکر هستند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …