تهدید به اخراج کارکنان شاه چارلز در حالی که ملت عزادار است، نفرت انگیز است | مارک سرووتکا

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آدر میان بسیاری از مردمی که در سراسر بریتانیا برای مرگ ملکه الیزابت دوم سوگوار هستند، کسانی هستند که در کلارنس هاوس، اقامتگاه رسمی سابق پادشاه جدید کار می کنند. برخی از آن کارکنان برای چندین دهه خدمت کرده اند. بنابراین بسیار بی رحمانه است که برای حدود 100 نفر از این کارگران عزادار، خدمات و تعهد آنها با پتانسیل پاداش داده شده است. افزونگی.

این یک قضاوت نادرست خیره کننده است: کارکنان در شوک عمیقی هستند. این به سادگی غیرقابل قبول است که با آنها این گونه رفتار شود. بدتر از همه، این اطلاعیه در طول مراسم شکرگزاری ملکه در ادینبورگ ارسال شد.

در روزهای پس از مرگ ملکه، برخی از اتحادیه‌ها اقدامات صنعتی از جمله اتحادیه من، اتحادیه خدمات عمومی و تجاری را لغو کردند. (PCS)، پس از اینکه اعضای ما از ما خواستند این کار را انجام دهیم. همایش سالانه کنگره اتحادیه کارگری که قرار بود در این هفته در زمانی حساس برای جنبش کارگری برگزار شود نیز به تعویق افتاد. چگونه ممکن است درست باشد که در حالی که زندگی برای بسیاری در این کشور موقتاً متوقف شده است، مسئولان کلارنس هاوس طبق معمول با ارسال یک اخطار اخراج برای کارگران غمگین به کار خود ادامه دهند؟

می توان انتظار داشت که عروج پادشاهی جدید تغییرات قابل توجهی را به همراه داشته باشد، اما سرعت و روشی که در آن انجام شده است وحشتناک است. دلیلی وجود نداشت که بررسی این موضوعات تا زمان برگزاری مراسم خاکسپاری ملکه و ارزیابی نیازهای شاهزاده جدید ولز منتظر بماند.

اعضای PCS آسیب دیده به درستی نگران هستند و ما به منشی خصوصی پادشاه، سر کلایو آلدرتون، نامه نوشتیم و خواستار لغو فوری اعلامیه تعدیل کار شدیم. ما به صراحت اعلام کرده ایم که گزینه های جایگزین باید بررسی شود و او باید با ما وارد بحث شود.

رفتار نفرت انگیزی که با این کارگران صورت گرفته است، اهمیت نمایندگی اتحادیه های کارگری در محل کار را مجدداً تأیید می کند، بدون استثنا برای کسانی که برای خانواده سلطنتی کار می کنند. اگرچه PCS یک اتحادیه شناخته شده در خاندان سلطنتی است، اما در حال حاضر از چندین قانون استخدامی، از جمله قانون برابری معاف است. این معافیت غیرقابل دفاع است و پادشاه و دولت جدید باید آن را لغو کنند.

برخلاف خاندان سلطنتی، کلارنس هاوس اتحادیه کارگری رسمی و رسمی ندارد، و ما اکنون به دنبال این هستیم که بخشی از بحث های جاری باشیم و علاقه به پیوستن کارگران به PCS را بسنجیم. این کار درستی است که کارگران انجام می دهند، زیرا هیچ کارفرمایی نمی تواند ادعا کند که بهترین منافع کارکنان خود را در دل دارد، وقتی آنها را به از دست دادن شغل تهدید می کند و از به رسمیت شناختن و یا حتی همکاری با اتحادیه ها خودداری می کند.

ما متعهد به حمایت از همه کارکنان خاندان سلطنتی هستیم که تحت تأثیر این اطلاعیه و هر تغییر دیگری که ممکن است رخ دهد، قرار می‌گیرند. افرادی که در برهه‌ای بی‌سابقه در تاریخ این کشور خستگی‌ناپذیر در وظایف خود کار کرده‌اند، نباید به‌عنوان غیرقابل چشم پوشی تلقی شوند یا ابهامات بزرگی در مورد آینده‌شان بر آنها آویزان باشد. با هیچ کارگری نباید اینطور رفتار کرد. کلارنس هاوس باید تهدید به تعدیل نیرو را کنار بگذارد و به کارگرانش احترامی که شایسته آن است بدهد.

  • مارک سروتکا دبیر کل اتحادیه خدمات عمومی و تجاری است

  • آیا نظری در مورد موضوعات مطرح شده در این مقاله دارید؟ اگر می‌خواهید نامه‌ای با حداکثر 300 کلمه ارسال کنید تا برای انتشار در نظر گرفته شود، آن را برای ما به آدرس guardian.letters@aban.news.com ایمیل کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارتش کره جنوبی می گوید کره شمالی موشک بالستیک شلیک کرده است | کره شمالی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ارتش سئول گفت، کره شمالی …