ادی هاو می گوید: امیدهای کالوم ویلسون برای جام جهانی انگلیس تمام نشده است باشگاه فوتبال نیوکاسل یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ادی هاو معتقد است که هنوز برای کالوم ویلسون زمان وجود دارد تا بتواند در تیم ملی انگلیس برای جام جهانی در ماه نوامبر حضور یابد. مصدومیت از ناحیه ران باعث شد که مهاجم مرکزی نیوکاسل در ترکیب گرت ساوت‌گیت برای بازی‌های لیگ ملت‌ها مقابل ایتالیا و آلمان قرار نگیرد، زمانی که انتظار می‌رفت او فراخوان شود. در عوض، سرمربی تیم ملی انگلیس، ایوان تونی، مهاجم سابق نیوکاسل برنتفورد را در آنچه که به نظر می رسد یک آزمون کلیدی برای نقش استاد اصلی هری کین است، فراخوانده است.

با این حال، هاو معتقد است که ویلسون هنوز می تواند به چهار بازی ملی خود در قطر اضافه کند. سرمربی نیوکاسل که از تمایل این بازیکن 30 ساله به مصدومیت آگاه بود، ماه گذشته الکساندر ایسک را برای 59 میلیون پوند از رئال سوسیداد به خدمت گرفت. اما این فقط انگیزه او را تقویت می کند، حتی بیشتر او را اخراج می کند، بنابراین وقتی کالوم به تیم ما بازگردد، نشان می دهد که چقدر خوب است.

اگرچه نزدیک به آمادگی کامل است، اما انتظار می رود ویلسون در بازی روز شنبه با باشگاه سابق هاو بورنموث در سنت جیمز پارک غیبت کند اما باید پس از تعطیلات بین المللی بازگردد.

هاو گفت: “من فکر می کنم زمان برای کالوم برای حضور در ترکیب جام جهانی وجود دارد.” و من می دانم که گرت همین احساس را دارد. او باید چه کار کند؟ او باید برگردد و گلزنی کند و در دسترس بودنش ثابت قدم باشد. شاید او باید در جای دیگری شانس داشته باشد تا آن هواپیما را بسازد.»

قبل از عقد قرارداد ایساک هو – که معتقد است مهاجم سوئدی می تواند در کنار ویلسون بازی کند – احتمال جذب تونی را بررسی کرد. تونی پس از انجام تنها دو بازی در تیم های ارشد برای نیوکاسل، در سال 2018 در دوران مدیریت رافائل بنیتز اجازه ترک را پیدا کرد اما در ابتدا در پیتربورو و اکنون در برنتفورد، حرفه خود را بازسازی کرد.

بخشی از خلاصه هاو تلاش برای کمک به جلوگیری از لغزش تونی های آینده از طریق تور تاین ساید است. او گفت: “من دوست دارم فکر کنم که اکنون این اتفاق نمی افتد.” در آن زمان این انتقاد از کسی نیست. چرا ایوان رفت، من نمی دانم. اما وقتی اکنون بازی او را تماشا می‌کنید و ویژگی‌های او و آنچه می‌تواند به تیمش بیاورد را می‌بینید، او بازیکن برجسته‌ای است.

دعوت او به انگلیس برای افرادی که به لیگ‌های پایین‌تر سقوط می‌کنند چیز خوبی است. این به آنها امیدواری می دهد که این پایان رویاهای آنها نیست. ایوان مجبور شد راه خود را ادامه دهد و او فوق العاده خوب کار کرده است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

با کنترل سنا در بازی، اینها مسابقاتی هستند که باید تماشا کنید

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، با 50-50 رای سنا برای هر حزب، …