بعد از اینکه مارکوس اسمیت مجبور شد مسابقه ساراسینز را از دست بدهد، هارلکین ها گیج شدند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هارلکین ها از اینکه نمی توانند مارکوس اسمیت را برای بازی روز شنبه مقابل ساراسنز انتخاب کنند، ناامید شده اند، که اجازه انتخاب پنج بازیکن ملی پوش انگلیس از جمله اوون فارل، مارو ایتوجه و بیلی وونیپولا را ندارند.

تمام بازیکنان انگلیس که در طول تابستان تور استرالیا را برگزار کردند، به عنوان بخشی از پروتکل های رفاهی بازیکنان، 10 هفته مرخصی دارند، به این معنی که باید برای دو آخر هفته اول فصل استراحت می کردند. با این حال، باشگاه‌ها می‌توانند برای تخفیف ویژه درخواست دهند، همانطور که در مورد بریستول و الیس گنج در آخر هفته گذشته اتفاق افتاد، و به نظر می‌رسد ساراسنز در کسب مجوز برای فارل، ایتوجه، جیمی جورج و هر دو برادر وونیپولا برای بازی در استوپ موفق بوده است.

هارلکین ها درخواست آنها برای بازگشت اسمیت را یک هفته زودتر رد کردند و در بیانیه مطبوعاتی که تیمشان را اعلام کردند به دلخوری آنها اشاره کردند. متأسفانه به مارکوس اسمیت اجازه بازی در این هفته داده نشد و پس از بازی‌های بین‌المللی تابستانی انگلیس به دوره استراحت اجباری خود ادامه خواهد داد. قابل درک است که در پاسخ به درخواست آنها، هارلکین ها به سادگی به مقررات ارجاع شدند.

هر درخواست در گروه مدیریت عملکرد حرفه ای، که متشکل از نمایندگان اتحادیه فوتبال راگبی، لیگ برتر راگبی و انجمن بازیکنان راگبی است، ارسال می شود. اعتقاد بر این است که ادی جونز نیز حرفی برای گفتن دارد.

هر مورد به صورت جداگانه رسیدگی می‌شود و بازیکنانی که زمان بازی کمی در استرالیا داشتند، به احتمال زیاد مجاز به بازگشت زودهنگام هستند. بر این اساس کوئینز جو مارچانت و جک واکر را در تیم خود انتخاب کرده است، در حالی که بازیکنانی که بخش‌های زیادی از فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داده‌اند، مانند فارل یا جک ناول، که آخر هفته گذشته برای اکستر ظاهر شدند، نیز به احتمال زیاد تایید می‌شوند.

به نظر می رسد در تصمیم گیری برای جلوگیری از حضور اسمیت در روز شنبه تناقضاتی وجود داشته باشد، اما به بیلی وونیپولا اجازه داده شود تا بازی کند، اما با توجه به اینکه شماره 8 در فصل گذشته مسابقات و دقایق بیشتری را برای باشگاه و کشور انجام داد. هر دو بازیکن هر سه تست را در برابر استرالیا آغاز کردند – مانند فارل و جورج. Itoje آخرین آزمایش را به دلیل ضربه مغزی از دست داد.

این رویکرد ناهماهنگ توسط گروه لابی رفاهی بازیکنان راگبی پیشرو مورد انتقاد قرار گرفته است و باعث سردرگمی در فصلی شده است که همانطور که آبان نیوز در ماه می فاش کرد، بازیکنان انگلیس در صورت رعایت کامل پروتکل‌ها، نیمی از مسابقات لیگ برتر باشگاه خود را از دست خواهند داد. به.

اوایل این هفته، راب باکستر، مدیر راگبی اکستر، ناامیدی خود را از سیستمی ابراز کرد که اکنون به نظر می‌رسد وجود بازیکنان خط مقدم انگلیس در تیم‌های خود را برای باشگاه‌ها مضر می‌سازد. او گفت: “یک چیز در حال روشن شدن است و مدیر راگبی در کشور وجود ندارد که این را نگوید، میزان بازی های راگبی لیگ برتر که با مسابقات بین المللی یا دوره های استراحت بین المللی در تضاد است، بسیار زیاد است.”

«احساس عجیبی است که ما اجازه سیستمی را در این کشور داده‌ایم [where it] در واقع داشتن بازیکنان بین المللی، به ویژه بازیکنان انگلیس، بسیار دشوار شده است. برای من عجیب می‌شود وقتی سیستمی دارید که در آن باشگاه‌هایی که بازیکنان انگلیس را ارائه می‌دهند، داشتن بیش از حد خیلی بد، دشوار است. به نظر سخت است که طرفدار واقعی تیم انگلیس باشیم. این یک سیستم کمی عجیب است.»

موضوع آزادی بازیکن و تعداد بازی‌های باشگاهی که بازیکنان انگلیس در آن غایب هستند، قرار است بخش مهمی از مذاکرات برای توافقنامه جدید بازی حرفه‌ای بین لیگ برتر و فدراسیون فوتبال اتحادیه اروپا باشد که در سال 2024 اجرا می‌شود. اوایل امسال، پس از بیل سوینی، مدیر اجرایی RFU برای دومین سال متوالی در جریان شش کشور شکست خورد و گفت: «همه از آن خسته شده‌اند. باید درستش کنیم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سفرهای کمتر برای هفته طلایی چین در میان ترس از قرنطینه

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، پکن — در حالی که رهبران …