بیل فولی، بازیکن هاکی روی یخ، سرپرستی گروه آمریکایی برای خرید بورنموث | بورنموث

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ماکسیم دمین، مالک بورنموث، در حال مذاکره با کنسرسیومی به رهبری بیل فولی، مالک شوالیه طلایی وگاس هاکی روی یخ، بر سر فروش احتمالی آن به قیمت حدود 150 میلیون پوند است. در صورت موفقیت، به این معنی است که بیش از نیمی از باشگاه های لیگ برتر سهامداران اقلیت یا اکثریت ایالات متحده را دارند.

گروهی به سرپرستی فولی، که همچنین رئیس شرکت بیمه Fidelity National Financial و شرکت سرمایه گذاری Cannae Holdings است، هفته گذشته مذاکرات انحصاری با Demin را بر سر قرارداد احتمالی برای باشگاه، که از چمپیونشیپ در سال 2018 صعود کرده بودند، آغاز کرده اند. ممکن است. دمین که متولد روسیه است اما شهروند بریتانیا است، از سال 2019 تنها سهامدار بورنموث بوده است، زمانی که 25 درصد از سهام خود را به شرکت Peak6 Investments خریداری کرد.

اعتقاد بر این است که او پس از انتصاب شرکت مستقر در ایالات متحده Montminy & Co برای شناسایی خریداران یا سرمایه گذاران بالقوه آماده فروش است. فولی 77 ساله در لاس وگاس مستقر است و پس از کمک به ایجاد شوالیه طلایی در سال 2017، مالک 70 درصد از اولین امتیاز لیگ اصلی شهر است.

در ژوئن فولی نامه غیر الزام آور قصد سرمایه گذاری در John Textor’s Eagle Football Holdings LLC از طریق Cannae را امضا کرد و متعهد شد که تسهیلات اعتباری حداکثر تا سقف مبلغ 523 میلیون یورو در رابطه با تلاش برای تصاحب باشگاه فرانسوی لیون ارائه دهد. . تکستور که یک آمریکایی نیز هست، یکی از مالکین کریستال پالاس و سهامدار اکثریت تیم برزیلی بوتافوگو است.

او در بیانیه‌ای در ماه ژوئن گفت: ما زمان قابل توجهی را صرف تجزیه و تحلیل فوتبال حرفه‌ای در اروپا کرده‌ایم و هیجان‌زده هستیم که اعلام کنیم قصد داریم با جان تکستور در Eagle Football سرمایه‌گذاری کنیم. جان دیدگاه منحصربه‌فردی از یک مدل فوتبال چند باشگاهی دارد و قبلاً دارایی‌های منحصربه‌فردی را برای کمک به Eagle Football با فرصت خرید تیم‌های جذاب دیگر جمع‌آوری کرده است. جان همچنین دیدگاه متفاوتی درباره نحوه کسب درآمد از این دارایی ها برای ایجاد بازدهی قوی دارد و ما از فرصتی برای همکاری با او هیجان زده هستیم.

تاد بوهلی و بهداد اقبالی، تاد بوهلی و بهداد اقبالی به آخرین مالکان لیگ برتر آمریکا تبدیل شدند، زمانی که کنسرسیوم آنها مبلغ 4.25 میلیارد پوند برای خرید چلسی به یک رکورد ورزشی در جهان پرداخت کرد. منچستریونایتد، منچسترسیتی، آرسنال، استون ویلا، وستهم، فولام، لیدز و لیورپول همگی در مقیاسی از آمریکا سرمایه گذاری کرده اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دو طلا برای خواهر و برادر آبه در حالی که ژاپن به پاکسازی در تاشکند ادامه می دهد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، در مسابقات جهانی تاشکند 2022، ماریوس …