RFU به ورچستر بدهکار گفته است که به دلیل نگرانی های ایمنی با تعلیق روبرو هستند | ورچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتحادیه فوتبال راگبی به Worcester Warriors گفته است که اگر باشگاهی که از نظر مالی آسیب دیده نتواند تا ظهر روز جمعه تضمین دهد که می توانند با خیال راحت مسابقات را در Sixways برگزار کنند، از لیگ برتر محروم خواهند شد. همچنین گفته می‌شود که در صورت عدم اطمینان از وضعیت مالی باشگاه، محرومیت می‌تواند منجر به اخراج ورچستر برای همیشه از لیگ برتر شود.

RFU به طور فزاینده ای از عدم اطلاعات صاحبان فعلی باشگاه در مورد جزئیات مالی و فروش احتمالی باشگاه ناامید شده است و ضرب الاجل دقیقی برای آن تعیین کرده است. به طور خاص، RFU نگران است که مقامات محلی گواهی ایمنی عمومی را برای برگزاری مسابقات در Sixways به ورسستر ارائه نکرده اند، اما نگرانی ها به مقررات پزشکی برای بازیکنان در میان پرداخت های معوقه برای کارکنان و صورتحساب های تامین کنندگان گسترش می یابد.

این اولتیماتوم در یک روز ناامیدکننده دیگر برای باشگاه می آید، در حالی که اولین بازی خانگی یکشنبه این فصل مقابل اکستر اکنون به یک نخ معلق مانده است. روز چهارشنبه مهلت تعیین شده توسط تامین کنندگان، از جمله کسانی که مواد پزشکی را ارائه می دهند، و کارکنان برای پرداخت های عقب افتاده رعایت نشد و قابل درک است که روز پنجشنبه وای فای و ایمیل ها قطع شد در حالی که همچنین مشخص شد باشگاه قادر به پرداخت هزینه اسکن MRI بازیکنان نیست. . ناامیدی در میان کارکنان با توجه به اینکه باشگاه در بدهی بیش از 25 میلیون پوندی غرق شده است، قابل لمس است.

در بیانیه RFU آمده است: «RFU، PRL [Premiership Rugby Ltd] و DCMS چندین هفته است که به دنبال تضمین از مالکان Worcester Warriors در مورد بودجه و پیشنهادهای مالکیت جدید بالقوه است. همه طرف‌ها نگران هستند که کمبود بودجه به باشگاه اجازه نمی‌دهد تا مسابقات را برای بازیکنان و تماشاگران و برای تدارکات پزشکی مداوم بازیکنان برگزار کند.

“به ویژه، مقامات محلی هنوز یک گواهی ایمنی عمومی برای اجازه برگزاری مسابقات در Sixways به باشگاه ارائه نکرده اند. همه طرف‌ها باید نیازهای باشگاه را متعادل کنند تا زمان لازم برای جمع‌آوری بودجه برای برگزاری ایمن مسابقات را داشته باشند و نیاز به اطمینان خاطر برای هواداران، بازیکنان و کادر پشتیبانی همه تیم‌ها برای مسابقاتی که قرار است آخر هفته در Sixways برگزار شود، داشته باشند.

RFU به Worcester Warriors نامه نوشته است تا تأیید کند که اگر تا ساعت 12 ظهر تضمینی در مورد توانایی برگزاری ایمن مسابقات در استادیوم Sixways ارائه نشود، آنها فوراً از تمام مسابقات، از جمله Gallagher Premiership، Allianz Premier 15s و Allianz Cup محروم خواهند شد. 16 سپتامبر. این شامل شواهدی مبنی بر صدور گواهی ایمنی عمومی توسط مقامات محلی و تأییدیه کتبی ارائه خدمات پزشکی است. هر گونه تعلیق ممکن است زمانی برداشته شود که باشگاه امنیت مالی بیشتری داشته باشد و توانایی خود را در برگزاری ایمن مسابقات اثبات کند. در غیر این صورت. حامیان پس از دریافت نامه ای از وزارت دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش مبنی بر اینکه ورچستر تحت مدیریت قرار گرفته است، در ترس از بدترین وضعیت قرار گرفتند.

باشگاه در پاسخ گفت که اینطور نیست و مالکان به تکمیل قرارداد برای فروش باشگاه امیدوار هستند. معلوم شد که نامه‌های DCMS اشتباهی ارسال شده‌اند – هرچند همین واقعیت که مدیران باشگاه خواسته‌اند در صورت مدیریت آماده شوند، برای هواداران به سختی اطمینان‌بخش است. DCMS وضعیت را روشن کرد و اذعان کرد که «از خطوطی استفاده کرده است که در نهایت جنگ‌جویان ورسستر آماده شده بودند».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Lionesses انگلستان – ایالات متحده: بازی دوستانه بین المللی فوتبال – زنده | تیم فوتبال زنان انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …