Jaylen Watson از Wendy’s به قهرمان شش انتخاب می شود در حالی که Chiefs Chargers را شکست می دهد | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پاتریک ماهومز دو پاس تاچ داون زد، جیلن واتسون تازه کار یک توپ را با فاصله 99 یارد برای گل برتر در یک چهارم چهارم برگشت داد، و کانزاس سیتی چیفز در پنج شنبه شب لس آنجلس چارجرز را 27-24 شکست داد.

ماهومز با 235 یارد پاس کار را تمام کرد و جریک مک کینون و جاستین واتسون در پاس های TD برای چیفز (2-0) که در کوارتر اول 10-0 عقب افتادند و بیشتر بازی را به بازی کردن سپری کردند.

Jaylen Watson در نهایت چیفز را پیش انداخت پس از اینکه Chargers (1-1) به گل مساوی مت آمندولا پاسخ داد و به خط سه یاردی کانزاس سیتی رفت. جاستین هربرت به پایان نزدیک جرالد اورت چشم دوخته بود که واتسون، منتخب دور هفتم که اولین استارت خود را داشت، با فاصله 10:29 جلوی پاس قدم گذاشت و تقریباً دست نخورده از راه دیگر به سمت منطقه پایانی دوید. واتسون مجبور شد از دوران فوتبال خود در کالج استراحت کند و در وندی مشغول به کار شد در حالی که دوباره به مسیری بازگشت که در نهایت او را به NFL هدایت کرد.

اوضاع برای دو سری Chargers بعد از انتخاب ششم بدتر شد، زمانی که هربرت توسط مایک دانا در حال انجام پرتاب شد. او زمین را در حالی که پهلویش را گرفته بود، ترک کرد، یک بازی بعد برگشت، سپس یک ناتمام پرتاب کرد که چارجرها را مجبور به ضربه زدن کرد. براندون استالی سرمربی چارجرز بعد از بازی گفت او انتظار ندارد مصدومیت هربرت در آینده مشکل ساز باشد.

کلاید ادواردز-هلر فوراً دفاع را در یک دوی 52 یاردی تقسیم کرد تا یک گل میدان برای کانزاس سیتی ایجاد کند.

هربرت که با 334 یارد و 3 پاس تاچ داون کار را تمام کرد، با بازی سعی کرد چارجرها را زنده نگه دارد. او یک دارت 36 یاردی را در رده چهارم به پایین پرتاب کرد تا مالکیت بعدی آنها را افزایش دهد، سپس جاشوا پالمر را در پشت منطقه پایانی در موقعیت چهارم و گل قرار داد تا لس آنجلس را با نتیجه 27-24 در فاصله کمی بیش از یک دقیقه به پایان بازی بکشاند.

کانزاس سیتی ضربه آندور را پس گرفت و در یک برد مهم AFC West به پایان رسید.

رویارویی بسیار مورد انتظار بین دو مدافع جوان پرکار لیگ، که هر کدام توسط بازیکنان برتر احاطه شده بودند، در اوایل به یک تنبل دفاعی تبدیل شد.

Chargers به ​​لطف فشار بی امان جوی بوسا و خلیل مک و این واقعیت که دروین جیمز جونیور تقریباً در همه جا حضور داشت، چیفز را تا 13 یارد در کوارتر اول نگه داشتند و تیمی را که هفته گذشته در آریزونا 44 امتیاز کسب کرده بود از جدول امتیازات دور نگه داشتند. تا اینکه ماهومز در اوایل کوارتر دوم یک پاس بازو به مک کینون داد.

چارجرز از نظر تهاجمی عملکرد بهتری داشت، حتی اگر استالی، مربی دمدمی مزاج، ترجیح داد محافظه‌کارانه بازی کند. داستین هاپکینز قبل از اینکه مایک ویلیامز با تسلط بر مدافعان دفاعی کوچکتر چیفز، چارجرها را در موقعیتی قرار داد تا زاندر هوروات یک پاس کوتاه TD را بگیرد.

استالی در نهایت در بازی ابتدایی نیمه دوم به مقام چهارم رسید. و یک بازی بعد از اینکه آستین اکلر آن را به دست آورد، ویلیامز با یک دست در اطراف l’Jarius Sneed، مدافع کرنر چیفز، چارجرز را 17-7 جلو انداخت.

به نظر می رسید که بازی در حال دور شدن از چفز بود که ماهومس توسط اسانته ساموئل جونیور در مالکیت بعدی آنها متوقف شد. اما بازی‌های تکراری نشان داد که ساموئل کنترل توپ را نداشت و تماس لغو شد و ماهومس از شانس دوم خود استفاده کرد و یک ضربه 41 یاردی به جاستین واتسون زد.

چیفز در اولین بازی کوارتر چهارم به تساوی 17 رسیدند، زمانی که آمندولا، که اوایل این هفته برای جایگزینی هریسون باتکر آسیب دیده قرارداد بسته شد، با ضربه چیپ در رده چهارم در خط دروازه به زمین رفت.

این باعث شد که جیلن واتسون انتخاب شود و اولین امتیازی بود که کانزاس سیتی در تمام شب داشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Nationwide | می‌گوید: با افزایش نرخ وام مسکن، قیمت مسکن در بریتانیا ثابت است بازار مسکن

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، رشد قیمت مسکن در بریتانیا در …