قیمت های سر به فلک کشیده هواپیما به این معنی است که طرفداران سرسخت کالینگوود به هر طریقی که می توانند به SCG زیارت کنند | AFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هواداران سرسخت کالینگوود که به اندازه کافی خوش شانس بودند و بلیت فینال مقدماتی AFL در روز شنبه مقابل سوانز در SCG را تهیه کردند، اقدامات دقیقی را برای حضور در این مسابقه انجام دادند و پس از به پایان رسیدن قیمت بلیط هواپیما، سفر طولانی زیارتی از ملبورن به سیدنی را با اتوبوس، قطار و ماشین انجام دادند. بیش از 1000 دلار

دبورا پوت قبلاً صبح جمعه با شریک زندگی و پسر خردسالش در جاده بود و جسارت سفر 9 ساعته از برایتون شرق را برای بازی بزرگ داشت.

او گفت: “بچه هفت ساله ما، بروکلین، فکر می کرد که برای آخرین روز ترم سوم خود برای لباس پوشیدن پا به مدرسه می رود، اما در واقع ما او را غافلگیر کردیم و به جای آن به سمت سیدنی رانندگی می کنیم.”

او هیچ ایده ای نداشت. باورنکردنی ترین لحظه دیدن چهره او بود. بعد از هیجان، اشک ریخت و باورش نمی‌شد که این اتفاق می‌افتد.»

بروکلین در میان صدها نفر از بازیکنان کالینگوود بود که روز جمعه پرچم هیوم را از ملبورن به اهتزاز درآوردند.

یک گروه فیس بوک به نام Collingwood Road Trip بیش از 700 عضو را از زمانی که Magpies شامگاه شنبه گذشته در یک درگیری حذفی Fremantle را شکست داد، جمع کرده است.

اعضای گروه صندلی های یدکی، بلیت ها و توصیه های سفر و شعارهای تیمی برنامه ریزی شده برای بستن کمربند در ورزشگاه ارائه کردند.

سفر وین بل به سیدنی صبح پنجشنبه آغاز شد. او با سه پسر جوان، خواهر، برادرزاده 10 ساله‌اش و یک جفت همراهش، از خانه‌اش در محدوده‌های مقدونیه برای شش ساعت و نیم رانندگی تا کانبرا به جاده رسید.

او گفت: «آن شب قبل از اینکه صبح جمعه به سیدنی برویم، با دوستانمان در کانبرا ماندیم.

پسرها به دلیل چند روز مرخصی از مدرسه بسیار خوشحال بودند.

«قیمت‌های پرواز به وضوح از پشت بام بود و برای افراد عادی غیرقابل‌قبول بود… من بسیار خوش شانس بودم که با چندین بار خراب شدن سیستم، بلیت دریافت کردم.»

اتوبوس ها و قطارهای شبانه از ملبورن به سیدنی چند روز قبل از بازی فروخته شدند، در حالی که پروازهای داخلی اضافی که برای فینال منتشر شده بودند نیز به سرعت متوقف شدند.

بلیت‌های چهار اتوبوس سازماندهی شده توسط ارتش سرخابی برای حرکت از ایستگاه صلیب جنوبی در ساعت 1 بامداد شنبه، با هزینه 200 دلار برای هر نفر، نیز تمام شده بود. پنجمین اتوبوس که تقریباً 60 مسافر را حمل می کرد، پنجشنبه شب آزاد شد.

اتوبوس‌های برگشت – که ساعت 11 شب همان شب حرکت می‌کنند – می‌تواند یک امر غم انگیز یا جشن باشد.

ربکا بیشاپ هرگز به تنهایی به میدان نرفته است – اما این آخر هفته تغییر خواهد کرد.

او به صورت انفرادی به بازی می رود زیرا خانواده اش نمی توانستند هزینه سفر گران قیمت از ملبورن را بپردازند. بیشاپ با اضطراب و درد مزمن زندگی می کند و پس از زنده ماندن از یک تصادف اتومبیل در 12 سال پیش با رانندگی مبارزه می کند.

او گفت: “من خودم هواپیما می گیرم، خودم به پای پیاده می روم و خودم سوار هواپیما به خانه می شوم، دنده های ترک خورده و همه چیز.”

“من پای هایم را خیلی دوست دارم، کاملاً ارزشش را دارد.”

برای نیک بنکس، فرصت طلبی به جای هزینه های سنگین پرواز، او را تشویق کرد که از مزرعه خود در جنوب بالارات در منطقه ویکتوریا رانندگی طولانی انجام دهد.

بانک‌ها فقط در آخرین لحظه از طریق صفحه هواداران کالینگوود، بلیط‌ها را تضمین کردند، پس از اینکه فروش کلی اوایل هفته را از دست دادند.

او گفت: “در حال حاضر میش های ما در حال بره زایی هستند و من آنها را به دست همسرم می سپارم.” «بعدازظهر جمعه من خودم سفر را انجام می‌دهم، قصد دارم در آلبری کمپ بزنم و بقیه راه را شنبه صبح به آنجا برسانم.

“در راه خانه، یک قوچ تازه خریداری شده را برمی دارم، بنابراین با یک سنگ به دو پرنده ضربه زده ام. امیدوارم قوچ را به خانه بیاورم و همچنین یک برد بزرگ از پای محبوبم به ارمغان بیاورم.”

آنتونی پالرو تصمیم گرفته بود روز جمعه بعد از کار با گروهی از دوستان خود به جای دوشاخه برای پرواز، کارپول را انجام دهد. آنها امیدوار بودند حدود ساعت 3 صبح به CBD سیدنی برسند.

او گفت: “ما در حال برنامه ریزی برای داشتن یک خواب مناسب و سپس رفتن به یک بار محلی قبل از بازی و امیدواریم بعد از آن نیز هستیم.”

“من واقعا مشتاقانه منتظر تجربه هستم، این اولین بازی بین ایالتی من است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارتش کره جنوبی می گوید کره شمالی موشک بالستیک شلیک کرده است | کره شمالی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ارتش سئول گفت، کره شمالی …