جاس باتلر قول داد با بازگشت انگلیس پس از 17 سال روحیه پاکستان را افزایش دهد | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از 17 سال دوری، انگلیس با تشویق های گرم برای کاپیتان خود، جاس باتلر، در حالی که او در مورد سیل هایی که کشور را در ماه های اخیر ویران کرده است، مورد استقبال قرار گرفت.

باتلر گفت: «ما از دوران سختی که مردم پاکستان با سیل ها با آن روبرو هستند، می دانیم. ما امیدواریم که حضور ما در اینجا برای انجام برخی بازی‌های هیجان‌انگیز کریکت، یک تقویت‌کننده کوچک برای کمک به افزایش روحیه باشد و به روشن کردن آنچه در حال رخ دادن است کمک کند.» باتلر فاش کرد که بازیکنان انگلیس بین آنها توافق کردند که یک کمک مالی پنج رقمی به درخواست کمیته اضطراری بلایای طبیعی بدهند و این هدیه توسط بانک مرکزی اروپا مطابقت داده خواهد شد.

باتلر که هنوز از پرواز شبانه‌اش خشمگین بود، پیش از این هرگز به پاکستان نرفته بود، اما گفت که از تجربیات خود در بازی در IPL در طول این مدت آموخته است که “ورزش قدرت زیادی برای ایجاد حواس در مواقع ضروری دارد.” همه گیری

او گفت: “این کافی نخواهد بود، اما هر نقش کوچکی که بتوانیم بازی کنیم مهم است.” به خصوص اینجا، اکنون، در پاکستان، با تیم انگلیس پس از مدتی طولانی. مردم پاکستان از گرسنگی کریکت بین‌المللی در کشورشان رنج می‌برند، بنابراین امیدواریم، حتی در بحبوحه روزهای سخت با سیل‌ها، بتوانیم نقش کوچکی در ارتقای آنها ایفا کنیم.»

حرف هایش خوب بود. شاید این تنها تشویقی باشد که باتلر برای مدتی دریافت می کند: او هنوز در حال بهبودی از مصدومیت ساق پا است و او می گوید بهترین سناریو این است که در دو بازی آخر از این هفت بازی در دسترس باشد. اما او به هر حال می‌خواست به تور بیاید و اظهار داشت: «پس از مدت‌ها که به پاکستان برگشتم، احساس کردم که اینجا بودن مهم است که آیا بازی‌ها را انجام می‌دهم یا نه.» ECB باعث عصبانیت و توهین زیادی برای کریکت بورد پاکستان شد که آنها از یک سری دو مسابقه در این زمان در سال گذشته خارج شدند. تجربه و تماس دیپلماتیک باتلر در سفری پرمشغله بسیار مهم خواهد بود.

بخشی از دلیل عقب نشینی انگلیس در سال گذشته این بود که تیم نیوزیلندی که در آن زمان در تور پاکستان بودند، پس از دریافت آنچه به عنوان “تهدید خاص و معتبر” برای امنیت خود توصیف شد، در اواسط راه این سریال را ترک کردند. هند غربی و استرالیا هر دو از آن زمان بازدید کرده‌اند و مانند آنها، انگلیس وقت خود را در اینجا با سطح خفقان‌آوری از امنیت زندگی می‌کند، از جمله اینکه توسط یک حلقه 7500 سرباز محافظت می‌شود. این یک تور خواهد بود که توسط آژیرها، فلزیاب ها، موتور سیکلت های بیرونی و صدای هلیکوپتری که مربی تیم را دنبال می کند، صداگذاری می شود.

باتلر همچنین می خواست بیاید زیرا یک چشم به جام جهانی آینده T20 و روابط نوپایش با مربی انگلیس، متیو مات، و دستیار جدیدش، دیوید ساکر، دارد. تنها بودن در کنار بچه ها مهم است. چه مناسب بازی کنم چه نباشم، احساس می‌کردم حضور در اینجا برایم ارزش زیادی دارد.»

این یک تیم عجیب و غریب است، با پنج بازیکن بدون بازی که در جام جهانی حضور ندارند و همچنین سه بازیکن مسن تر – کریس ووکس، مارک وود و الکس هیلز – که خواهند بود، اما در تلاش هستند تا پس از مدتی پای خود را پیدا کنند. خارج از تیم وود و ووکس هر دو از مصدومیت بازگشته اند. هیلز از سال 2019 که کنار گذاشته شد برای انگلیس بازی نکرده است.

هیلز توسط اسلاف باتلر، Eoin Morgan، تبعید شد، به دلیل آنچه او به عنوان “بی اعتنایی کامل” هیلز به فرهنگ تیم خود توصیف کرد. تصمیم به کنار گذاشتن او توسط گروهی از بازیکنان ارشد گرفته شد و باتلر تایید کرد که قبل از اینکه بخواهد او را به عنوان جانشین جانی بیرستو فرا بخواند، نظرات خود را در تیم بررسی کرده است. او گفت: “من با بسیاری از بازیکنان ارشد صحبت کردم تا مطمئن شوم اگر بخواهیم الکس را انتخاب کنیم، هیچ کس مشکلی با بازگشت او به تیم نخواهد داشت.” هیچ کس این کار را نکرد. فکر می کنم زیر پل آب زیادی بوده است. مدت زیادی گذشته است و من مطمئن هستم که الکس فرد دیگری است.

او مطمئناً با تجربه تر است و با توجه به اینکه در سه سال گذشته زمان زیادی را صرف بازی کریکت فرنچایز در سوپرلیگ پاکستان و بیگ باش کرده است، برای زمستان پیش رو به خوبی مجهز است. باتلر گفت که بازگرداندن او یک “تصمیم متفق القول” بود.

او افزود: “من فقط می خواستم دوباره بررسی کنم.” من دیدگاه خودم را داشتم، اما می‌خواستم مطمئن شوم که همه در یک صفحه هستند. همه بودند، پس عالی است. من فقط مشتاق بودم که او را دوباره به گروه برگردانم و زمان زیادی نمی گذرد تا معین علی دوباره یا هر چیز دیگری از او میک کند و همه چیز خوب خواهد بود.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان‌های خیریه سبز میلیون‌ها عضو را تشویق می‌کنند تا با «حمله محافظه‌کاران به طبیعت» مخالفت کنند | فعالیت های زیست محیطی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسات خیریه زیست محیطی میلیون …