ایستگاه‌های راه‌آهن اصلی لندن در طول شب در عزاداری ملکه باز بمانند | صنعت ریلی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ایستگاه های قطار اصلی در طول شب در لندن در روزهای آینده باز خواهند ماند زیرا مقامات حمل و نقل آماده می شوند تا از تعداد زیادی از مردمی که انتظار می رود در مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم ادای احترام کنند، مراقبت کنند.

رستوران‌ها و سرویس‌های بهداشتی با «قطارهای رفاهی» ویژه روی سکوها باز خواهند ماند تا مسافران آسیب‌پذیری را که ممکن است منتظر سفر طولانی باشند، بنشینند.

شبکه ریل تایید کرد که قطارهای شبانه اضافی محدودی که اپراتورها برای مراسم خاکسپاری و مراسم خاکسپاری وعده داده اند، عمدتاً به مقاصد داخل M25 خدمت می کنند.

حمل و نقل برای لندن (TfL) توصیه کرده است که اکثر کسانی که به پایتخت سفر می کنند باید از ایستگاه های خط اصلی پیاده روی کنند، زیرا در مورد “تقاضای بی سابقه” در یکی از بزرگترین رویدادهایی که پایتخت تا کنون شاهد آن بوده است هشدار داده است.

TfL گفت که مشتریان باید از قبل برنامه ریزی کنند و در روز بررسی کنند که آیا ازدحام جمعیت مجبور به تعطیلی ایستگاه شده اند، زیرا مناطق اطراف وست مینستر، واترلو و میدان ترافالگار و در امتداد کرانه جنوبی احتمالاً بسیار شلوغ هستند.

Network Rail و TfL از مردمی که برای شرکت در مراسم تشییع جنازه می آیند خواستند که به آرامی به خانه بازگردند و در صورت امکان در شهر بمانند تا غذا بخورند تا از عجله زیادی که برای بسیاری از خدمات انتظار می رود جلوگیری شود.

خط لوله و الیزابت دوشنبه شب برای کمک به پراکنده شدن مردم از پایتخت، یک ساعت اضافی کار خواهند کرد و همه خدمات حمل و نقل به جای تعطیلات معمول بانکی، به سطح روزهای هفته خواهد رسید. ایستگاه‌های زیرزمینی نزدیک‌ترین به موکب‌ها و مناطق تشریفاتی، از جمله Westminster، St James’s Park و Hyde Park Corner، صبح دوشنبه بسته خواهند شد و Green Park فقط خروجی خواهد بود.

بسته شدن جاده ها در ایالت و در آماده سازی برای دوشنبه بر خدمات اتوبوسرانی در طول آخر هفته تأثیر می گذارد و انتظار می رود با برداشتن موانع و سایر زیرساخت های نصب شده برای مراسم خاکسپاری، انحرافات و اختلالات چندین روز ادامه داشته باشد.

خدمات دو دقیقه ای سکوت را در روز دوشنبه با اطلاعیه هایی از قبل مشخص می کنند اما به فعالیت خود ادامه می دهند.

رئیس شبکه راه آهن، سر پیتر هندی، گفت: “ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به مردم کمک کنیم به مراسم یادبود سفر کنند، ادای احترام کنند و زندگی خارق العاده اعلیحضرت ملکه را جشن بگیرند.

“راه آهن در روز دوشنبه بسیار شلوغ خواهد بود، به خصوص در مسیرهای لندن. این بزرگترین عملیات حمل‌ونقل عمومی از زمان بازی‌های المپیک و پارالمپیک لندن 2012 است و ما در حال همکاری نزدیک با تمام اپراتورهای قطار برای حرکت قطارهای اضافی در طول روز و شب هستیم.

برای کمک به ما در ارائه بهترین تجربه ممکن و جلوگیری از صف‌های طولانی در ایستگاه‌ها، از مردم می‌خواهیم پس از مراسم تشییع جنازه و راهپیمایی‌ها به خانه عجله نکنند، بلکه وقت خود را صرف کرده و لندن را در این روز به یاد ماندنی تجربه کنند.»

کمیسر TfL، اندی بایفورد، گفت که تیم‌های او «شور ساعت کار می‌کنند» تا اطمینان حاصل کنند که لندنی‌ها و بازدیدکنندگان می‌توانند با خیال راحت از شبکه حمل‌ونقل برای ادای احترام استفاده کنند. وی گفت: روز دوشنبه در لندن بسیار شلوغ خواهد بود و ممکن است تغییرات کوتاه مدت و صف‌هایی برای ورود به ایستگاه‌ها به دلیل حجم زیاد مردم ایجاد شود.

ما یک سرویس ایمن، قابل اعتماد و مکرر را اجرا خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که همه می توانند پس از ادای احترام به خانه با خیال راحت سفر کنند.

TfL توصیه می کند که پیاده روی ممکن است سریع ترین گزینه برای سفرهای کوتاه در مرکز لندن حتی این آخر هفته باشد. برخی از خدمات خط الیزابت در طول شب در بخش‌های بیرونی اجرا می‌شوند و به افرادی که در طول شب در صف ایستاده‌اند، این امکان را می‌دهند تا از Paddington به غرب یا از خیابان لیورپول به شرق بازگردند.

TfL گفت مارشال‌ها و سفیران ویژه سفر به مشتریانی که از ایستگاه‌های اصلی راه‌آهن ملی لندن می‌آیند یا خارج می‌شوند، کمک می‌کنند و به آنها کمک می‌کنند تا جایی که ممکن است به عنوان بهترین گزینه راه خود را با پای پیاده پیدا کنند. ایستگاه اتوبوس ویکتوریا، پایانه اصلی مربیان بین شهری، روز دوشنبه بسته خواهد شد و خدمات از خارج از لندن در حال انجام است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تماشای زنده: جایزه صلح نوبل 2022 به چه کسی تعلق می گیرد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، برنده یا برندگان جایزه صلح نوبل …