امکان تصاحب بورنموث در حالی که کنسرسیوم آمریکایی پیشنهادی 150 میلیون پوندی را آماده می کند | بورنموث

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آژانس خبری PA متوجه شد که کنسرسیومی به رهبری لاس وگاس در حال تلاش برای خرید بورنموث است.

مالک باشگاه، ماکسیم دمین، با سرمایه‌گذاران آمریکایی حاضر به پرداخت 150 میلیون پوند، در حال بررسی فروش است. تصاحب بورنموث توسط آمریکایی ها به این معنی است که بیش از نیمی از باشگاه های لیگ برتر سهامداران اقلیت یا اکثریت آمریکایی دارند.

تاد بوهلی و بهداد اقبالی، تاد بوهلی و بهداد اقبالی به آخرین مالکان لیگ برتر آمریکا تبدیل شدند، زمانی که کنسرسیوم آنها مبلغ 4.25 میلیارد پوند برای خرید چلسی به یک رکورد ورزشی در جهان پرداخت کرد. منچستریونایتد، منچسترسیتی، آرسنال، استون ویلا، وستهم، کریستال پالاس، فولام، لیدز و لیورپول همگی در مقیاسی از آمریکا سرمایه گذاری کرده اند.

گفته می‌شود که دمین در گذشته امکان فروش را بررسی کرده بود و اکنون می‌توانست این علاقه را دوباره افزایش دهد. مالک بورنموث که متولد روسیه است اما شهروند بریتانیا است، در سال 2011 بورنموث را خرید و سرمایه گذاری او باعث شد باشگاه در سال 2015 به لیگ برتر برسد. او از سال 2019 تنها سهامدار بورنموث بوده است، زمانی که 25 درصد از سهام خود را خریداری کرد. قبلا به شرکت PEAK6 Investments فروخته شد.

بورنموث در این فصل به لیگ برتر بازگشت اما اسکات پارکر را تنها پس از چهار بازی پس از چکش 9-0 توسط لیورپول از سرمربیگری اخراج کرد. آنها از آن زمان به تساوی بدون گل مقابل وولوز و پیروزی 3-2 مقابل ناتینگهام فارست دست یافته اند و سرمربی موقت آنها، گری اونیل، تاثیر قابل توجهی داشته است.

برای اظهار نظر با بورنموث تماس گرفته شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“آنها متعلق به وارامونگو هستند”: موزه نیوزیلند با بازگرداندن اقلام به بومیان استرالیا موافقت کرد | بومیان استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، چهار شی از مردم وارومونگو …