دانکلی و کپسی انگلیس را به برد سری T20 بر هند هدایت کردند | کریکت زنان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انگلیس سری T20 خود را در مقابل هند به شکلی قاطع در بریستول به پایان رساند و با 7 ویکت با 10 توپ خالی به پیروزی رسید و سوفیا دانکلی (49 بر 44) و آلیس کپسی (38 از 24 بازی خارج از 24) به راحتی 123 ران مورد نیاز را تعقیب کردند.

برد سری انگلیس با وجود از دست دادن سه بازیکن ارشد خود – هدر نایت، نات اسکایور و کاترین برانت به دست آمد. کپسی گفت: “این متفاوت بوده است، اما همه ما این وظیفه را بر عهده گرفته ایم که سهم خود را انجام دهیم.” “این یک تقویت کننده واقعی اعتماد به نفس برای ما جوان ترها زمانی است که آن را درست انجام دهیم.”

دو روز بعد از برتری با خفاش در دربی، هند در روز پنجشنبه به طرز گیج کننده ای ضعیف بود و در 10 اور ابتدایی به 35 لکنت برای پنج نفر رسید. دو نفر از پنج نفر برتر آن‌ها موفق به ساخت اردک شدند، در حالی که هیچ یک از برندگان مسابقه دربی – شفالی ورما، اسمریتی ماندانا و هارمن‌پریت کاور – نتوانستند از تک چهره خارج شوند.

ریچا گوش، شاید پس از حذف عجیبش از تیم بازی های مشترک المنافع هند در اوایل تابستان، با یک نکته برای اثبات، تمام تلاش خود را کرد تا با یک آتش سریع 33 بر 22 در انتهای عقب، اینینگ ها را نجات دهد. اما سوفی اکلستون (سه نفر برای 25) که قبلاً اسنه رانا و دیپتی شارما را دیده بود، با به دام انداختن Ghosh lbw در قسمت ماقبل آخر، به لیست پوست سر خود اضافه کرد.

در پاسخ، انگلیس به لطف ضربه قدرتمندتر دانکلی، بدون باخت در پاورپلی به 45 رسید. تنها تکان آنها پس از گیر افتادن دنی وایات در لانگ اون در اوور دهم رخ داد. دروازه ای که به نظر می رسید به نوعی اعتماد به نفس دانکلی را متزلزل کرده است. اور یازدهم از Radha Yadav تبدیل به دوشیزه شد و دانکلی در تلاش بیهوده برای یافتن 50th خود بود، زیرا او به طور مداوم بازی می کرد و از دست می داد. او توسط پوجا واستراکار در دوازدهم بولد شد و سعی داشت از خط عبور کند. در حالی که امی جونز سپس در فضای پنج توپی که توسط Yadav پرتاب شده بود آمد و رفت.

در آن نقطه، انگلیس به 44 توپ از 43 توپ نیاز داشت، اما – با کمک چند تکه توپ در عمق زمین توسط زمین‌بازان سرد هندی – کپسی و برایونی اسمیت (13 توپ خارج از بازی) انگلیس را به خانه دیدند.

کپسی اعتراف کرد: «امروز احساس عصبی کردم. «نمی‌دانستم سوئیپ معکوس را بازی کنم یا نه، زیرا این یک تصمیم‌گیرنده سریال بود! اما من هنوز از طرف کادرفنی حمایت می کنم تا با این آزادی بازی کنم. برایونی خیلی خوب بود که آنجا بود تا مرا آرام کند.”

پیش از این، انگلیس برنده بازی شده بود و اولین بازی را انتخاب کرده بود – تصمیمی که در یک عصر شهریور ماه بریستول یک تماس خوب بود. ایسی وونگ که پس از یک تورنمنت دشوار صد به پهلو برگشته بود، پس از اینکه ورما روی کنده‌های او حرکت کرد تا توپ آهسته‌تر ونگ از روی پدهای او کمانه کند و او را کاسه کند، با دوشیزه ویکت شروع کرد.

اسمریتی ماندانا تنها دو مرز مربع پاورپلی ویکت را هدایت کرد، اما پس از اینکه اکلستون ادعا کرد که یک صید غواصی از دور در حال دویدن است، در اور چهارم حرکت کرد. بازی‌های تکراری بعداً نشان داد که او ممکن است به طور کامل کنترل توپ را در هنگام برخورد با زمین نداشته باشد، اما داوران در ارجاع آن شکست خوردند.

Sabbhineni Meghana که برای اولین بار در این سری وارد ترکیب یازدهم شد، نتوانست مورد خود را برای انتخاب آینده پیش ببرد، و قبل از اینکه توپ نهم را در میدویکت عمیق به دست وایت برد، هشت توپ نقطه‌ای را بازی کرد. سارا گلن سپس دایلان همالاتا lbw را به دام انداخت و پیروزمندانه از دفاع کائور عبور کرد، زیرا کاپیتان هندی فقط برای شنیدن صدای جغجغه مرگ از پشت سر او وارد زمین شد.

پس از چند اوور آهسته آهسته، Ghosh در نهایت انگیزه ای به او اضافه کرد و پنج مرز از جمله سه مرز متوالی را از ونگ شکست و هوشمندانه راه خود را از کنار زمین گیران انگلیس دستکاری کرد. او توسط دیپتی شارما (24 از 25) حمایت می‌شد، تا اینکه شارما در اوور هفدهم، پای عقب خود را به اکلستون بلند کرد و دچار مشکل شد. خود قوش دو بار بعد قربانی همان بولر شد.

زمانی که پوجا واستراکار دو توپ از سه توپ پایانی را به سمت مرز می‌راند، و با امتیاز 16 به پایان می‌رسد، هند 64 ران از شش اور نهایی را به پایان می‌رساند. اما نمی تواند شکنندگی درجه یک آنها را کاملاً جبران کند.

آنها امیدوارند که در بخش ODI این تور که از یکشنبه در هوو آغاز می شود، نمایش ثابت تری داشته باشند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مسافران هوایی استرالیا که بیش از سه ماه منتظر گذرنامه هستند، به دلیل تداوم تاخیرهای کووید | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هزاران استرالیایی در حال رفتن …