اعتصاب راه آهن در ماه اکتبر برای هدف قرار دادن کنفرانس محافظه کار | صنعت ریلی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اختلال در خدمات ریلی در سراسر بریتانیا پس از تشییع جنازه ملکه از سر گرفته خواهد شد و رانندگان در 12 شرکت راه‌آهن اعتصاب‌های هماهنگ‌شده بیشتری را در آغاز اکتبر برگزار می‌کنند.

گفته می‌شود که اپراتورها از دو خروج 24 ساعته در 1 و 5 اکتبر مطلع شده‌اند که بر خدمات در سراسر کشور تأثیر می‌گذارد و در آغاز و پایان کنفرانس حزب محافظه‌کار در بیرمنگام باعث هرج و مرج ریلی می‌شود.

اتحادیه اسلف از اظهار نظر خودداری کرد و گفت که به احترام ملکه الیزابت دوم تا روز سه شنبه هیچ بیانیه ای نخواهد داد.

اعتصاباتی که توسط اسلف و اتحادیه RMT برای 15 و 17 سپتامبر برنامه ریزی شده بود، توسط اتحادیه های راه آهن با خبر مرگ پادشاه لغو شد.

با این حال، انتظار می رفت که اقدامات بیشتر در مورد اختلاف طولانی مدت بر سر حقوق و شرایط کار در راه آهن، با ناتوانی یا عدم تمایل اپراتورهای قطار برای برآورده کردن خواسته ها برای افزایش دستمزد مطابق با هزینه زندگی، از سر گرفته شود.

اپراتورهای تحت تاثیر قرار گرفته و بعید است که قطاری را در روزهای اعتصاب تردد کنند، شامل قطارهای آوانتی وست کوست، چیلترن، کراس کانتری و وست میدلندز هستند که همگی به طور مستقیم به بیرمنگام خدمت می کنند، جایی که محافظه کاران کنفرانس سالانه خود را برگزار خواهند کرد، اولین کنفرانس تحت رهبری لیز تراس.

شرکت های دیگری که رانندگان در آنها اعتصاب خواهند کرد عبارتند از: Greater Anglia، Great Western Railway، Hull Trains، LNER، London Overground، Northern، Southeastern و TransPennine Express.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارتش کره جنوبی می گوید کره شمالی موشک بالستیک شلیک کرده است | کره شمالی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ارتش سئول گفت، کره شمالی …