پلیس نیوساوت ولز دستگیری که صورت پسر 14 ساله غرق در خون شد را بررسی می کند | نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس نیو ساوت ولز می‌گوید که یک بررسی داخلی درباره دستگیری یک پسر 14 ساله بومی در بیمارستان بستری شده است، پس از اینکه به نظر می‌رسد فیلمی نشان می‌دهد که او از هوشیاری خارج می‌شود، در حالی که دستبند بسته بود، انجام خواهد داد.

این پسر 14 ساله و یک پسر 13 ساله دیگر توسط پلیس در رودخانه های شمالی در رابطه با تحقیقات در حال انجام در یک سری شکستگی و ورود دستگیر شدند.

این ویدئو که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، او را نشان می دهد که پشت به پشت با دستبند با یک نوجوان دیگر روی زمین نشسته است. به نظر می رسید صورت این نوجوان 14 ساله پر از خون بود.

در بیانیه ای، پلیس NSW گفت که سه نوجوان در 11 سپتامبر به عنوان بخشی از تحقیقات در حال انجام در مورد تعدادی از “جرایم مالکیت جدی” در اطراف کوراکی، در جنوب لیزمور دستگیر شدند.

پلیس گفت که این دستگیری پس از آن صورت گرفت که مأموران ظاهراً “چهار نفر را که به وسایل خانه‌شکن، از جمله یک کلاغ و یک تکه چوب مسلح بودند” مشاهده کردند.

سخنگوی پلیس گفت: «ماموران به گروه نزدیک شدند که بلافاصله با مشاهده پلیس متواری شدند.

یک تعقیب و گریز آغاز شد و دو پسر نوجوان – 13 و 14 ساله – در فاصله کوتاهی دستگیر شدند.

پس از دستگیری، این نوجوان 14 ساله «برای معالجه به دلیل پارگی در سرش» به بیمارستان پایگاه لیزمور منتقل شد.

سخنگو گفت: “او بعدا آزاد شد و به ایستگاه پلیس لیزمور منتقل شد، در حالی که پسر کوچکتر نیز به همان ایستگاه پلیس منتقل شد.”

خانواده این نوجوان مدعی هستند که وی در حین دستگیری از ناحیه سر آسیب دیده است. به نظر می رسد فیلمی که پس از دستگیری گرفته شده است، خانواده پسر را نشان می دهد که از او می خواهند بیدار بماند، زیرا او از هوشیاری خارج می شود.

یک افسر پلیس تلاش می کند تا کمک کند اما به او گفته می شود که از خانواده پسر دور بماند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

جنگ اوکراین: کیف و واشنگتن اظهارات هسته‌ای رهبران را برای آرام کردن ترس‌ها روشن می‌کنند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، در اینجا مهمترین تحولات مربوط به …