پسر نخست وزیر فیجی به اتهامات مربوط به خشونت خانگی با دادگاه نیوساوت ولز روبرو می شود | فیجی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پسر نخست وزیر فیجی با اتهامات جنایی در رابطه با اتهامات مربوط به خشونت خانگی در دادگاه نیو ساوت ولز مواجه است.

راتو ملی باینیماراما، 36 ساله، به 17 جرم مرتبط با خشونت خانگی متهم شده است، از جمله پنج اتهام ضرب و شتم منجر به صدمه بدنی واقعی، دو اتهام تعقیب، چهار اتهام ضرب و جرح مشترک، یک اتهام تخریب یا آسیب رساندن به اموال، یک اتهام به عمد. پخش یک تصویر صمیمی بدون رضایت و چهار مورد خفه کردن عمدی یک شخص بدون رضایت.

گفته می شود که این جرایم بین فوریه و می 2022 در سیدنی رخ داده است.

باینیماراما، تنها پسر نخست وزیر فیجی، فرانک باینیماراما، هفته گذشته بازداشت شد و برای او وثیقه صادر شد.

دستور سرکوب موقت روز شنبه صادر شد که از انتشار هویت قربانی یا باینی‌ماراما جلوگیری کرد.

در جلسه دادگاه محلی ویندزور در روز جمعه، وکلای ABC حکم سرکوب را به چالش کشیدند و استدلال کردند که اجازه ندادن به انتشار نام متهم مغایر با اصل عدالت باز است.

کوری جانکی، وکیل ارشد ABC می گوید: «اینکه پیشنهاد کنیم گزارش مواد در حال حاضر به نحوی بر اعضای هیئت منصفه تأثیر بگذارد، 12 ماه بعد خیالی است.

قاضی حکم داد که حکم سرکوب موقت باید لغو شود و Bainimarama می تواند شناسایی شود، اگرچه هویت قربانی ادعایی نمی تواند فاش شود.

اولین اشاره به اتهامات علیه Bainimarama روز پنجشنبه در دادگاه محلی ویندزور در شمال غربی سیدنی شنیده شد. ذکر بعدی در 13 اکتبر خواهد بود.

باینیماراما شخصاً حاضر نشد و وکیل او از طریق لینک صوتی حاضر شد.

در داخل دادگاه کوچک روز پنجشنبه، سه شهروند فیجیایی در گالری عمومی، روی نیمکت‌های چوبی قدیمی نشسته‌اند و جلسات را تماشا می‌کنند. آنها باینیماراما را شخصا نمی شناختند.

فئوکو وانواروا، که از گروه جزایر لائو در فیجی می‌آید، اما اکنون در سیدنی زندگی می‌کند، گفت: «ما فقط می‌خواستیم بیاییم و او را ببینیم، فکر می‌کردیم او اینجا باشد.

این افراد گفتند که این پرونده در زمانی مشکل ساز برای نخست وزیر رخ داد که خود را برای انتخاباتی در ماه نوامبر آماده می کند، که برخی تحلیلگران می گویند می تواند نزدیک ترین انتخابات در تاریخ اخیر فیجی باشد.

مرد سوم گفت: “در حال حاضر، او گرما را احساس می کند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …